Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
By IL62
#85152
Koupil jsem nový PC s Windows 7 a teď váhám, zda mám nainstalovat FS9, nebo FSX, bez ohledu na výkon počítače. Pouze vzhledem k OS.
Uživatelský avatar
By pberit
#85153
Hi !

FS2004 na w7 no problem(32 i 64bit, u mě je stabilnější 64bit), u FSX ještě vychytávám a je toho víc, jinak pokud je pc hardwarově na koni, tak vizuální dojmy z FSX jsou velmi příjemný, zvláště co se týče VFR CR ... Doporučuju mít instalováno postupně oboje, nejdřív 2004, a pak si hrát s FSX.

PB
By IL62
#85254
Tak jsem se rozhodl pro FS9. Vypadá to dobře a šlape perfektně. Ale nějak se mi nedaří přidat textury letadel. Např. TVS pro B 737-800 PMDG. V XP to šlo bez problému. Je v tom nějaká finta?
By IL62
#85329
Problem castecne vyresen. Prestoze jsem jediny uzivatel PC s pravy admina, musim pokazde specialne FS spoustet znovu jako spravce. Pak se mi pri volbe letadla zobrazi vsechny livery. Pokud kliknu rovnou na zastupce FS, nabidnou se mi pouze barvy PMDG.
Uživatelský avatar
By Lapak
#85567
[quote="IL62"]Tak jsem se rozhodl pro FS9. Vypadá to dobře a šlape perfektně. Ale nějak se mi nedaří přidat textury letadel. Např. TVS pro B 737-800 PMDG. V XP to šlo bez problému. Je v tom nějaká finta?[/quote]

Pokud to máš i s posledníma updatama (to PMDG), tak po klasickým přidáni livery do texture adresáře je v tom adresáři s letadlem ještě Run_Me_After_Installing_A_Livery.bat, ten je potřeba spustit. Víc najdeš v readme k těm pmdg updatům...
By IL62
#89658
Vcera zhruba po hodinovem letu EDDH - LKPR tesne pred pristanim najednou konec. Obsahla zprava o tom, ze se jedna pravdepodobne o nedostatek pameti a radami, jak uvolnit misto na disku a FS bude ukoncen. Letel jsem offline a pocitac mam pomerne novy a krome FS temer nic jineho. HDD 1000 GB a pamet 4 MB.
Byla to nejaka chybka, nebo se jedna o vetsi problem?
Uživatelský avatar
By Lapak
#89660
[quote="IL62"]Vcera zhruba po hodinovem letu EDDH - LKPR tesne pred pristanim najednou konec. Obsahla zprava o tom, ze se jedna pravdepodobne o nedostatek pameti a radami, jak uvolnit misto na disku a FS bude ukoncen. Letel jsem offline a pocitac mam pomerne novy a krome FS temer nic jineho. HDD 1000 GB a pamet 4 MB.
Byla to nejaka chybka, nebo se jedna o vetsi problem?[/quote]

Zkus zvětšit stránkovací soubor
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/wind ... ual-memory
Uživatelský avatar
By mipeba
#89665
nějaká vadná scenerie, ale v kombinaci s něčím dalším
měl jsem nějaké scenérie a létal Wilco Airbus, vše 100% funkční, zkusil jsem jiné letadlo a začalo mi to na jednom místě padat, vyhodil jsem tu scenérku a přestalo to, vrátil jsem ji zpět a zase to padlo, a vzal jsem zpět i Airbus a vše opět funkční, takže hledej