Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
By Tommy
No, prej se bude muset počkat na vypuštění X-Plane 10 a pak možná...ale stejně si myslím, že to s těma monitorama nepujde....a FSBUS tam nedám.... :D já bych se na to vyprdnul :D No ještě uvidím...
By mataVla
Ja myslel, ze space shuttle je spis kontrolovany pad nez litani ;) Jinak je uz i v X-Plane 9 simulace kompletniho priblizeni, nevim, zda-li i v demu (to se da stahnout). Pripadne i v tech iDevicech taky. X-Plane umi posilat i prijimat prakticky vsechna data pres udp.. Ale nekdo by musel naprogramovat budiky.. Alternativa s monitory je mozna, lepsi tu avioniku ale nechat bezet z jineho pocitace.
By Tommy
Je tu ještě jedna možnost....páčky by běželi zvlášť na svých obvodech a na svým programu, to by se kontrolovalo manuálně a na předek by se promítali jenom údaje na monitorech...
By Tommy
Tak se chci zeptat...neví někdo, jak by šlo naprogramovat, aby když páčku zapnu, tak by mi program v PC ukázal, že je zaplá? A do čeho bych to měl pak zapojit. Kdyby tak bych do toho dával páčky z Engravity na 737.

Vím, že jde naprogramovat skoro vše, ale potřeboval bych vědět nějakej velmi hrubej postup ( do čeho to zapojit, jak a jak to zhruba naprogramovat, tedy co by ten program měl přijímat) Jsem s tím už otravnej, ale předem dík :)
By domitea
Asi to zrovna není ideální řešení, ale teď si tady hraju Arduniem a při procházení tutoriálů jsem narazil na to, že dokáže poslat sériově nějaká data a ty by se dala nějakou aplikací odchytat a aplikace by dál poslala ten příkaz......

Přpojení Ardunia je přes USB