Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
By Bingo363
#111665
Zdravim když hraju fsx tak mam max 15 fps stahnul jsem do hry akorát dva addony: PMDG Boing 737
a REX Essential Plus Overdrive to je všechno můj pc: My PC : Intel core i5 3570-k
MSI GTX 760 oc gaming
8GB RAM
Vertex 3 60 GB
Saphire pure platinum
Disc 1 TB

Pokud někdo ví jak zvednout fps v této hře prosím odpověztemi
Předem díky.
Uživatelský avatar
By vojav
#111667
Sniž grafické nároky Fsky - A vyplň si reálné celé jméno... je to v pravidlech fóra
Uživatelský avatar
By Schindler
#111669
Včera jsem zrovna pomohl jak se zlepšením grafiky, tak se zvýšením FPS jednomu z pilotů a to celkem o dost a na podobné sestavě. Pošli mi email na acccz6@vacc-cz.org, v příloze mi pošli konfigurační soubor fsx.cfg, který je k nalezení ve složce %appdata%/Roaming/Microsoft/FSX/ a ještě jednou mi tam pošli HW konfiguraci. Trochu rozveď info o CPU, GPU, RAM, abych to nemusel hledat ...
Uživatelský avatar
By Schindler
#111670
Vojto: kvantita tvých příspěvků není kvalita, a tak věci o kterých moc nevíš přeneche zkušenějším. Takovou radu asi Petr nepotřeboval, na to jistě sám přišel ... Alespoň sem už napíšeš, jestli to pouští jako správce. Promiň, jestli jsem se té nějak dotkl, ale každý zná odpověď na něco jiného ;)
By Bingo363
#111682
Bedřichu tvoje rady a tipy mi zvedly fps na 20.tolik jsem v tý hře ještě neměl diky ale šlo by to jěště nějak zvednout na 30fps?Polsal jsem ti dalsi email prosim precti si ho.
Uživatelský avatar
By Schindler
#111683
Koukám, ale nic mi nepřišlo. Zkus to poslat ještě jednou a napiš sem, až to pošleš ... Teď si ještě pohrajeme kvalitou. Předpokládám, že s nárůstem FPS ti narostla i celková kvalita. Je ještě zapotřebí tam dopsat nějaké další věci. Když od tebe budu mít všechny informace, co jsem potřeboval, tak se to ještě zvedne.
By dash
#114421
Ahoj.
Můžu taky poslat mail?

Já už jsem úplně zoufalej. Neustále si hraju s fsx a fps vždy přibudou jen dočasně (nechápu proč). Nastavení grafický karty jsem dal už jen na preferenci maximálního výkonu a změna prakticky žádná. Jestli hraju fsx na plný detaily nebo ne, nemá na fps téměř žádnej vliv.
Průměrná hodnota fps je 11, na ruzyni i 8 a ve vzduchu max. 13.

Můj počítač:

Intel Core i7 (při fsx pracuje max. na 50%)
Ram 8 GB
NVidia G-Force GT 630M 2 GB

Používám Addony: PMDG 737 NGX (V defaultní B737 fps max. 30)
GSX Ground Services X

A pak scenérie: VFR Czech republic (ale tu předchozí verzi)
LKPR v 1.2

nicméně nemá žádnej vliv na fps zda jsem v čr nebo kdekoliv jinde

Budou rád za každou radu.
Uživatelský avatar
By Schindler
#114422
Ahoj,

vymaž původní FSX.CFG, pusť FSX znova a tím se vytvoří konfigurační soubor nový. V nastavení zvol takové nastavení, jaké by sis přál a tento soubor mi pošli.
Uživatelský avatar
By Schindler
#114544
Díky za připomenutí, email jsem odklikl na mobilu a na PC jsem si ho už nevšiml. Zítra to tam máš. Omlouvám se.
Uživatelský avatar
By Pavel
#115281
Jakou LKKV scenérku máš? Nerveš tam tu původní z FS2004, která to ve FSX totálně zabíjela?

PB