Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
Uživatelský avatar
By Speedy985
#130893
Ahoj všichni,

už pár dní procházím weby a snažím se najít slušný joystick, neboť ten můj už pomalu odchází.
Přijde mi to nebo je ta nabídka fakticky  poměrně malá? Zdá se mi, že na trhu chybí střední třída od těch 1500 Kč do zhruba 3000 Kč. Buď je to moc levný nebo drahý.
Jelikož lítám 99% ifr ve FL300 a víc, tak dát 9000,- za rhino mi přijde jako nesmysl. Kdybych lítal vojenský letadla v DCS, tak by smysl dával x52, ale na to už vůbec nemám čas.

Poradí mi někdo něco kvalitního za rozumnou cenu a bez potenciometrů? S čím lítáte vy?

PJ

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
By penickao
#130894
Ahoj Přemku,
Já používám olítaný saitek X52 pro a jsem s ním spokojen.. Samozřejmě bych chtěl raději berany, pedály a throttle quadrant, ale taky bych si přál světový mír :D taky se mi do toho zkrátka nechce investovat.

Na IFR lety si troufám říci, že ti stačí v podstatě cokoli na čem jde nastavit základní řízení letadla, vše ostatní se pak dá dělat pomocí klávesnice, případně růčo myškou.
Uživatelský avatar
By Kuba65
#130895
Za mě Thrustmaster T.Flight Hotas X seženeš ho do 1000,- a má všechno co potřebuješ :)
By ctom
#130900
Ahoj,

je možno provozovat pouze berany a vše ostatní přes klávesnici/myš? Pokud ano, které berany by na to šly použít?
Dík