Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By Lapak
PMDG NGX 737 St. Maarten Real Airline Procedures Tutorial
Na YT jsou mraky tutoriálů, ale jenom smutná hrstka z nich učí správné postupy. Doporučuju celý tento kanál. Co jsem vytušil, tak jde o reálného pilota Ryanu a říká tam často plno tipů, které se v manuálech nedočtete. Zvlášť třeba engine-out TO je parádní a na rozdíl od většiny ostatních i správně provedenej...

http://www.youtube.com/watch?v=VOekgtRnNJM
By Pavel
Hele to je dost dobrý, to budu muset projít, tipy jako že nenechávat mikrofon puštěnej na aktivní frekvenci na zemi když si něco odkládáš na pedestall a hrozí že si tim zaklíčuješ, to by člověka nenapadlo :) A NGX je cool, jak to všechno simuluje...

Dík!

PB
By dan542
To znám, je to hodně dobrý :)

[quote="Lapak"]
.. pilota Ryanu ...[/quote]
No, já si myslím, že je to spíš pilot TUIFly - tady má letadlo žlutý čumák, navíc má německý přízvuk (+ některá videa v němčině), který by asi pilot Ryanairu neměl...
By Lapak
Nebo ALT na 9900 než dostaneš povolení, taky dobrý. Stojí zato projít si ty jeho starší videa, jsou tam těchto věcí mraky.
Taky je pěkný jak sem tam právě objeví věc, co v PMDG není simulovaná, jako třeba když si uděláš v LEGS custom waypoint např. VLM123/10, tak pak ho můžeš vzít do scratchpadu a udělat z něj stejným způsobem další waypoint. To už NGX neumí :)

[quote="dan542"]No, já si myslím, že je to spíš pilot TUIFly...[/quote]

Jo, máš pravdu, spletl jsem si to s tímhle: http://www.youtube.com/feed/UClgs65WlvTeM9xodmRUY70w/u
By radarada
Ve vedlejsim vlakne se rozcilujes nad tim, jak nekdo nekde nejak leti... ber to treba tak, ze nektere z nas uplne stejne rozciluje, kdyz nekdo takto przni nas jazyk :)

Rada
By anhista
[quote="SWR2831"]brzi jazik nazivat ruzine. ted jste s nervama v p.... co? :)[/quote]
Kámo, ty máš skoro sušší vtípky než já.
By PBily
Zajímavé. Je krásně vidět, jak zakrňujeme. A s technikou to bude horší a horší. Lidské tělo se díky medicíně a technice bude jen velmi těžce vyvíjet tím správným směrem :-(

Petr
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 35