Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By adamickm
#73131
[quote="Pavel"][quote="adamickm"][quote="Pavel"]Co to je za addon, že má ty špalky?[/quote]

To je nový komerční addon od Aerosoftu s nazvem Airbus X,je to co se tyce detailu sakra povedený addon ktery myslim necha zasebou i komercni Airbus Series od Wilco a co je na tom jeste lepsi tak ma detailnejsi kokpit nez od Wilco a daleko mensi naroky na FPS. V soucasnosti mam hotovy repaint CSA a cekam jestli by mi ho hodili na stranky napriklad Flightsim.cz a jine.[/quote]
Hm jo, já ho nepoznal, ale mou FSkou už prošel, více tady: http://www.vacc-cz.org/forum/viewtopic. ... 732#p71732[/quote]

Cetl jsem tvuj Beta test a naprosto s tim souhlasim co pipisujes,udajne je chystany od Aerosoftu nejaky patch a snad i na jejich strankach je seznam toho co by mel obsahovat tak jestli neco z toho co v nem chybi v tomto patchi bude tak uvidime,mozna neni posledni :-)
Ale co se tyce grafickeho zpracovani myslim ze Wilco series nechava docela zasebou kor co se tyce narocnosti na FPS.
Jeste dodatek....tak aerosoft pry na tomto pracoval s dlouholetymi piloty Airbusu ale teda napr. chybejci moznosti RNAV letu,to je docela trosku ostuda :-)
By adamickm
#73132
Tak zde jsou prvni obrazky mého repaintu pro Airbus X
Snazil jsem se dbat na detaily ktere mi treba chybely u repaintu CSA u jinych komercnich addonu.Zapovsimnuti stoji stitek s reg. znackou a selcodem ve virtualnim kokpitu na obr.2 ci mala samolepka s logem CSA pod trojkou kokpitovym oknem,dale pak pismeno B nad windshieldem ci zkratka reg. EB na dvirkach pridoveho podvozku ci presne pismo www adresy aerolinek a nebo plochy \"CUT HERE IN EMERGENCY\" na trupu a delal jsem i nove samolepky Warnings na fanovem krytu motoru :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
By adamickm
#73134
[quote="Filip"]Myslím, že když napíšeš mail csav, tak nebude problém ho umístit na server CSAv...[/quote]

Ahoj a koho z vas presne z CSAV ohledne tohoto kontaktovat?
Uživatelský avatar
By Filip
#73135
Ahoj, napiš třeba Vláďovi: vladislav.oupicky(zavinac)csavirtual.cz
Díky. :)
By ASG29
#74127
Tak jsem si trochu hrál... Teď už se dá říct, že to i vypadá jako Legacy. Hlavně bych \"upozornil\" na okna, takhle mají být a ne tak, jak si to vymysleli u FT.

Obrázek

(ještě musím dodělat pár maličkostí...)
Uživatelský avatar
By ihrdlicka
#78131
Dnešní společný let LKPR - LSZH (AFL, PGU, CSA). Chtěl jsem na gatu udělat nějaké společné foto, ale fska při přepnutí na venkovní pohled spadla. Tak aspoň jeden screen na právě přistávající PGU3AM..
Obrázek
Uživatelský avatar
By amalka
#78139
Já si říkal kam si zmizel...

Pěkné to bylo, hlavně jak se nás Langen celou dobu snažil roztahat, ale čekal jsem větší nátřesk. V úterý je lepší létat EDDK/LSZH nebo opačně, je to nějaký profláklý shuttle.
Uživatelský avatar
By vinil
#79037
Z dnesniho preletu EKCH -> EDDW s DC Airways... kolegove \"fotili\"...

Obrázek
Uživatelský avatar
By vinil
#79310
Pred hajovnou stoji zarazeny pilot...
Obrázek

Kdyz tak koukam na letadla, co jsem si koupil... Boeing 707, Beaver, DC-3, ted Spitfire... jestli ja se pohybuju po te casove ose spravnym smerem ;-)
Uživatelský avatar
By martinz
#81067
Zdravím, před nějakou dobou jsem si naplánoval přelet celé ruské země. Jak jsem naplánoval tak jsem taky udělal. Chtěl jsem se dostat až do LKPR ale to už na mě bylo moc takže jsem let zrušil. Trať byla UHPP Petropavlovsk-Kamčatskij, UEEE Jakutsk, UNKL Krasnojarsk - Jemeljanovo, UUEE Moskva - Šeremeťjevo Vzdálenost byla 7756,6 Km a ve vzduchu jsem strávil 11 hodin 33 minut.

27NM od bodu OBESU jsem ve výšce 11 600m potkal větší bouřku naštestí byla dál takže průlet bez problémů

Obrázek

Na letišti UNKL Krasnojarsk - Jemeljanovo

Obrázek

Do UUEE jsem doletěl jen na mokrý hadr někde se stala chyba ve výpočtech. V hlavní nádrži zbylo pouhých 1200kg kerosinu. :)

Obrázek
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21