Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By JKol
#114349
[quote="Araneus"]Ale vždyť jsem o to kbelské TMAčko jen tak štrejchla. To oblast by si mohla stěžovat mnohem víc.[/quote]
To jsem si taky jednou říkal že letím přesně krásně po hraně a najednou koukám predemnou Vodochody a já mám 4000ft.
EDIT: Nevim co si přesně provedla, ale PKmu se hrozne líbí ty vyklápěcí plováky z křídel, tak mu s nimi natoč video jak je vyndáváš, a máš to u něj vyžehlené :D
Uživatelský avatar
By Schindler
#114352
[quote="JKol"][quote="Araneus"]Ale vždyť jsem o to kbelské TMAčko jen tak štrejchla. To oblast by si mohla stěžovat mnohem víc.[/quote]
To jsem si taky jednou říkal že letím přesně krásně po hraně a najednou koukám predemnou Vodochody a já mám 4000ft.
EDIT: Nevim co si přesně provedla, ale PKmu se hrozne líbí ty vyklápěcí plováky z křídel, tak mu s nimi natoč video jak je vyndáváš, a máš to u něj vyžehlené :D[/quote]

To by spíš měl PK zehlit, ten řekl informaci "Husa na finále dráhy 06". Ale v ten moment mu ještě asi nedošlo, jak to pochpopila PO :D ... Každopádně si tohle budu pamatovat hodně dlouho
Uživatelský avatar
By JKol
#114353
Aha tak to je podobný případ kdy jsem z APP dával traffic info a řekl jsem na druhé hodině A320 společnosti Aerošrot a až pak mi došlo že ten aerofloťák bych čech a rozuměl mi... :D
Uživatelský avatar
By CSA075
#114354
[quote="Schindler"][quote="JKol"][quote="Araneus"]Ale vždyť jsem o to kbelské TMAčko jen tak štrejchla. To oblast by si mohla stěžovat mnohem víc.[/quote]
To jsem si taky jednou říkal že letím přesně krásně po hraně a najednou koukám predemnou Vodochody a já mám 4000ft.
EDIT: Nevim co si přesně provedla, ale PKmu se hrozne líbí ty vyklápěcí plováky z křídel, tak mu s nimi natoč video jak je vyndáváš, a máš to u něj vyžehlené :D[/quote]

To by spíš měl PK zehlit, ten řekl informaci "Husa na finále dráhy 06". Ale v ten moment mu ještě asi nedošlo, jak to pochpopila PO :D ... Každopádně si tohle budu pamatovat hodně dlouho[/quote]

No kdyby jsi letala s poradnym letadlem a ne operencem, tak by k tomuto FAUX PAS nedoslo, ale doslo mi to za chvili, proste budes v kronice hlasek :-)
By Araneus
#114356
A já jsem myslela, že to byl záměr. Ale bylo to hezké. Ani jsem netušila, že jsem pro vás takovým zdrojem zábavy. Až ve chvíli. kdy mi začaly chodit stejné informace od dvou a více různých lidí mi došlo. že na druhé straně probíhá čilá komunikace a všeobecné veselí. Pořádný provoz na vás příště, abyste se nenudili.
Jinak omlouvám se za squawk. Mám namapovanou spoustu funkcí na klávesnici a když za letu píšu a zapoměnu si otevřít okno pro psaní v XSB, tak samozřejmě si napsáním jedné věty přenastavím spoustu funkcí, včetně squawk standby/on a náhodou jsem si taky přepsala squawk na 7700.
A jestli bude PK drzý, tak mu příště vyhlásím emergency s přistáním na Vltavě :-P
Uživatelský avatar
By CSA075
#114357
[quote="Araneus"]A já jsem myslela, že to byl záměr. Ale bylo to hezké. Ani jsem netušila, že jsem pro vás takovým zdrojem zábavy. Až ve chvíli. kdy mi začaly chodit stejné informace od dvou a více různých lidí mi došlo. že na druhé straně probíhá čilá komunikace a všeobecné veselí. Pořádný provoz na vás příště, abyste se nenudili.
Jinak omlouvám se za squawk. Mám namapovanou spoustu funkcí na klávesnici a když za letu píšu a zapoměnu si otevřít okno pro psaní v XSB, tak samozřejmě si napsáním jedné věty přenastavím spoustu funkcí, včetně squawk standby/on a náhodou jsem si taky přepsala squawk na 7700.
A jestli bude PK drzý, tak mu příště vyhlásím emergency s přistáním na Vltavě :-P[/quote]


Tam se nevejdes, tam jsou mosty, ale mozna u vas na te louzi vedle Brna, tam by to slo =D
By ASG29
#114361
[quote="CSA075"]Tam se nevejdes, tam jsou mosty, ale mozna u vas na te louzi vedle Brna, tam by to slo =D[/quote]
V Holešovicích by to šlo a pak se může rovnou do přístavu. ;)
Turbo Husu neznám, mám jen tu klasickou s hvězdicema.
By Araneus
#114369
A tady pár obrázků z dnešní mise zvané Nouzové přistání na Vltavě. Mostům jsem se plánovaně vyhnula tím, že mi motory selhaly po vyžádaném nízkém průletu ve Kbelích.


Speciálně na žádost PK má husa na zemi vysunuté plováky.

Obrázek

Po přistání mezi Holešovicemi a Karlínem.

Obrázek

Obrázek

Dane, já se omlouvám, cílem nebylo tě potrápit na groundu, ale prostě se z Prahy dostat do Kbel a odtud mít vymyšlenou nějakou rozumnou routu do Brna (aby to bylo jakože děsně nenápadné a nikdo netušil, co se chystá, viď Vojto).
Uživatelský avatar
By Datum13
#114371
jo Peto vpohode, sem si za to mohl sam. uz jsem to probral s PB a snad se to priste uz nestane;)
EDIT:Timto bych se ti chtel rad omluvit za to dlouhe cekani na povoleni:(
Uživatelský avatar
By vojav
#114372
[quote="Araneus"]
(aby to bylo jakože děsně nenápadné a nikdo netušil, co se chystá, viď Vojto).[/quote]
Já jen upozornil, že se něco chystá na Vltavě :D A tuto informaci as "tajný zdroj"
Ale tímhle si Pavel zavařil, ti to oplatím :D

=

Obrázek
Uživatelský avatar
By POndrej
#114415
Po stopách dvou machrů mezi nebem a peklem....
Přelet z Macapá (SBMQ) do Santarému (SBSN) a následný let do Itaituba (SBIH).
Uživatelský avatar
By Schindler
#114436
Teď jsme s OK-IKQ sedli na Ruzyni, tam pěkná bouřka a tma. Ani maršál mi nechtěl ukazovat, jak bylo hnusně :D
Uživatelský avatar
By George_L
#114441
[quote="CSA075"]S OK-BED na LKPR boarding:[/quote]

Vidím špatně a nebo máš na staré Ruzyni dvě věže?
Uživatelský avatar
By CSA075
#114442
[quote="George_L"][quote="CSA075"]S OK-BED na LKPR boarding:[/quote]

Vidím špatně a nebo máš na staré Ruzyni dvě věže?[/quote]


nee, mam jednu, ale asi se mi ten obrazek pri vcerejsich bourkach zmutoval :D ( doufam )
Uživatelský avatar
By Schindler
#114455
Teď jsme si s PK uvědomili, že jsme to napsali přesně obráceně, já OK-BED s SR22 a PK OK-IKQ s BE58 ...
Uživatelský avatar
By vinil
#114523
It was a dark and stormy night
Obrázek

...déšť omývá listy,
aby byly čistý,
letuška si zpívá,
protože dost pila,
dumky žalky -- a co já??
By Araneus
#114658
Mám nový supr výkonný počítač. Stáhla jsem nové scenérky. Skoro všechna nastavení dala na nejvyšší. Asi už nikdy nebudu lítat nic jiného než VFR...

První nesmělé testování nové scenérie v Brně - pohled na Tuřany
Obrázek

Podvečerní přílet do Prahy (zdvojené komíny ošetříme později)
Obrázek

Číslo popisné 305 ve Tvarožné v pravém dolním rožku
Obrázek

Cesta do města...Brna
Obrázek

Noční Brno
Obrázek

Zastánci dodržování správného času na VATSIMu zavřou nyní oči...přistání v Medlánkách
Obrázek
Uživatelský avatar
By Macek
#114666
Já chci taky takové detaily :) :) Zatím mám jen Pavlovu scenerii a komíny, ale \"to je TO\" :-)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21