Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#53230
nevim propadák se mi to nezdá právě ,že je to letadlo na krátký tratě který pojme až 100 cestujích a runway na vzlet mi stačí bohatě polovina Rwy 24ky , jinak mě se líbí a na vatsimu s nim skoro nikdo nelítá (dá se říct vůbec) jinak je to od výrobců tušim co měli Concorda a na trhu se toto letadlo docela drží , má to spousta aerolinek ... já s nim lítam rád, zvyk sem si na něj a na trasu LKPR EDDM bohatě stačí jinak v realitě stim lítá tu samou trasu Air Dolomiti

Tak mi hned napadá jestli někdo neví o repaintu na AE Eurowings Air Dolomiti.
Uživatelský avatar
By Pavel
#53236
Tak si k tomu eurowingsu hoď model z toho free ne? Když to nemá VC tak o nic nepříjdeš.
Uživatelský avatar
By Pavel
#53364
To, že občas FSka udělá něco nereálného víme všichni, ale parašutista za aerovlekem v FSX je fakt hodně :)
Obrázek
Uživatelský avatar
By Filip
#53463
[quote="George_L"]Dnešní Ruzyně... ;)

Obrázek Obrázek[/quote]

No jo, tady je vidět nový stroj ČSA, který je schopen kolmého vzletu a přistání...
Uživatelský avatar
By Ico
#53685
Let LKPR-LKHN 27.6.2009

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
By Filipos
#54743
Dvě malé momentky z dneška, které se mi podařilo ukořistit print screenem a které se čistě náhodou nevymazaly ze schárnky :)

Já a jeloukeb 004:
Obrázek

A mohutně zvětšený pohled na cpt. Machalínka (doufám že to byl on... :) ) těsně před touchdownem:
Obrázek
Uživatelský avatar
By amalka
#54747
Lítáte za ČSA, vozte si ty 4tuny final fuel ne? :P

Jinak pěkné fotky.
Uživatelský avatar
By Filipos
#54752
I ČSA holt šetří:) A kdybych musel udělat go around, divertovat do Bruna, tak bych tam tu půlhodinku poholdoval, takže z tohohle hlediska mám snad paliva dost :)

A díky :)
Uživatelský avatar
By amalka
#54757
Ještě mě napadá, že podle té fotky přistává náš pan ředitel v pěkným traverzu!
Uživatelský avatar
By Filipos
#54760
Těsně po pořízení odkraboval ;)
Uživatelský avatar
By Filipos
#54799
Když mě, pánové, tak chválíte, tak sem hodím ještě tuto náladovku pořízenou při pojíždění ku dráze během dnešního odletu do Kolína, aneb kapitán Souček při rotaci:
Obrázek
By ASG29
#54925
Z testování nastavení FSky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zajímavý na tomhle letu bylo, že ikdyž jsem měl \"na palubě\" sedm lidí (včetně pilotů), trochu bagáže a jen 35% paliva v hlavních a 0% v křídelních nádržích, tak v FL330, když jsem vlítnul do turbulencí, po chvilce nepomohlo ani vyždímání maximálního výkonu z motorů a začal řvát Stall. Musel jsem klesnout do FL280 (ano, vím, že to není lichá hladina ;) ), teprve tam se King trochu sebral...
Uživatelský avatar
By amalka
#55176
[quote="Jindra"]Coto že máš bílé pojížděčky?[/quote]

Konvertítko do XPlane
Uživatelský avatar
By Filipos
#56292
Jak jsem se dnes tak koukal na SAG TV, upoutala mě taková drobnost :)

Obrázek
Uživatelský avatar
By George_L
#56308
[quote="Filipos"]Jak jsem se dnes tak koukal na SAG TV, upoutala mě taková drobnost :)

Obrázek[/quote]

No vida ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21