Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By vinil
#66873
S timto krasnym strojem jsem dnes:
- s diky odmitl R-NAV departure
- s rozpaky prijal NO SPEED RESTRICTION
- se zatnutymi zuby vyklesaval 5000\' finale na 6NM
Bez ATC bychom se unudili :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
By amalka
#66874
Nemám vůbec nic proti XPlanu, ale ty obrázky ve mě evokují FS98, cca 12 let zpět...
Uživatelský avatar
By CSA433
#68098
[quote="amalka"]Nemám vůbec nic proti XPlanu, ale ty obrázky ve mě evokují FS98, cca 12 let zpět...[/quote]
Osobně taky nemám s XPLN moc velké zkušenosti, ale řekl bych, že jsi to omylem trefil. Záleží na verzi a nastavení. Asi jako ve FS, když to trochu "podmáčkneš", tak i FS9 vypadá jako FS98.
Uživatelský avatar
By George_L
#68879
Nic extra, jen pár screenů z JAR a letu směr ČR. Docela zajímavé, jak MS zvedlo provoz na letišti. Cestou jsem potkal BAW33, VIR09 a AAL408 směr FAJS ;). Řídící samozřejmě rovněž přítomni.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
By mipeba
#70379
Komu z vás se podařilo ten obrázek vidět? Mě se nějak nechce načíst.
By oupa
#70389
Já to třeba vidím... Btw. XPL nezobrazuje ve vodě odraz krajiny?
Uživatelský avatar
By vinil
#70391
Obrazek jsem presunul na tinypic. Diky za... privetive... info. Me imageshack funguje -- netusil jsem, ze s nim nekdo ma problemy.

Ano, X-Plane zrcadli veci ve vode, v chromu letadel atd. V grafickem nastaveni je celkem detailni moznost nastaveni pixel shaderu a vsech moznych efektu, takze lze vyuzit vse, co nabizi (a stihne) graficka karta.
Uživatelský avatar
By ihrdlicka
#72392
Tak jsem se po dlouhé době vydal do Francie. Po minulých zkušenostech jsem byl velice překvapen kvalitou řídících. LFMN je krásné letiště s velice zajímavým přiblížením a když si vyberete správný gate, tak se vám scenérka odmění pohledem na krásné slečny :-))
Obrázek
By adamickm
#73128
[quote="Pavel"]Co to je za addon, že má ty špalky?[/quote]

To je nový komerční addon od Aerosoftu s nazvem Airbus X,je to co se tyce detailu sakra povedený addon ktery myslim necha zasebou i komercni Airbus Series od Wilco a co je na tom jeste lepsi tak ma detailnejsi kokpit nez od Wilco a daleko mensi naroky na FPS. V soucasnosti mam hotovy repaint CSA a cekam jestli by mi ho hodili na stranky napriklad Flightsim.cz a jine.
Uživatelský avatar
By Filip
#73129
Myslím, že když napíšeš mail csav, tak nebude problém ho umístit na server CSAv...
Uživatelský avatar
By Pavel
#73130
[quote="adamickm"][quote="Pavel"]Co to je za addon, že má ty špalky?[/quote]

To je nový komerční addon od Aerosoftu s nazvem Airbus X,je to co se tyce detailu sakra povedený addon ktery myslim necha zasebou i komercni Airbus Series od Wilco a co je na tom jeste lepsi tak ma detailnejsi kokpit nez od Wilco a daleko mensi naroky na FPS. V soucasnosti mam hotovy repaint CSA a cekam jestli by mi ho hodili na stranky napriklad Flightsim.cz a jine.[/quote]
Hm jo, já ho nepoznal, ale mou FSkou už prošel, více tady: http://www.vacc-cz.org/forum/viewtopic. ... 732#p71732
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21