Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By amalka
#57255
Ah, beru zpět moje podezření, že sis celou akci vycucal z prstu po domluvě s mentorem... :P

Každopádně 200ft/min na břicho pěkný.

P.S. Koukám že s tou údržbou to berete vážně, už rovnou i plánujete enroute time včetně emg...
Uživatelský avatar
By George_L
#57263
[quote="amalka"]Ah, beru zpět moje podezření, že sis celou akci vycucal z prstu po domluvě s mentorem... :P

Každopádně 200ft/min na břicho pěkný.

P.S. Koukám že s tou údržbou to berete vážně, už rovnou i plánujete enroute time včetně emg...[/quote]


Já a vymyslet si EMG? Vždyť jsi sám z věže kontroloval stav podvozků ;).

To víš, původně byl v plánu okruh nad Karlštejnem, takže nakonec jsme i s EMG přistáli na čas.

Omluva holdujícím, snad jsem moc nenaboural váš časový plán. (Zas tak dlouho jsem tu LKPR myslím neblokoval.)
Uživatelský avatar
By Filipos
#57580
MD-11 American Airlines o dvě hladiny výš než já...
Obrázek
ATR-72 Aegean na Zakynthosu...
Obrázek
Uživatelský avatar
By Čondra
#57659
Že Vás ten SB ještě nepřešel :P
By Mimikra=>CSA128
#57668
[quote="amalka"]ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek[/quote]

hmmmm bledá závist... :( nechceš se pochlubit jakou máš sestavu? ;)
Uživatelský avatar
By Čondra
#57670
[quote="Mimikra=>CSA128"]
hmmmm bledá závist... :( nechceš se pochlubit jakou máš sestavu? ;)[/quote]
Dovíš se celkem kuriozni odpověď! Já jsem se dověděl: \'\'Něco asi 2 roky starýho\'\', ale ty fotky mě pořád přesvědčují, že to byl nějákej joke. :)
Uživatelský avatar
By George_L
#57673
[quote="Čondra87"]Že Vás ten SB ještě nepřešel :P[/quote]

Kdysi jsem se trošku v FSInn zklamal (funkčnost), tak jsem přešel na SB a spokojenost. Proto se mi nechce vrtat do funkčního stavu.
Uživatelský avatar
By ADIO man
#57690
[quote="George_L"]Kdysi jsem se trošku v FSInn zklamal (funkčnost), tak jsem přešel na SB a spokojenost. Proto se mi nechce vrtat do funkčního stavu.[/quote]

A to je škoda ;)
Uživatelský avatar
By ardnocz
#57702
[quote="ADIO man"][quote="George_L"]Kdysi jsem se trošku v FSInn zklamal (funkčnost), tak jsem přešel na SB a spokojenost. Proto se mi nechce vrtat do funkčního stavu.[/quote]

A to je škoda ;)[/quote]

Naopak.. mně vyhovuje jen to základní nastavení, kde si s tím až tolik hrát nemusím.. pro rejpaly FSInn jsem začal používat, když byl ještě ve stádiu beta a po pozdějším oficiálním vydání jsem přešel zpět k SB3. Na druhou stranu uznávám, že tehdejší SB2 byla ještě větší sranda :)
Uživatelský avatar
By amalka
#57703
Tak ano, jediná výhoda SB je ona poměrně blbuvzdorná instalace a provoz.

Ale jako potkávat letadla v hladině s podvozky venku ... :P
Uživatelský avatar
By Filipos
#57708
A o kolik je asi FSInn náročnější na HW než SB?

A aby to nebylo úplně OT:
Obrázek
Uživatelský avatar
By Čondra
#57710
Mýtus. U mně stejně, u někdoho FPS ještě o 1- 3 zvýší!
Uživatelský avatar
By amalka
#57711
Mýtus. Už se řešilo několikrát včetně konkrétních porovnání a technických vysvětlení.
Uživatelský avatar
By amalka
#57712
[quote="Čondra87"][quote="Mimikra=>CSA128"]
hmmmm bledá závist... :( nechceš se pochlubit jakou máš sestavu? ;)[/quote]
Dovíš se celkem kuriozni odpověď! Já jsem se dověděl: \'\'Něco asi 2 roky starýho\'\', ale ty fotky mě pořád přesvědčují, že to byl nějákej joke. :)[/quote]

Dualcore E8500 (3.něco gHz), GTX280, XP (až na tu grafárnu, která se projevuje jen s hodně mrakama, je to skutečně poměrně starý). Ale IFR nelétám, ani s FSX nativníma scenérkama to není s žádným letadlem které vychází z FS9 létatelné. Naopak nativní FSX letadla jsou použitelná bez výhrad a krásně. (Twin Otter, L-39, default letadla). Všimněte si, že to je zcela bez autogenu, to je věc která žere nejvíc. 3d objekty jsou jen letiště a 3d objekty z AIPu ČR pro VFR navigaci.
Uživatelský avatar
By Čondra
#57713
Doporučuju čekovat:
ZDE
ZDE
A ZDE

To už je OT, další dotazhy ohledně toto směřovat do tomu určených vláken.
Uživatelský avatar
By ADIO man
#57714
[quote="Čondra87"]Mýtus. U mně stejně, u někdoho FPS ještě o 1- 3 zvýší![/quote]

Jo na starý sestavě mi to takhle pomohlo ( ,,...hm, změna z 5 FPS na 8..." )
Takže mi to stejně bylo k ničemu :D

Ale jako rozdíl v tom vážně neni !
By oupa
#61018
Důkaz toho, že virtuální i reální piloti létají po stejných tratích. Zachyceno JV od Hodonína, trať (U)M748.
Obrázek
Uživatelský avatar
By Pavel
#61020
Kolego, tohle dej na fórum vatsim.net do soutěže o screenshot měsíce!
Uživatelský avatar
By amalka
#61036
Při návratu ze cvičení v TRA50 doprovod PGU33T z EDDH až do Vodochod. Povšimněte si změny modelu v cruise a na finále (klapky, světla, podvozek). Vše propojeno pouze přes VATSIM. :P

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
By amalka
#61039
Zdar, je to vyloženě FSX only. Ale luxusní to je každopádně. Kdo s tímhle zaletí LKMT LKKV po W32 bez zapnutí GPS a pak přistane s přetížením pod 2 G je u mě už třída.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21