Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By George_L
#88249
[quote="Pavel"]Já přidám také jednu hodně jednoduchou a profláknutou...

Obrázek

PB[/quote]

To je nějaký ten SLOUP či jak se to na Českolipsku jmenuje? Jen střílím hoodně od boku.
Uživatelský avatar
By Pavel
#88250
[quote="George_L"][quote="Pavel"]Já přidám také jednu hodně jednoduchou a profláknutou...

Obrázek

PB[/quote]

To je nějaký ten SLOUP či jak se to na Českolipsku jmenuje? Jen střílím hoodně od boku.[/quote]

Correct!

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#99433
Tak po dlouhé době si zase něco vyzkoušíme:

Obrázek

Kdepak je to focené? A ti kdo to už viděli na facebooku nehrajou :P

PB
By radbrad4
#99455
Také přidávám jedno místo. A myslím, že je to natolik chronicky známé letadlo, že by jako bonus šlo dát i typ, imatrikulačku a provozovatele ;-).

Obrázek
By Jakub Ninger
#99459
Letadlo tuším, ale nenapadá mě, kde by to mohlo být.
Tak alespoň ten stroj - Zlín Z226MS OK-JGT, Aeroklub Letňany.
Uživatelský avatar
By rob
#99460
To \"esíčko\" (rybník) je Žabinec? Hodně mi to připomíná jedno město s letištěm mezi Chotěboří a Jihlavou :)
By Jakub Ninger
#99463
[quote="rob"]To "esíčko" (rybník) je Žabinec? Hodně mi to připomíná jedno město s letištěm mezi Chotěboří a Jihlavou :)[/quote]

Jasně, to je ono, taky mě to mohlo napadnout...
By radbrad4
#99464
Jojo, je to Havlíčkův Brod. Tys to měl Roberte snadné, když víš, že naše jediná vlečná létá celé léto tam ;-).
Uživatelský avatar
By Pavel
#103116
Tak co, kdo pozná kde přesně jsem tuhle fotku udělal? Nápověda: bylo to na vyhlídkovém letu LKLT LKKV včera na vatsimu, nejprve jsem si nebyl jist jestli tudy smím letět, a docela jsem se bál že kdyby mi to chcíplo tak nemám kam přistát, neboť tady vlevo byly lesy až bůhvíkam a v tom údolí vpravo jen řeka teče a stromy a chaty jsou :-)

(na vataware nehledejte, tam se lety bez FPL neukládají)

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#103118
[quote="Pavel"]Tak co, kdo pozná kde přesně jsem tuhle fotku udělal? Nápověda: bylo to na vyhlídkovém letu LKLT LKKV včera na vatsimu, nejprve jsem si nebyl jist jestli tudy smím letět, a docela jsem se bál že kdyby mi to chcíplo tak nemám kam přistát, neboť tady vlevo byly lesy až bůhvíkam a v tom údolí vpravo jen řeka teče a stromy a chaty jsou :-)

(na vataware nehledejte, tam se lety bez FPL neukládají)

PB[/quote]

Já bych to typnul, že to je někde u Berounky, když už mluvíš o řece. Dále bych upřesnil Křivoklátsko, protože tam je asi nejvíce zalesněná oblast. A jako třešničku na dort bych dal okolí Křivoklátu, mj. kousek od Rakovníka. Co?
By liskaz
#103127
Když říkáš,že nevíš,jestli tudy můžeš letět,tak si myslím,že by to mohli být Doupovské hory v LKR 4 na severovýchodě od CTR LKKV?Tam když se vstupuje do CTR,tak je to tam samí kopec na nouzáky hodně špatný.
Uživatelský avatar
By Pavel
#109594
Tak teď jedna z reálu - kdo pozná, kudy jsem asi před měsícem letěl? (sorry za kvalitu, foceno přes upatlaný překryt kabiny)

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#109596
Phe, takhle nestydatě fotit letiště sovětských vojsk. :P (Škoda, že tam nikdy nepřistál ten raketoplán.)
Uživatelský avatar
By Pavel
#109597
Correct, Hradčany alias Mimoň ;-) Raketoplán tam nepřistál, ale já měl parkrát na mále...

PB