Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By Tommy
#88663
Ahoj, po delším uvažování jsem se rozhodl, že natočím jeden let na VATSIMu bez jakýhokoliv stříhání, takže se vším všudy...od spuštění FSky až po vypnutí. Zde je \"promo\", teda jestli se tomu tak dá říkat...protože nedisponuju Sony Vegas, ale jenom Pinnaclem 1.2, který není schopný udělat kvalitní vide z FSky ve vyšším rozlišení (nebo jsem neschopnej já :) ), ale taky jsem ze sebe mohl vymáčknout víc se střihem :) . Tak se chci zeptat co si o \"projektu\" myslíte, popř. pokud by to vypadalo k světu, zdali by se to dalo použít jako propagace VATSIMu (VACC-CZ) :)

Dík
By straks
#88666
Nápad pěknej jinak jakej je problém s tim videem nahraješ to v nějákym good rozlišení ale nejde ti to v něm vyrenderovat nebo co? třeba bych moh poradit nějaký ti videa a filmy mam už na kontě i když ne FS :(
Uživatelský avatar
By Lapak
#88675
Nejspíš půjde jenom o nějaké nedorozumění v nastavení, pinnacle by snad neměl mít problém s jakýmkoliv rozlišením (tím ovšem ten soft nijak nechválím). Jestli chceš, tak se ozvi a můžu ti s těma technickýma věcma pomoct, pár videí už mám taky za sebou...
By Tommy
#88756
Ono je to hold wilco :D To by chtělo nějaký nový 737CL typu NGX..... ale to je jedno...třeba u hlavního pravýho podvozku jsou disky na vnější straně vevnitř a u levýho normálně.....wilco má takovejch blbůstek spousta... z cockpitu jinak svítěj relativně dokonale :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#89200
Hele, umíte někdo s Adobe Premiere CS3? Natočil jsem nějaké poletování v FSce pomocí Fraps a chci to sestříhat, ale po importu .avi souboru do Premiere to vidí jen jako zvukový soubor :( Co dělám blbě? Z FSky jsem v Premiere ještě nikdy nic nestříhal, ale takhle různě z kamery apod jo, takže snad aspoň základy ovládání mám...

Obrázek

PB
Uživatelský avatar
By Lapak
#89208
[quote="Pavel"]Hele, umíte někdo s Adobe Premiere CS3? Natočil jsem nějaké poletování v FSce pomocí Fraps a chci to sestříhat, ale po importu .avi souboru do Premiere to vidí jen jako zvukový soubor :( Co dělám blbě? Z FSky jsem v Premiere ještě nikdy nic nestříhal, ale takhle různě z kamery apod jo, takže snad aspoň základy ovládání mám...
PB[/quote]

No, tam bude problém, že fraps používá na záznam svůj vlastní video-kodek, který teda do systému při instalaci nainstlauje, takže to video pak funguje normálně v přehrávači atd., ale bohužel specialitou premiery je, že má nějakej vlastní systém importu souborů a nepoužívá u toho systémový kodeky. Jako řešení bych viděl buď ty fraps videa převést do nějakého bezztrátu, se kterým si pak premiera poradí (např. huffyuv), nevýhodou tohodle řešení bude, že vytvoříš další video-soubory, který budou nejspíš i větší jak ty z frapsu. 2. řešení co mě napadá je použití nějakýho frameserveru (napr. AviSynth), což pokud zafunguje, tak nebudeš muset nic převádět, ale mohlo by se to podepsat na rychlosti práce s těma souborama (i když teoreticky by zas moc nemělo)...
By Tommy
#91677
Ahoj, tak jak jsem se snažil na CODu Václava Havla natáčet ten let, zjistil jsem, že zvuk, který je na VATSIMu asi nejduležitější, pokud chcete natáčet Full-flight, nešel natáčet. Tedy po tom, co jsem musel pustit směšovač sterea (output dát k inputu) mi ATC zdělil, že je voice nepoužitelný..mám fraps, jinej zdroj zvuku než out to natáčet neumí....potřeboval bych od Vás radu, jestli nevíte jak by to šlo natočit, aby byl snímán jak obraz, tak output a input, ale ten in a out aby byli snímány odděleně... Dík

PS: Frapsem to asi nepujde...
Uživatelský avatar
By rob
#91686
Zkus nahrát zvuk pomocí externího programu, např. tohoto, . Hlavně, až obraz nahraješ, sežeň si program Internet Video Converter (free) a video si převeď do nějaké podoby, která nebude mít 150GB a bude ve stejné kvalitě.
By Tommy
#91688
Tak je tu problém, nejde to nahrávat jinak než přes input...teda přes směšovač - zdroj celého problému..
Uživatelský avatar
By rob
#91701
No, teď jsem nějak nepobral :) Chyba je v tom prográmku co jsem poslal nebo celkově v systému ?
Uživatelský avatar
By Lapak
#91702
Já rozumím problému, je to trochu začarovanej kruh, protože po tom systému chceš, aby ten směšovač pro squawkbox nebo fsinn posílal vstup z mikrofonu a k tomu ten stejnej směšovač posílal do jinýho programu celej ten system-mix (nebo jak se to menuje). Buď to obejít tak, že bys letěl recieve-only a pak si svůj hlas domluvil, nebo bych hledal nějaký nahrávátko, který si umí udělat virtuální zvukovku, kde ve fsinn zvolíš tu defaultní, ve které budeš mít jako vstup mikrofon a pak tam bude ještě ta virtuální, ve které budeš mít ten sound-mix. Já to kdysi dávno ještě na wXP řešil, po týdnu bádání dokonce tuším vyřešil, ale jak přesně se ty utility jmenovaly, to už netuším...
By Tommy
#107280
Ahoj,

chtěl bych Vám oznámit, že jsem postoupil do bodu, kdy očekávám že let konečně nahraji. Přibližně asi do konce května (pokud mi bude štěstí přát). Hodlám k tomu namluvit i komentář, takže by to mohl být i jistý tutoriál (hodlám přemluvit i do AJ). Takže stay tuned :)