Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By Momo
#10892
Zdravím, prosím vás existuje nějaká klávesová zkratka nebo něco čím bych si fotil obrázky za letu ?...já zatím teda používám takovou nelidskou metodu, typu printscreen a ulozit obrazek v malovani. Jakékoliv rady uvítám. Ale tak nějak tuším že to bude zase něco banálního při čem se ukáže jaký sem to vůl že to neznám :D
#10893
Já na to mám prográmek co se jmenuje Snapper, nastavíš si místo kam se ti mají ukládat a pak jen mačkáš Print Screen a ono se ti to hned všecho ukládá. Bohužel už nevim kde jsem ho sehnal, ale věřím že na netu najdeš více takových prográmků :)
#11094
a nejakej program na nahravani videa z FS neni protoze ja se nejak nemuzu szit s tim co je ve FS jako defaultni-treba pristanu a chci sekouknout na svuj let a tak dam 1000s dozadu a najednou se mi neco zblbne a u toho gatu co zrovna stojim se mi zasouva podvozek protoze pred 1000 sekundama sem ho mel jeste ve vzduchu zatazenej :-D