Vše o simulátoru X-Plane.
Uživatelský avatar
By kissman
#130272
Ahojte... po mesicni pauze jsem se zase dostal k PC tak sem si sel naletat par hodin. Klasiku co mam naucenou LKPR na LKKV pres BALTU. Ale nedari se me chytit do GS na ILS 29 :( jsem z toho uz nestastnej, protoze to zkousim uz asi po dvacate a furt nic. Zkusil jsem v manualu popisovany postup pres LOC a az pak nasledne APP, tak i rovnou APP po zachyceni ILS. Domnivam se, ze jedu stejny postup, jaky jsem drivel lital dokola a vse bylo ok (a nejen na LKKV ILS 29).

Jar Design A320, LKKV scenerka tu z fora. Naletavam pres BALTU cca. z FL80 a pokracuju na FL45 presne podle SOP a map... naladeno na 111,55.

Nekdo prosim nejaky napad?
Uživatelský avatar
By JKol
#130274
Ahoj, chápu dobře že lokalizér naletíš v pohodě nebo ani ten ne? Pokud ne, zkus se podívat někam v simulátoru na jaké frekvenci ILS vysílá
Uživatelský avatar
By vinil
#130276
Frekvence je dobre, ale z nejakeho duvodu bere XP11 LKKV 29 LOC, nikoliv ILS... proto nefunguje GS.
V earth_nav.dat ale vypada zaznam spravne jako ILS. Mozna to neco jeste prepise...

Kazdopadne, problem je v tech nav datech -- ne v letani :-)
Uživatelský avatar
By kissman
#130277
Ano, lokalizer v pohode ;)

No, nedavno jsem aktualizoval DB z Navigraphu... ze by tam byla chyba?
Uživatelský avatar
By Čondra
#130279
Tak approach plate ILS29, tabulku GS out a šup do práce ;-).

PS: V tem moment se mění DA na MDA..

OK
Uživatelský avatar
By vinil
#130280
[quote="Jan Pichrt"]
No, nedavno jsem aktualizoval DB z Navigraphu... ze by tam byla chyba?
[/quote]

Ne-e. Je to chyba v datech z Gatewaye.
V souboru Custom Scenery/Global Airports/Earth nav data/earth_nav.dat smaz radku:
Kód: Vybrat vše
5  50.20704700  012.90050000   1987 11155  18     293.132 KVY  LKKV   LK 29  LOC
V mem pripade je to radka cislo 10278.

Soubor uloz a spust znovu X-Plane. Mel bys mit ILS 29 approach misto LOC 29.
Uživatelský avatar
By vinil
#130283
Coz o to, ja to reportoval. Byl bych rad, kdybych nebyl soucasti komunikaci prudiciho stylu. Dekuji.
Uživatelský avatar
By kissman
#130284
Klucí, moc dekuji ;) uz jsem si myslel, ze jsem uplne levej :)
Uživatelský avatar
By vinil
#131053
Robin Peel commented:

Thanks!  This has been fixed at LKKV for the next data release.



- Robin