Vše o simulátoru X-Plane.
Uživatelský avatar
By Kuba65
#130831
Zní to fakt dobře, na FSX shared cockpit v Airbusu nebo Dashovi byla fakt sranda, tak jen doufám, že to na xplane případně nebude waste 30 euro :D 8)
Uživatelský avatar
By vinil
#130833
Ahoj, osobni zkusenost nemam, ale podle mnozstvi dotazu a konfiguraku rada lidi pouziva SmartCopilot. Pokud bys chtel vyzkouset to free demo, rad se zucastnim.
Uživatelský avatar
By penickao
#130834
Vláďo super, do toho dema se určitě pustím, Kubu to taky zajímá tak to zkusíme na někdy zkoordinovat a otestovat. Ozvu se.
By Araneus
#130835
Ondro, zkoušela jsem použít Smart Copilot se dvěma různými kamarády, ale nefungovalo to dobře. Respektive pokud jsme se připojovali přes Hamachi, tak tomu, kdo byl "master" to chodilo dobře, ale tomu, kdo byl "slave" se to celé cukalo. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli lítat vrtulníky, tak to bylo prakticky nepoužitelné. Na druhou stranu když se kluci skoušeli připojit přímo přes veřejnou IP adresu, tak tam problém nebyl. Ale taky je to tak rok, kdy jsem to naposledy zkoušela, takže nevím, jak je na tom ten software teď. Licenci mám koupenou.
Uživatelský avatar
By POndrej
#130853
To zní zajímavě. Ostatně by to stálo za to vyzkoušet i v Lotusackym L39.řBylo by to šikovné pro případy kdy je nitné aby s pilotem letěl instruktor.
Uživatelský avatar
By Schindler
#130871
[quote="Petra Ondráčková"]
[quote="Prokop Lamser"]
XPL only...
[/quote]

No, jsi v sekci X-Plane...
[/quote]

To bylo podle mě upozornění pro Ondřeje. Lotussim L-39 je FSX only, nemýlím-li se
By Araneus
#130878
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Petra Ondráčková"]
[quote="Prokop Lamser"]
XPL only...
[/quote]

No, jsi v sekci X-Plane...
[/quote]

To bylo podle mě upozornění pro Ondřeje. Lotussim L-39 je FSX only, nemýlím-li se
[/quote]

Ah so...
Uživatelský avatar
By penickao
#132305
Jenom tak pro update... změnilo se něco za ten rok u někoho?

Začínáme teď s klukama z AeČR virtual testovat freeware JoinFS pro sdílený cockpit na více platformách, zatím to ale naráží na taková zásadní omezení jako že nemohou oba dva najednou pilotovat atd.

Pokud by měl někdo nějaké nové zkušenosti, sem s nimi.
Uživatelský avatar
By vinil
#132306
JoinFS je ponekud nestastny. Nefunguje napriklad rozumne s XSB provozem. (K cemuz dnes muze byt alternativa...?)

Byl nejaky realny problem se SmartCopilotem? Nebo X-Plane "multiplayerem"?
Uživatelský avatar
By penickao
#132307
Budeme kupovat 5 licencí na smart copilot, cena za jednu po slevě 12€, jednu máme volnou. Případně kdyby byl větší zájem tak můžem vzít 10 licencí po 10€ kus.