O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
By Swop
#105966
Zdravim, zkusim jeste jednou ozviti svuj dotaz :). Netusi nekdo cim by to mohlo byt?

[quote="Swop"]Dobry den, mel bych jeden dotaz, nevim zda do spravneho vlakna, ale prislo mi zbytecne zakladat nove :). Po instalaci scenerie a Updateru a spusteni updateru se vse jevi spravne. Nicmene na drahach se mi nezobrazi zadne skidmarky. Muzete me prosim nasmerovat, kde by mohl byt potencionalni problem? Dekuji[/quote]
By OK976
#107111
Ahoj, neví někdo, jak nastavit, aby i ve FSX byl kurs dráhy správně?

screen z FSX ukazuje něco jinýho než AFCAD scenérie...
By Kisa
#108768
Zdravím. Zjistil jsem že na RWY 12 je DME PA 109.95 na úrovni lokalizéru. Prošel jsem si příspěvky výše a pro jistotu celou scenerku smazal, stáhl z http://lkpr.aspone.cz a nainstaloval jsem si ji znovu včetně updatů 1.1a a 1.1b. Před i po updatování pomoci updateru je DME stále na úrovni lokalizéru. Zkontroloval jsem i ostatní dráhy a tam jsou DME u prahu jak mají být. Mám něco špatně nebo to máte taky tak?
By OK976
#110582
Ahoj,

zkouším updater, ale dostávám následující hlášku... neví někdo (teda asi především Jindra), co s tím?
By Flix
#112342
Ahoj,
mám problém s ILS 24, když zachytím paprsek s kurzem 242, tak okamžitě to točí do prava od paprsku tak na kurz 260 přibližně. Taky jsem zkusil nechat to přistát na autoland a přistane to tak 20 m od RWY 24. Nevíte někdo co s tím ??

Obrázek
Uživatelský avatar
By Schindler
#112345
Nainstaloval jsi to v pořadí LKPR Scenery v1.1 (FS9 + FSX), LKPR Scenery Update 1.1a a nakonec LKPR Scenery Update 1.1a?

Jindro, nešlo by z toho udělat jeden aktuální balíček? Takhle to je celkem nepřehledné a plno lidí s tím má problémy a píši mi na pilot support emaily a řekl bych, že tohle bude ten stejný případ.
By Flix
#112347
[quote="Schindler"]Nainstaloval jsi to v pořadí LKPR Scenery v1.1 (FS9 + FSX), LKPR Scenery Update 1.1a a nakonec LKPR Scenery Update 1.1a?

Jindro, nešlo by z toho udělat jeden aktuální balíček? Takhle to je celkem nepřehledné a plno lidí s tím má problémy a píši mi na pilot support emaily a řekl bych, že tohle bude ten stejný případ.[/quote]

myslím si že jsem to určitě nainstaloval dobře, zkoušel jsem to i přeinstalovat a furt nic.
Uživatelský avatar
By vojav
#112349
Nevím jestli to s tím souvisí - dneska jsem měl veeeeeeeeelký problém přistát .... letadlo když jsem chytl ILS jelo doleva a pak zase - na FIXu jse to nějak usrovnalo ale jelo to furt doprava doleva doprava doleva-
#112356
[quote="Flix"]Ahoj,
mám problém s ILS 24, když zachytím paprsek s kurzem 242, tak okamžitě to točí do prava od paprsku tak na kurz 260 přibližně. Taky jsem zkusil nechat to přistát na autoland a přistane to tak 20 m od RWY 24. Nevíte někdo co s tím ??

Obrázek[/quote]

Mně to taky kdysi dělalo, myslím, že pomohlo něco přeinstalovat, buď to bylo PMDG 737NGX, nebo celá LKPR, spíš bych řek, že to první.
By nejshopy
#112365
Zdravím všechny, mám problem s LKPR 12-30- Nova instalace FSX , SP1,SP2 AP , ADDON 1.1 LKPR - a update 1.1a 1.b
PMDG 737NGX , - nocni textury LKPR kom nekterych budov... se nezobrazuji vubec - respektive pouze sediva jako pri tvorbe.

DENI jsou OK. Dale zde nejezdi zadny trafic i pres spusteni updater.

nejaky napad proc se deje ?

Predem dekuji za odezvu.
Uživatelský avatar
By Pavel
#112366
Ahoj, doplnit jméno do profilu v souladu s pravidly, díky.

Nemáš nááááhodou aktivní DirectX 10 v nastavení FSky? Pokud jo, tak vypnout.

PB
By Flix
#112367
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"][quote="Flix"]Ahoj,
mám problém s ILS 24, když zachytím paprsek s kurzem 242, tak okamžitě to točí do prava od paprsku tak na kurz 260 přibližně. Taky jsem zkusil nechat to přistát na autoland a přistane to tak 20 m od RWY 24. Nevíte někdo co s tím ??

Obrázek[/quote]

Mně to taky kdysi dělalo, myslím, že pomohlo něco přeinstalovat, buď to bylo PMDG 737NGX, nebo celá LKPR, spíš bych řek, že to první.[/quote]

Ahoj,
přeinstaloval jsem oboje a stále nic. Vůbec nevím co s tím vyfotil jsme pár screenů, třeba to pomůže.
Díky moc za ohlasy.
Uživatelský avatar
By CSA075
#112368

Ahoj,
přeinstaloval jsem oboje a stále nic. Vůbec nevím co s tím vyfotil jsme pár screenů, třeba to pomůže.
Díky moc za ohlasy.
Ahoj,

Chci se zeptat, dela ti to jen na RWY 24? Nebo i na 06,12,30? Mozna to je hloupe, ale mne obcas scenerka pod FSX nevezme novou scenerku, kdyz ji aktivuji v FsX, tak si ji najdu kde je ( addon scenery/LKpR ) okopiruji si cestu, pak jdu dal ( addon scenery/LKPR/scenery ) a prepisi danou cestu ktera tam je. Je to napad, ale mozna pomuze.

PK
By Flix
#112371
CSA075 píše:

Ahoj,
přeinstaloval jsem oboje a stále nic. Vůbec nevím co s tím vyfotil jsme pár screenů, třeba to pomůže.
Díky moc za ohlasy.
Ahoj,

Chci se zeptat, dela ti to jen na RWY 24? Nebo i na 06,12,30? Mozna to je hloupe, ale mne obcas scenerka pod FSX nevezme novou scenerku, kdyz ji aktivuji v FsX, tak si ji najdu kde je ( addon scenery/LKpR ) okopiruji si cestu, pak jdu dal ( addon scenery/LKPR/scenery ) a prepisi danou cestu ktera tam je. Je to napad, ale mozna pomuze.

PK
Problém je pouze s ILS 24, ostatní jsou v pohodě.
Uživatelský avatar
By CSA075
#112372
Flix píše:
CSA075 píše:

Ahoj,
přeinstaloval jsem oboje a stále nic. Vůbec nevím co s tím vyfotil jsme pár screenů, třeba to pomůže.
Díky moc za ohlasy.
Ahoj,

Chci se zeptat, dela ti to jen na RWY 24? Nebo i na 06,12,30? Mozna to je hloupe, ale mne obcas scenerka pod FSX nevezme novou scenerku, kdyz ji aktivuji v FsX, tak si ji najdu kde je ( addon scenery/LKpR ) okopiruji si cestu, pak jdu dal ( addon scenery/LKPR/scenery ) a prepisi danou cestu ktera tam je. Je to napad, ale mozna pomuze.

PK
Problém je pouze s ILS 24, ostatní jsou v pohodě.

A co ta instalace, zkousel jsi to? Kazdopadne je to divne.....
By Flix
#112373
[quote="CSA075"][quote="Flix"][quote="CSA075"]

Ahoj,

Chci se zeptat, dela ti to jen na RWY 24? Nebo i na 06,12,30? Mozna to je hloupe, ale mne obcas scenerka pod FSX nevezme novou scenerku, kdyz ji aktivuji v FsX, tak si ji najdu kde je ( addon scenery/LKpR ) okopiruji si cestu, pak jdu dal ( addon scenery/LKPR/scenery ) a prepisi danou cestu ktera tam je. Je to napad, ale mozna pomuze.

PK[/quote]

Problém je pouze s ILS 24, ostatní jsou v pohodě.[/quote]


A co ta instalace, zkousel jsi to? Kazdopadne je to divne.....[/quote]

JJ, jak PMDG, tak LKPR. Je to divny.
Uživatelský avatar
By CSA075
#112374
[quote="Flix"][quote="CSA075"][quote="Flix"]

Problém je pouze s ILS 24, ostatní jsou v pohodě.[/quote]


A co ta instalace, zkousel jsi to? Kazdopadne je to divne.....[/quote]

JJ, jak PMDG, tak LKPR. Je to divny.[/quote]


Prepisujes tu cestu?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12