O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By JKol
#120191
[rejp] pořád lepší default ATC, než Rumuni [/rejp]

jsem si vědom porušení odstavce A11 VATSIM COC a přijímám veškeré následky s tím spojené
Uživatelský avatar
By Schindler
#120195
[quote="Jozef Matejička"]
Mám stejný problém.  Pro FSX ATC mám RWY 22 místo 24.
[/quote]

FSX ATC se na VATSIMu nepoužívá. FSX ATC je součást samotného programu, ale my místo toho máme klienty pro piloty (vPilot, SquawkBox 4, FSInn ..), které se spojují s VATSIM ATC, pokud jsou online. Pokud ne, tak se píše textem na UNICOM 122.800, kde se sdělují prováděné kroky pilota.

RWY22 ve FSX ATC může být, protože na LKPR taková dráha je, i když je řadu let permanentně zavřená a používá se pro parkování letadel.
Uživatelský avatar
By CSA075
#120196
[quote="Jozef Matejička"]
Mám stejný problém.  Pro FSX ATC mám RWY 22 místo 24.
[/quote]

To bude asi take tim, ze RWY 22 na Ruzyni je, nicmene default ATC netusi, ze je zavrena
By vitavodn
#120287
Ahoj, nainstaloval jsem tuto skvělou scenérku  LKPR 12-30 Edition V 1.2  - díky moc za ní! :-) Ale Ultimate Traffic 2 (lítám off-line) se po přistání na rwy 06 zasekne při sjíždění na pojížděčku hned za křižovatkou s rwy 12/30. Letadlo zastaví na rwy, trochu se natočí na pojížděčku a pak tak zůstane stát a blokuje celou dráhu několik minut, dokud ho UT2 nenechá zmizet :-( Jde to nějak opravit, prosím?
Přílohy
2015-2-14_11-33-43-393.jpg
2015-2-14_11-33-43-393.jpg (411.66 KiB) Zobrazeno 6850 x
2015-2-13_12-46-4-695.jpg
2015-2-13_12-46-4-695.jpg (511.42 KiB) Zobrazeno 6853 x
Uživatelský avatar
By anhista
#120289
[quote="Vitalij Vodněv"]
Ahoj, nainstaloval jsem tuto skvělou scenérku  LKPR 12-30 Edition V 1.2  - díky moc za ní! :-) Ale Ultimate Traffic 2 (lítám off-line) se po přistání na rwy 06 zasekne při sjíždění na pojížděčku hned za křižovatkou s rwy 12/30. Letadlo zastaví na rwy, trochu se natočí na pojížděčku a pak tak zůstane stát a blokuje celou dráhu několik minut, dokud ho UT2 nenechá zmizet :-( Jde to nějak opravit, prosím?
[/quote]
Vím že to asi není rada kterou chceš slyšet, ale upřímně? Pojď lítat online, offline atc tě naučí akorát tak zlozvyky. :)
Uživatelský avatar
By aldamat1
#124846
No nevim jestli se bude Jindrovi chtít dělat zase jakoby 2 scenerky, jelikož ten plugin je jen pro FSX. ale tvorbě scenerek nerozumim, tak nevim jak to bude ve skutečnosti složitý :)
By Swop
#124999
Ahoj, po letech, kdy nebyl cas na nic jsem si nainstaloval opet FS2004, FSX prijde po upgradu PC. Niceme, kdyz zkousim pridat LKPR scenerku v addon scenery neschroustne ji to po volbe prvni slozky pod kterou jsou slozky Scenery a Texture, jakoby tam chybel nejaky soubor. Dokazemi nekdo poradit co s tim? Zkousel jsem ruzne verze co jsem na internetu nasel. Prvni jsem zkousel verzi zde z VACC a take nic. Muzete mi, prosim, prozradit, kde by mohla byt chyba, pripadne mi zaslat strom souboru, zda mi tam nejaky nechybi ktery by scenerku zavedl do FS?

Diky moc
Uživatelský avatar
By aldamat1
#125000
scenerku přidej takhle:
1. Vytvoř si někde (např v addon scenery) složku LKPR
2. do složky LKPR nakopíruj složky scenery a texture z archivu co jsi stáhnul
3. otevři FS, settings, addon scenery, add area
4. v otevřeném okně se proklikej do složky se scenerkou (LKPR)
5. měl bys teď vidět jen 2 složky: scenery a texture. Dáš ok, klikneš do prázdného místa ve složce a znova ok
6. scenerka by se měla přidat
By pollokaj
#125131
Ahoj, na VATSIM teprve začínám, tak mi promiňte mou trochu neinformovanost  ;) - ale stejně se to týká něčeho jiného. Nainstaloval jsem scenerii LKPR a když jsem přistával na 06/24 co nevidím... - bagry. Je možno nějakým zázračným způsobem je odstranit, přeci jenom rekonstrukce se prováděla docela dávno.
By pollokaj
#125133
Tak nakonec se mi to povedlo, updater fungoval zřejmě jak má - přesunul soubory do složky sleep. Nicméně FSX je stále načítalo, jde tomu nějak zabránit ? Nechce se mi pokaždé vytahovat složku sleep na plochu. :)
Naposledy upravil(a) pollokaj dne 28 lis 2015, 10:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By anhista
#126226
Zdravím.
Tak jsem si na nový stroj nainstaloval FSX s NGXkem, k tomu LKPR 12-30 a vyskytl se u mě stejný problém, jaký už se tu řešil, toť, že ILS na 24ku vede asi 20 m vpravo od dráhy. Pročetl jsem to tu a dočetl se o upraveném afcad souboru, ten už se tu ale nedá stáhnout, neměl by ho někdo? Díky. :)
PS: Přidal bych i screen, ale forum mi to nedovolí, prý nějaká bezpečnostní kontrola, či co.

EDIT BY AM: přidán screen k Matymu do příspěvku, ať v tom neni bordel.
EDIT BY MS: Zapomněl jsem dodat, že defaultní letadla to zaletí správně a u PMDG to začne až po aktivaci APP módu, dokud letí jen na LOC, tak je to ok, po precvaknutí na APP začne zatáčet doprava, vyosí se a letí tak, jak jsem popsal. G/S funguje v pořádku.
Přílohy
image.jpg
image.jpg (179.55 KiB) Zobrazeno 6585 x
Naposledy upravil(a) anhista dne 16 úno 2016, 09:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Schindler
#126227
[quote="Matyáš Svoboda"]
PS: Přidal bych i screen, ale forum mi to nedovolí, prý nějaká bezpečnostní kontrola, či co.
[/quote]

Pošli mi ten soubor na email. Už se tu podobný problém jednou vyskytl. Díky.
Uživatelský avatar
By anhista
#126230
[quote="Jindřich Machalínek"]
Zde.
[/quote]
Děkuji, pane. :)
Pak dám vědět, jestli funguje. :)
EDIT : Funguje perfektně. Dík. :)
Naposledy upravil(a) anhista dne 18 úno 2016, 20:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By George_L
#126317
Po delší době se opět hlásím.

Včera jsem se po dlouhé době konečně dostal k FS a zavzpomínal na začátky na VATSIMu a lety EDDM-LKPR. Vše relativně v pohodě, akorát se mi nepodařilo na LKPR zachytit ILS RWY 24. Při pokusu o zapnutí APP mi FMC hlásilo INVALID NAV či jak to bylo. Bohužel nevím, jak málo či hodně aktuální mám scenérku. Má s tím někdo zkušenosti?

Samozřejmě se mohlo stát, že jsem na něco zapomněl (už jsem nelítal dost dlouho), ale nejsem si ničeho vědom.

Dneska tedy očekávejte na LKPR jednoho otravu, který se bude snažit přistát ;)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12