O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
#98844
[quote="Jindra"][quote="Jindra"]Peter, sry, jsem teď na netu sporadicky... :-([/quote]
Furt platí. Jdu opravovat sekačku :)[/quote]

Ses přihlásil do toho pořadu MALÁ FARMA či jak se to jmenuje (pátek odpol. ČT1)?
#99011
Ahoj. Mohl by mě někdo napsat, co se dnes aktualizuje za soubory? Případně sem dát nějaké screeny aktuálního stavu letiště? Vypadá, že mi updater funguje OK, ale chtěl bych to porovnat. Díky.
I.H.
#99025
Souhlas. Chtělo by to nějaké foto ukázky aktuálního stavu letiště. Jak jsem psal JM, updater mi říká, že mám aktuální verzi, a přitom mám na RWY 24 na začátku, uprostřed a na konci rozdělanou práci na RWY (auta, bagry, …) --> není přeci možné, když je v reálu RWY in use 24, abych to měl v takovém stavu. Mám něco špatně? Jak to tedy v reálu nyní vypadá? (Kdybych bydlel v Praze, tak bych tam zajel se podívat, ale z Brna se mi tam kvůli tomu dvakrát jezdit nechce :).)
Díky,
Adam
#99026
[quote="Adam"]Souhlas. Chtělo by to nějaké foto ukázky aktuálního stavu letiště. Jak jsem psal JM, updater mi říká, že mám aktuální verzi, a přitom mám na RWY 24 na začátku, uprostřed a na konci rozdělanou práci na RWY (auta, bagry, …) --> není přeci možné, když je v reálu RWY in use 24, abych to měl v takovém stavu. Mám něco špatně? Jak to tedy v reálu nyní vypadá? (Kdybych bydlel v Praze, tak bych tam zajel se podívat, ale z Brna se mi tam kvůli tomu dvakrát jezdit nechce :).)
Díky,
Adam[/quote]
Netreba jezdit do Prahy...

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... ovy-kabat/

Obrázek
#99027
O. K. Podle toho to tedy vypadá tak, že nyní se opravuje konec dráhy 24 (aneb začátek 06). Tzn. že na RWY mám o 2 části opravy navíc, a je tak nemožné jí v simu užívat. Chtěl bych se tedy zeptat -- jak mohu nechat pouze to, co tam má být, a ostatní z dráhy vyklidit?
#130204
Ahoj Kluci,
po x-letech jsem si nainstaloval FSX, a zkusil nainstalovat scenerku LKPR 12-30 Edition. Instalaci jsem provedl podle návodu, a mám jeden problém a nikde jsem nenašel jak ho vyřešit.
Problém spočívá v tom, že mám kola letadla pod povrchem. I ostatní objekty na LKRR jsou "utopené".
Poradíte někdo jak to odstranit?

Díky
#130206
Ahoj máš nějaký, jakýkoliv upravovač výšek terénu, případně máš scenérii v scenery library úplně nahoře?

Jinak dnes tuhle scenerku skoro nikdo nepoužívá, neb je dost zastaralá, kup si radši Aerosoft LKPR  ;)