O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
By IL62
#113348
Po několika letech jsem se vrátil od FS2004 k FSX, ale nejak se mi nedaří nainstalovat nové scenerky.
Když postupuju stejně jako v FS2004, tak po potvrzení vybrané scenerie se nic nestane.
Když jsem dřív lítal s FSX, tak jsem to nějak uměl, ale teď se mi to nedaří.
Poradíte mi někdo?
Uživatelský avatar
By vojav
#113353
Jen bych podotkl, že toto nemusí vždycky fungovat (jako třeba mě) v tom případě Jí do složky s FSkou - Addon Scenery - a nahodit do složek scenery, texture to co je ve scenerce ve složkách scenery, texture... Pak pustit FSX a ono se to samo zdatabázuje :)
By ASG29
#113354
Ale v tom případě je třeba počítat s tím, že v tom bude po instalaci dvou scenérek pěkný bordel....
Uživatelský avatar
By vojav
#113355
Divil bys ses, ale ne až ttakový :) Scenerky se normálně přidají do knihovny jako by se přidávali 1. způsobem
By IL62
#113356
[quote="vojav"]Jen bych podotkl, že toto nemusí vždycky fungovat (jako třeba mě) v tom případě Jí do složky s FSkou - Addon Scenery - a nahodit do složek scenery, texture to co je ve scenerce ve složkách scenery, texture... Pak pustit FSX a ono se to samo zdatabázuje :)[/quote]

A co když ji pak budu chtít odinstalovat? Teda v případě, že jich tam budu mít asi víc.
Uživatelský avatar
By Pavel
#113357
[quote="vojav"]Divil bys ses, ale ne až ttakový :) Scenerky se normálně přidají do knihovny jako by se přidávali 1. způsobem[/quote]

No to se nepřidají "normálně" ani náhodou... Schválně si tu "knihovnu" otevři v texťáku a podívej se na obsah. Tohle dělám když potřebuju víc scenérek sesypat protože jsem línej je zapínat a vypínat jednotlivě, typicky nějaké tuny VFR objektů vydané jednotlivě, ale s letištěm bych to nedělal. To už radší otevřít scenery.cfg ručně a dopsat si tam další scenérku - nic na tom není.

PB
Uživatelský avatar
By vojav
#113359
[quote="IL62"][quote="vojav"]Jen bych podotkl, že toto nemusí vždycky fungovat (jako třeba mě) v tom případě Jí do složky s FSkou - Addon Scenery - a nahodit do složek scenery, texture to co je ve scenerce ve složkách scenery, texture... Pak pustit FSX a ono se to samo zdatabázuje :)[/quote]

A co když ji pak budu chtít odinstalovat? Teda v případě, že jich tam budu mít asi víc.[/quote]

To už je problém... já si vždycky před přidáním scenérie zálohuju složku Addon Scenery ;)
Uživatelský avatar
By Schindler
#113360
[quote="vojav"][quote="IL62"][quote="vojav"]Jen bych podotkl, že toto nemusí vždycky fungovat (jako třeba mě) v tom případě Jí do složky s FSkou - Addon Scenery - a nahodit do složek scenery, texture to co je ve scenerce ve složkách scenery, texture... Pak pustit FSX a ono se to samo zdatabázuje :)[/quote]

A co když ji pak budu chtít odinstalovat? Teda v případě, že jich tam budu mít asi víc.[/quote]

To už je problém... já si vždycky před přidáním scenérie zálohuju složku Addon Scenery ;)[/quote]


Je vidět, že tam toho moc nemáš. Já momentálně teda mám tuhle složku poměrně prázdnou, ale bývaly doby, kdy tahle složka měla tak 100 GB a už té vidím, že pokaždé někam kopíruješ tuhle masu dat.
Uživatelský avatar
By vojav
#113361
[quote="Schindler"][quote="vojav"][quote="IL62"]

A co když ji pak budu chtít odinstalovat? Teda v případě, že jich tam budu mít asi víc.[/quote]

To už je problém... já si vždycky před přidáním scenérie zálohuju složku Addon Scenery ;)[/quote]


Je vidět, že tam toho moc nemáš. Já momentálně teda mám tuhle složku poměrně prázdnou, ale bývaly doby, kdy tahle složka měla tak 100 GB a už té vidím, že pokaždé někam kopíruješ tuhle masu dat.[/quote]

Aktuálně tam mám pouze LKPR :D
By IL62
#113371
Tak jsem se konečně dostal k té instalaci LKPR do Win7 a funguje mi to podle Pavla Brodského!
Ještě jedou děkuju, Pavle a až se to všechno pořádně naučím, tak už se snad potkáme v reálu. Ještě mi nejde pořád mikrofón, ale to snad doladím:-)
Uživatelský avatar
By Pavel
#113372
Není zač, hlavně že to chodí. Ohledně mikforonu ti tady v sekci Hardware (pokud se to týká mikrofónu obecně) nebo v sekci VATSIM Software (pokud se to týká jeho provozu na vatsimu) určitě rádi poradíme - popiš podrobně problém, dodej screenshoty, a večer můžeš letět.

PB