O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Pavel
#113549
Jak již pozornější z vás vytušili z vlákna o Runway4you, máme tu novou scenérku LKTB. Teda né úplně novou, ale o něco lepší pro uživatele FSX než to, co bylo. Ta stará FS9 verze v FSX běhala, ale polovina textur byly černé, problikávala, atd - navíc afcad moc neodpovídal AIPu. Takže jsem po odsouhlasení od autora provedl úpravu všech objektů co se kompatibility týče, a přibyly nějaké další. No, tak stahujte: http://www.vacc-cz.org/airports/lktb


Pozn: je tam i solární elektrárna + nějaký pokus o 3D trávu u terminálu - tyto dvě eye-candy jsou v samostatných BGL, aby je provozovatelé slabších PC mohli smazat a neměli zbytečný FPS drop - ačkoliv to téměř vliv nemá.

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#113551
Ani ten paleček mu nedají .. :)

Pavle, jak to vypadá v noci, tam vše funguje? Já ti to v noci netestnul ...
Uživatelský avatar
By Pavel
#113552
V noci svítí dráha a pojezdovky, domečky ne - ty by potřebovaly hlubší předělávku cca v 3DSMaxu, což je na dlouho - kvůli materiálům.

PB
By PBily
#113555
Ahoj Pavle, díky moc. Na předváděcí PC jsem ji právě nainstaloval. Otestoval jsem prozatím rychlost jednoho letu s tím, že mám nahozenémotory a cekam na povoleni k vytlaceni. Bez komunikace to dám za cca 32 minut do vypnutí motorů. Letěl jsem ale FL110, zítra zkusím výše, což by mohlo ještě dobu zkrátit.
Uživatelský avatar
By CSA075
#113564
No Petre super, ja to s B777 mel v FL180 za 31 minut, stal jsem v LKTB na appronu u RWY28, spoustene motory, taxi , let ( bez kraceni na trati na RWY 06 ) a na STD. Predpokladam ze nejakou minutu nasbirame direct PR532 a ty TUMKA. Ja uvidim podle casu, zvazuji prulet nad LKPR nad RWY 24, bude zalezet na case a provozu.
Uživatelský avatar
By Macek
#113816
Scenerie super a funguje i takové lopatě jako jsem já.
Díky Pavle a zkus i směr LKMT :) :) :) :)
Uživatelský avatar
By Macek
#113826
Já vím. Ale nějak mně nejede - když mám nainstalováno, nepřipojí mně to externí CDU. To mi Pavlovy scenerky nedělají :) :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#113828
Tak zkus odstraňovat jednotlivá BGL až zjistíš kterým to bylo. Ale to patří do jiného vlákna, prosím.

Jinak: dále jsou v plánu LKVO jelikož tam je celkem akutně problém se stromy ve FSX, ale nedovedu odhadnout kdy se k tomu dokopu.

PB