Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Ico
#63800
AMA> sry OT, k tym tvojim fotos do Magdeburgu, to orto v Nemecku je co zac? Vetrniky a pod. tez otazka...
Uživatelský avatar
By tmx
#63802
Exotické PATA? Kdybych měl dostatečnou kapacitu SCSI disků, mohl jsem to šířit na cca 15 let starých discích a přidal bych k tomu i SCSI řadič do PCI slotu... :D
By Unnamed
#64141
[quote="amalka"]Týnec

originál FSX terén (jaro):


původní VFR ČR projekt (LOD13 - 5m pixel jak to tak vypadá (nejsem si jistý)


nová VFR ČR (LOD15 - 1m pixel)
[/quote]

Ještě to asi nikde ke stažení není že? Má to někdo v plánu někam upíchnout? Nebo existuje dnes nějaká možnost jak to získat pokud nejsem z Prahy? Pokud to tedy vůbec je šířeno jako freeware :)
By kratochj
#64154
Nabizel jsem umisteni na svuj server na pateri - zatim se mi nikdo neozval, takze bud to neni jeste hotove nebo to neni k volnemu sireni.
#64275
Podle screenu se mi docela zda, ze FS Global 2010+ FSX scenerka na max. resolutuin je na tom jeste lip nez tahle... Nevite nekdo jak na tom v praxi pri porovnani je? :)

EDIT: Jeste trosku hooodne OT: Filipe, jak to vypada? Uz si delal teorii na UCL? :P
#64277
[quote="radbrad4"]Podle screenu se mi docela zda, ze FS Global 2010+ FSX scenerka na max. resolutuin je na tom jeste lip nez tahle... Nevite nekdo jak na tom v praxi pri porovnani je? :)
[/quote]

He?
#64279
No jestli mas FSGX tak si ji zapni, dej k tomu plny rozliseni textur a zkus, me to na prvni pohled prislo dost podobny, neli lepsi :).

[quote="Filip"]Ahoj, jj, teorie je hotová. :) Už chybí jen pár solo hodin...[/quote]

Tak to gratuluju, GL s praxi :).
Uživatelský avatar
By tmx
#64286
Mno myslím, že FSGX je minimálně u nás stejné jako FS2008, i ty nové textury mají jen jeden metr, takže to je ve výsledku asi spíš placebo efekt... :)
Uživatelský avatar
By tmx
#64376
Obrázek


Finální verze vypadá takto (nejsou to jednotlivé party, ty byly jen při tvorbě), odpoledne skončí upload, pak to asi Jirka časem začne nějak šířit... A btw, už je hotové Slovensko. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9