Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#83730
Jelikož nikdo nepíše, jestli otestoval ten \"Bank limit\", doplním info o něm já (byl jsem donucen nainstalovat FSku). \"Bank limit\" je dostupný pouze, pokud letím HDG. V režimu \"LNAV\" nemá nastavení \"Bank limit\" vůbec vliv a letí si to podle sebe. Škoda. Tak nějak jsem doufal, že to třeba bude k něčemu dobrý... :cool:
#83731
Ještě přidám \"výcuc\" z manuálu k B747:
Kód: Vybrat vše
Bank Limit Selector: Allows the crew to
manually set a bank limit on the aircraft, or
to allow the AFDS and FMC to calculate and
determine the bank angle limits based on
aircraft configuration and performance
factors.

AUTO limits AFDS commanded bank angle
to 15-25 degrees, depending on TAS, flap
position and aircraft weight. (Bank angle will
decrease from 25 to 15 degrees at speeds
between 332 and 381 knots.)

If LNAV mode is engaged, bank angle will
be limited to 15 degrees when speed is
below V2 + 90 knots and flaps are up, or an
engine fails when flaps are not up, or TAS is
greater than 381 knots.

Bank angle is limited to 8 degrees when
below 200 feet AGL.

If knob is set to any setting other than auto,
then the AFDS bank angle will be limited to
that number of degrees regardless of
airspeed and aircraft configuration.
#83735
Tak jsem zkusil vše zapnout podle návodů ( i video návodů) ale elektrika prostě nenaběhne. Displaye jsou pořád černý, i když postupuju správně. Když jsem nahrál let, kdy už 747 bylo plně spuštěný a mohl jsem hned odletět, tak pro změnu zase šly, ale po chvíli zase všechny displaye vypadly. :(
#83737
[quote="Kuba5"]747 bylo plně spuštěný a mohl jsem hned odletět, tak pro změnu zase šly, ale po chvíli zase všechny displaye vypadly. :([/quote]
Typický příznak pirátsky ukradeného addonu.... Koupené a nebo dobře ošetřené tohle nedělá....
#83757
[quote="vascon"]Jelikož nikdo nepíše, jestli otestoval ten "Bank limit", doplním info o něm já (byl jsem donucen nainstalovat FSku). "Bank limit" je dostupný pouze, pokud letím HDG. V režimu "LNAV" nemá nastavení "Bank limit" vůbec vliv a letí si to podle sebe. Škoda. Tak nějak jsem doufal, že to třeba bude k něčemu dobrý... :cool:[/quote]


Ja jsem to testoval na MD11 a zjistil jsem, ze kdyz nastavim jakykoli rucni limit, tak je chovani letadla v rezimu AP a vykruzovani priblizeni LKPR jeste mnohem horsi, nez kdyz je ten selector na AUTO.

Jedinym rozumnym resenim, aby to drzelo ten obrazec je drzet rychlost 220kts+ a bank angle selector na AUTO - pak je vse bez problemu.
#84365
Ahoj,

jelikož jsem poslední dobou začal používat PMDG747 a ve VC mi to ještě moc nejde, tak se pořád peru s nastavením eyepoint v aircraft.cfg Ty oči pilota jsou v takové divné pozici a šoupání Shift+Enter/Backspace moc nepomáhá. Nevíte někdo, jakou hodnotu tam dát, aby to cca sedělo s reálem?

Díky,

Č.
#84394
S eyepointem jsem se nějak popral. Ale mám jednu otázečku.

Blbne tady někomu taky VNAV mód? Jakmile dám letět VNAV, tak to nedrží rychlost, ale když dám FL CHANGE, nebo SPEED mod, tak to všechno funguje. JEstli to neumí poslouchat VNAV, tak asi první větší bug :(

Č.
#84417
[quote="Čondra87"]Až poletím příště vyfotím FMC VNAV a cockpit. Třeba tam mam někde něco špatně nastavenýho.[/quote]

Ondro, já jsem měl ten problém taky s ELITE PRO beranama, které měly plynové páky. Ty vysílaly neustále svoji polohu míst toho, aby vysílaly pouze změny. Pak to přepisovalo A/T. Co používáš?

Petr
#84418
[quote="Čondra87"]Až poletím příště vyfotím FMC VNAV a cockpit. Třeba tam mam někde něco špatně nastavenýho.[/quote]

Ondro, já jsem měl ten problém taky s ELITE PRO beranama, které měly plynové páky. Ty vysílaly neustále svoji polohu míst toho, aby vysílaly pouze změny. Pak to přepisovalo A/T. Co používáš?

Petr
#84423
Mám Saiteky a vždy ihned po přepnutí na autoflight vypínám joy (Ctrl+K), jinak to blbne. U Psa to vyžaduju i u PNF, jsem-li PF a naopak (toto je vlastně v before startup checklist). Nesmí se zapomenout(!) to zase zapnout pokud nastane AT/AP forced disco, nebo se to vypne manuálně.
#85141
[quote="Vasek Machan"]čau, mám problém, když letím delší tratě, že se mi letadlo vychýlí z tratě a zatáčí z leva doprava a pořád dokola, neví někdo co s tím prosím?[/quote]



Já bych věděl, ale když Ti to řeknu, tak se urazíš :D
#85143
[quote="Čondra87"]Vylučuje snos?...[/quote]


Jojo, on má přímo problém v tom, že jakmile letí LNAV, tak letadlo začne zničehonic zatáčet vlevo, jakože na max, možná i více. Ale třeba mi se to taky občas stane a to mam jine ero a jinou FSku, tak pak prostě změním bod na který letět a letí to zase normálně.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7