Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#85145
[quote="Vasek Machan"]čau, mám problém, když letím delší tratě, že se mi letadlo vychýlí z tratě a zatáčí z leva doprava a pořád dokola, neví někdo co s tím prosím?[/quote]

Pokud máš FSX a vše co k tomu patří, pak bohužel nemohu poradit. V FS9 jsem se ale s něčím podobným nikdy nesetkal. Při SIDu ve vyšší rychlosti se může stát,že letadlo nesthne dotočit na následující bod a pak má snahu se k němu vracet. To však při normálních rychlostech nenastává.

Delší let je co? Po kolika nm to začne dělat?
#85665
Po dlouhé době jsem zde zase zabrouzdal... Díky za tohle vlákno. Musel jsem přeinstalovat komplet PC a po několika létech jsem opět nainstaloval PMDG 747. A \"peru\" se s ní. Kdysi chodila jako víno, teď stejné problémy, jako se tady řeší. Kmitání kolem příčné osy, nerespektování nastavené ALT na MCP, nedržení trasy v LNAV... A asi to bude, jak tak tady čtu, joyem (Logitech G940). Nevím, proč to PMDG nemá u 747 ošéfované jako u 737, ale zjistil jsem, že i při aktivním AP, A/T reaguje na pohyby joysticku a plynových pák. I na malé výchylky, kdy se ještě AP neodpojí. Jenže odpojení joye není řešením, protože ho při takeoff potřebuju, ale tím pádem mi nefunguje A/T (bere hodnoty z joye).
#86968
Ahoj
Nemá někdo u tohoto addonu zkušenost s druhou instalací ? PMDG 747-400X pro FSX na Win 7. Při první instalaci po obdržení klíče pro stažení a nainstalování se to povedlo asi na 3 pokus. Nyní bych rád po reinstalaci FSX opět nainstaloval tento addon ale stále mě to vyhazuje hlášku, že moje informace (ID, serial no a e-mail) nemohly být ověřeny. Zkoušel jsem kontaktovat support PMDG ale po urgenci už 5 den stále mlčí. A na jejich foru jsem k tomu našel jen obecné informace ale ne řešení. Neřešil to někdo z Vás?
Díky za odpověď
#86969
Ja jsem preinstalovaval FSX uz 5x a vzdy registrace vsech letadel PMDG probehla uplne bez problemu. Dokonce mam v PC 2x FSX a vse probehlo bez problemu.

Je nutne byt online pripojen k netu takze jestli ti to neblokuje nejaky firewall...

Zda se ze PMDG support ma dovolenou nebo naval protoze vzdy mi zareagovali za par hodin a ted uz cekam taky 3dny na dotaz kolem 737 NGX
#86971
Mam Win 7 prof 64 bit a fakt po zadani mailu a toho id co mi prislo mailem v objednavce to proslo behem par vterin.

U 737 NGX je to jinak - tam s objednavkou prisel kod k registraci ktery to chce pri prvnim spusteni FSX.

Naposledy jsem 747 a MD 11 registroval vcera na druhou kopii FSX co mam na druhem disku a OK..
#86972
Počkej jestli si dobře rozumíme. Mě to id přišlo po zaplacení taky okamžitě. Stáhnul jsem si addon nainstaloval a vše běhalo dobře. Nyní to chci znova nainstalovat ale nechce mě to právě verifikovat ty mail, id a order code. Mělo by to předpokládám funfgovat na ty použité při první instalaci. Nepodřebuje přeci žádnou refresh info od PMDG pro druhé nainstalování...?
#86979
Tak zrovna ted jsem si nainstaloval do druheho FSX PMDG MD 11 a aktivace probehla za sekundu.

Jedine co me jeste napadlo v teto souvislosti, ze v mailu od nich mam \"ORDER CODE\" a ORDERID - tak to chce to druhe, jinak naprosto bez problemu.

Nevim jestli je to treba vazano na HW v PC, ale nedavno jsem vymenil desku, procesor, pameti, disk a grafiku a porad to jde aktivovat.
#128446
Ahojte, mam otazku pred otvorenim fsx otvorim pmdg load manager vsetko nastavim ale uplne zbytocne kedze po load panes state na cold and dark je palivo aj naklad v niakej defaultnej hodnote. Palivo si este dokazem nastavit priamo v addon menu z fsx ale cargo nastavit potom uz neviem.
#128473
Ahojte, mam dalsi problem, 747 mi pristava na tak niak napravo od drahy. Robi mi to na vsetkych letiskach co som zatial skusal. Kdez to default lietadla sa na ILS zrovnaju krasne z drahou. Jedna sa o PMDG 747 z aktualnim airac od Navteq, FSX:SE z addonmi Vectror X od PB, update default GPS a mag. dek. od aero.sors.fr/ a freeware mash z link predpokladam ze to roby ten update GPS ale tam som povodne data nezalohoval takze to neviem overit.  Prosim niekto niake rady okrem reinstall FSX? A regfix od Flight1 som skusal.
Přílohy
20161227205109_1.jpg
20161227205109_1.jpg (138.1 KiB) Zobrazeno 7220 x
20161227205048_1.jpg
20161227205048_1.jpg (252.94 KiB) Zobrazeno 7223 x
Naposledy upravil(a) Hosak dne 28 pro 2016, 12:06, celkem upraveno 1 x.
#128937
Ahojte rychka otazka co vsetko treba zapnut na tomto lietadle aby mi fungoval unicom dnes som musel letiet offline lebo... v prilohe


Nakoniec som poklikal vsetko mozne a skoncil som v stadiu ked uz ani frekvencie nesli menit

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =878281184
Přílohy
2017-03-06.png
2017-03-06.png (399.89 KiB) Zobrazeno 7085 x
Naposledy upravil(a) Hosak dne 06 bře 2017, 17:44, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7