Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By CSA222
#59937
Zdravím máte někdo zkušenosti s tímhle letadlem? Hodně jsem o něm četl a přemýšlím, že si ho pořídím.

Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
By tmx
#59947
Je hlučné a smrdí, pokud si volič strany zelených (jakékoliv z těch asi tří, co jsou v ČR), je pro tebe pasé! :)

Tolik vtípek. Jinak rozhodně to je nejlepší MD8x, co můžeš mít. Dokonce bych i řekl, že je to velmi dobré letadlo, jen u nás MDčka nejsou v módě, navíc mám takový dojem, že má nějakou dobrou ochranu, čili že se nedá moc dobře cracknout, proto s ním létá tak málo lidí. :D
Uživatelský avatar
By ardnocz
#59949
Tak snad má ten model v pořádku ten šroub u stabilizátoru, co poslal k zemi Alasku ;)
Uživatelský avatar
By amalka
#59951
Ja zkousel aktualni verzi v lete. Tak zabugovany letadlo sem uz dlouho nevidel... Ale treba se od te doby neco zmenilo.
Uživatelský avatar
By CSA222
#59973
[quote="amalka"]Ja zkousel aktualni verzi v lete. Tak zabugovany letadlo sem uz dlouho nevidel... Ale treba se od te doby neco zmenilo.[/quote]

Můžeš být více konkrétní s těma bugama?
By DngrsKuzle
#71390
Nemate problemy s pomalym loadovanim bocnich pohledu ve 2D kokpitu a prepinanim do 3D? FPS je potom pekny, ale pri nahravani textur se vsechno na chvili cukne.
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#71397
je to výborný letadlo a pokud se s tim naučíš tak o druhym pilotovi na multicrew vim :) ( a já to nejsem) ;)

PS: uměl by někdo odstranit 3D panel a ve 2D ty boční nákresy kokpitu aby jen zustal obraz krajiny ??
Uživatelský avatar
By Pavel
#71399
Jestli 3D panelem myslíš Virtual Cockpit, tak jej lze vypnout v Load Managerovi. Ty boční nákresy se daj vyhodit v panel.cfg, ale mě se s tim patlat nechce, mě fungujou slušně.
By Deivoos
#108614
Hoši dá se nějak ještě získat repaint na toto éro (ČSA) ? Odkazy co tu byli už jsou nefunkční :/
Uživatelský avatar
By Čondra
#108615
Odkaz bez odkazu, hrad bez hradu, odkazy hrady. Modří pochopí.

OK
By Deivoos
#108642
Zdravím, můžu se zeptat kde se dají vypnout failure? Vždycky při startu mi vysadí levý motor a už sem z toho na mrtvici..... v tom manageru mám všechno na max hodin :/
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#108643
engine power nad 100%, destrukce motoru ... , při vzletu nemužeš dát nadlimity motoru. takovejch vychytávek je tam víc ;)
Tohle letadlo je právě vyjmečný díky těmhle utilitkám co hodně napodobuje real, nevím zda se to dá někde vypnout či upravit jednodušeji než zasáhnout do .cfg
Skvělej addon pro simpiloty, díky tomuhle poznáš, že z 99% to neřídí kde jakej arkádovec :D

goodluck ;)
By Deivoos
#108645
Aha tak v tom to bude :D Sice s tím drakem ještě bojuju, ale od včerejška sem se trochu pohnul ;) Každopádně díky za radu :D
Uživatelský avatar
By JKol
#130371
Byly zveřejněny další čtyři screeny, mimochodem pro lidi, kteří Leonardo moc neznáte, tohle byl ve své době nejpropracovanější addon, který simulovat věci které ani dnes PMDG
ještě nesimulují a vyrostla na něm (dnes už bývalá) půlka vacc-cz staffu :)

Fotky jsou veřejně přístupné.
https://www.facebook.com/LeonardoSoftHo ... 5763511752

Ještě malá poznámka, ty světla v kokpitu a efekty kapek na skle půjdou pouze v P3Dv4
By HoŽo
#130374
Tak to je mazec!!!
Revival mého nejoblíbenějšího addonu. Nalétal jsem na něm desítky hodin a. Asi si budu muset vytisknout rozvodové papíry, bo si nejsem jistý, zda to žena dá.
Uživatelský avatar
By Čondra
#130375
OK  ;)
Přílohy
P_S.jpg
P_S.jpg (13.55 KiB) Zobrazeno 7106 x
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#130382
bývalá parta vacccz vyrostla na PSS A319-340, PMDG736-9 a wilco Airbus & Boeing + modely 50N ;)
2D kokpity byla rutina, Leonardo přišel až o páááár let déle což pro některé z vás muže být z té minulosti novinka... (samozřejmě chápu, že my bohužel stárnem) :D