Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By AshBird
#112354
TO Datum13: jo už mi došla i tvoje addresa.
Dnes by měla být odeslána Flash vili69 (byl rychlejší než ty).
Nevím kolik stojí pošta do Dánska (a jsem líný to hledat), pokud by villi69 na to neměl volné finanční kapacity, mohu mu poslat tu částku na konto. Páč by bylo hloupé posílat Flash mě a já ji pak přeposílal Datumovi třináctému.
vili69 kdyžtak mi napiš a já ti pošlu addresu na Datum13.
Uživatelský avatar
By Datum13
#112355
Jako obycejna zasilka

50g 25,-kc
100g 41,-kc
200g 76,-kc

nema to smysl posilat doporucene, jeste se nestalo ze by me nedosla posta vporadku do danska;) ta fleska by se mohla vpohode dostat do 50g!
By AshBird
#112496
TO Datum13: Super, jenže já mevím zda Ti jí vili69 už neposlal, neb psal že v pátek, nebo pondělí ti ji posílá.

TO vili69: v případě, že jsi ji ještě Datumovi neodeslal, dalším zájemcem v pořadí je Kuba5.
By vili69
#112548
Tak pánové, to je klika. V pátek mi to jen o kousek nevyšlo, takže flash mám ještě u sebe. Napište mi přes SZ adresu a zítra to odchází. Díky.
Uživatelský avatar
By Pavel
#112684
Poslušně hlásím že ke dnešku je odseedované takové hezky kulaté číslo :-) Jen škoda že se ty torrenty propojují tak divně, vidím tam dost zájemců, všichni stahují pár set kb/s, a já mám přitom nevyužitou linku nahoru, tzn nevím, co to zpomaluje...

PB
By vili69
#112696
Vážení, během příštího týdne budeme spouštět nové firemní ftp na přípojce s rychlostí 10Mb upload i download. Zatím nebude nějakou dobu moc vytížené, takže nabízím část kapacity pro tuto stahovací akci. Pokud bude zájem (a autor bude souhlasit), rozešlu zájemcům přístupové údaje tak, aby to mohli stáhnout.
Uživatelský avatar
By tmx
#112887
Na googlu jsou částečně aktualizované podklady (např křižovatka D1 a pražského okruhu). Bohužel to není moc celistvé (třeba ten pražský okruh je místy cca stav roku 2008, Praha u nás na severu taky nezměněná, takže je to zatím nepoužitelné, ale snad to doplní brzy celé a bude možné udělat update. :)
Uživatelský avatar
By bumper
#112917
[quote="tmx"]Na googlu jsou částečně aktualizované podklady (např křižovatka D1 a pražského okruhu). Bohužel to není moc celistvé (třeba ten pražský okruh je místy cca stav roku 2008, Praha u nás na severu taky nezměněná, takže je to zatím nepoužitelné, ale snad to doplní brzy celé a bude možné udělat update. :)[/quote]

Update by se vyplatil udělat ve čtverci Brno a okolí, tam jsou zcela nové krásné snímky. Na tom původním je Brno a část jeho okolí zabarveno do takového modrého nádechu, což je škoda. Otázka je, jak jednoduché je takový "místní" update udělat.
By AshBird
#112925
kakat na nocni textures ..

ale aktualisace by byla dobra, jdu juknout na G. zda treba neco neaktualisoval i u nas.
TO> PS. platno by bylo, ale na LKKV.. a nemame cesty na LKLT a okoli. Neco vymyslim.
Uživatelský avatar
By radarada
#112926
[quote="AshBird"]Takže máme další slot pro zaslání Flash volný.
Napište, kdo by měl dále zájem o VFR_2013_1m/pix.[/quote]

Diky, Dane, za poslani. Je to doma a nainstalovano a funkcni. Flashku mohu poslat dal, zajemci piste zpravu...

Rada
By vili69
#112944
Vážení, dříve avízované ftp už funguje, jsou na něm nahrána stejná data, jako na flash. Takže pokud má někdo zájem využít tuto alternativní možnost, napište mi SZ, pošlu mu jméno a heslo. Pokud by měl někdo zájem využít tohle ftp i pro uložení jiných, stejně bohulibých dat jako ta, která tam už jsou, dejte mi vědět a pokud bude ještě volno, třeba se domluvíme.
#113126
Zdar chlapy, pokud někdo budete mít zájem, mohu UPloud-ovat na czshare, share-rapid, hellshare. 60G cca do 4 hodin :) Kdo bude mít zájem, tak přes SZ a napište server. Letu zdar
By AB1Vasek
#113156
Mohu se zeptat .. stahuji balík 55GB VFR Czech Republic. Ten obsahuje jak fotopodklad, tak autogen? Nebo je k němu potřeba něco doinstalovat?

Moje druhá otázka je, zda mi vše bude fungovat správně, jestliže mám momentálně ve FSX nainstalovaný FTX ORBX Global scenerii a na ni některá česká letiště. Jestli se to mezi sebou (to co momentálně stahuji a cto co mám momentálně nainstalované) nebude prát?

Popřípadě zda-li bych mohl požádat o tip jak si udělat ve FSX co nejreálnější podklad pro VFR létání po ČR?

Děkuji předem za asistenci :)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16