Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By vascon
#94774
[quote="tmx"]... dle mého spíš by mohl hrát roli disk, na SSD by to podle mého šlo určitě líp...[/quote]

Nešlo. Já ho mám a rozdíl jsem nezaznamenal...
By ASG29
#96183
[quote="plastick"]Jestli někdo chce, tak to můžu nahrát na jiný server, jen si vyberte který... Zatím...[/quote]
Jestli se Ti chce, tak nějaký vyber sám. Já si to "sosnu" odkudkoliv, jen když to nebude trvat víc jak jeden den ;)
By ASG29
#97044
...nenašla by se nějaká dobrá duše, co má textury stažené (a uložené), která by je vypálila na DVD a poslala mi je? Samozřejmě bych to zaplatil ;)
By dan542
#97098
Neví někdo jak je to s nočními scenerkami? To je celá nová textura, nebo nějaký alpha kanál? Napadlo mě napsat program, který by u každého domu či silnice (z OSM) přidal světélko. Ještě se chci zeptat ohledně autogenu (já ho nepoužívám, ale někomu by se to mohlo líbit): to se do scenerky zadávají pozice domů, lesů atd...? Jestli ano, tak bych to zvládl taky z OSM vyrvat a překonvertovat do formátu pro FSku.
By dan542
#97101
Pomocí ručního osazování jim to bude trvat věčnost a stejně nebudou mít všechny domy ČR... Díky, noční textury jsem na FSDeveloperu našel, musí to být celá nová textura (takže to nejspíš budu muset donést někomu v Praze s rychlejším uploadem).
By ASG29
#97102
[quote="ok-jar"][quote="Pavel"]Jsou to jen BGLka, ty textury jsou v nich. Nic neřešit, prostě to přesypat jako 16GB dat :)

PB[/quote]
Pavle to je svata pravda,ale chapu to tak,ze ASG29 to porad taha,proto mu jsem ochoten tech 16gb dodat a za 60 min ma vystarano.[/quote]
Taky jsem to tak pochopil. S průměrnou rychlostí stahování 15-20kB/s to je na hooodně dlouhou dobu.
By ASG29
#99300
[quote="Pavel"]Autogen už dělají kolegové zde: http://vfrautogen.wz.cz/ pomocí ručního osazování. Noční textury nevím jak fungují, pokud by ses tomu chtěl věnovat tak si najdi FSX Software Development Kit (SDK), tam to určitě bude specifikované. Nebo se zeptej na FSDeveloperu: http://www.fsdeveloper.com/forum/index.php kde je spousta super lidí, kteří poradí.

PB[/quote]
Jak vyřešit instalaci autogenu? Ten je dělaný pro každý čtverec (scenerii) samostatně. Jenže mám v FSX nainstalovanou VFR jako celek a do Texture nemůžu dát všechen autogen, protože se opakují názvy souborů .agn. Lze je přejmenovat? Nebo nějak jinak pořešit?
Uživatelský avatar
By Pavel
#99303
No, já bych ten autogen zkusil přidat jako samostatné scenérky, ne? Snad to bude umět fungovat bez toho vlastního podkladu ve \"své\" složce...

PB
By ASG29
#99308
A nebude to zlobit? Když jsem měl onehdy v jedné scenérce prázdnou složku Texture, tak po nějaké době vždy FSX spadla, nedostatek paměti.
Uživatelský avatar
By tmx
#99531
Jediné \"zdrojáky\", co mám, jsou jpegy, ty jsou v řádu jednotek giga. Pokud by někomu k něčemu byly, klidně poskytnu.

Jinak teď koukám, že na googlu není dosud nafocená aktuální mapa, kde by byla jižní část pražského okruhu (zejména pro VFR podstatná křižovatka D1+R1). Udělal už jí někdo nějak, nebo má cenu se do toho pustit a zkusit dodělat R1 \"ručně\"? :)
By Martin Provil
#100249
Ahoj .. tak po 14 dnech mam stazeno pres torent .. a hned po zacatku rozbalovani vada na partu 1 .. da se to nekde jeste sehnat ? :( tesil jsem se ze budu mit konecne real mapu ..
Uživatelský avatar
By Pavel
#100250
Ahoj, zkus ten torrent stáhnout ještě jednou a v klientovi si v záložce Soubory zruš vše kromě partu 1 - tak stáhneš znova jen ten samostatnej soubor... Pokud nepůjde, tak se pokusím dohledat vlastní.

Jinak prosím o doplnění real jména do kolonky v profilu, nejen do nickname, v souladu s pravidly - dík.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#100277
S vuze neumím, prostě si ten soubor stáhni znova. Já to už v RARech nemám, asi bych to našel jen rozbalené do FSky, což ti asi nepomůže (a celé to uploadovat teď nebudu, možná časem).


PB
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16