Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#72808
jsem naistaloval zkusmo FS X - a rád bych tuto VFR, ale nejde mi to chytit do add on scenery?
co dělám špatně - v adresáři zůstanou po rozbalení samý .BGL nic jinýho

Nebo funguje přidávání scenérek ve FSX jinak než ve FS2004 :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#72818
To jsou jen BGLka, proto to taky je FSX only, to neni tvoje chyba. Ale ohledně přidávání Addon Scenery pod Vista/7, to byl nějakej known bug pokud vím FSXky, někde tady na fóru se to už řešilo a vyřešilo...
Uživatelský avatar
By Ico
#72820
Stando, dej normal ADD Area, vyber spravny adresar, postupne tukni az do adresara scenery, daj OK a potom daj hore na liste okna pridavania tu ikonku o \'patro vys\':) Takto sa to da pridat myslim, neda sa ani sdat Zrusit a pod. jedine cez ikonku v okne o \'patro vys\'...
Uživatelský avatar
By amalka
#73166
[quote="Alexein"]Jde to kombinovat s UTX Euro?Tam jsou myslím cesty,lesy....správně.Teda,alespoň,co jsem vypozoroval.[/quote]

Jaký by to mělo smysl?

EDIT: Jediné, kde by to mělo teoreticky smysl je mít UTX pod tou VFR scenérkou. Tím by se dosáhlo toho, že by FSX autíčka jezdila nejen po dálnici D1 do Brna ale i po těch ostatních.
Uživatelský avatar
By Alexein
#73172
No smysl ten,jak si zmínil auta a pak taky stromy a baráky.....:)Bylo by to pěkný určitě:)

EDIT:Bane,baráky asi ne,ty jsou trošku mimo:),ale stromy by šly možná.
By risa2000
#75941
Chtěl jsem si stáhnout VFR, ale zdá se, že dva soubory mi nejdou stáhnout:
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/388675711/VFR_Czech_Republic.part042.rar
http://rapidshare.com/files/389181906/VFR_Czech_Republic.part065.rar
Šlo by to prosím opravit?
Uživatelský avatar
By Filip
#75943
[quote="risa2000"]Chtěl jsem si stáhnout VFR, ale zdá se, že dva soubory mi nejdou stáhnout:
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/388675711/VFR_Czech_Republic.part042.rar
http://rapidshare.com/files/389181906/VFR_Czech_Republic.part065.rar
Šlo by to prosím opravit?[/quote]
Mě oba dva stáhnout jdou.
By risa2000
#75945
[quote="Filip"]Mě oba dva stáhnout jdou.[/quote]
No tak mně teď taky. Zjistil jsem, že když jsem to poprvé naštosoval do download manageru (DownThemAll), tak mi tam RapidShare poslal adresu, ze které to stáhnout nešlo. Když jsem ten link ale teď zadal znovu, tak se z Rapidu vrátila jiná adresa, ze které to už jde. Zvláštní...
Každopádně sorry za zmatek :rolleyes:.
Uživatelský avatar
By bumper
#77368
Tak jsem si to orto taky stahnul a dekuji autorovi za poskytnuti. FSX by sice zvladlo jeste lepsi rozliseni ( a ze to pak vypada suprove ) ale i toto me vcelku prijemne prekvapilo. Jen me hodne mrzi, ze na to nejde naladovat nejaky data jako do XPL, lesy a voda, bylo by to zase o level jinde. Kazdopadne konecne mam trochu chuti, politat si v FSX i nad CR :)
By Fred
#77698
Také děkuji autorovi. Jen bych se chtěl zeptat jestli by prosím někdo nemohl udělat reupload na jiný server (např. Hotfile).
By Anton
#78515
Pánové mám jeden neskromný dotaz. Nenašel by se někdo kdo by mi na externí disk překopíroval VFR CR a taky VFR SR pro FSX. VFR CR pro FS 2004 se mi povedlo stáhnout. Ale VFR CR pro FSX se zaseklo na 33 souboru a dva dni již ani ťuk. Náklady samozřejmě hradím i na pivko zůstane. a.cajkovic@seznam.cz
By radbrad4
#79082
Tak jsem si hodil tuhle oroto do čerstvé instalace FSX, jenže se mi místy tvoří voda, někde jen takový \"povlak\" přes načtenou scenérku (viz screen). Nevíte někdo co s tím? Takhle je to naprosto nelítatelné... Díky.
Uživatelský avatar
By tmx
#79165
No tak ta tmavě modrá jsou nenačtené čtverce, ten světle modrý povlak, to netuším už vůbec, co je... Hledal bych problém někde v grafickém nastavení, s něčím si to asi nerozumí (nějaké postprocesy, bloomy, dx10 a podobné).
By Anton
#79202
Tak po téměř měsíci zoufalého stahování to mám, VFR CR pro FS9! Po instalaci podobný problém jako Radim. Po laborování s grafikou a krajinou, světlý povlak zmizel. Tmavě modré čtverce se rychleji načítají, chce to ještě doladit.
Zkušebně létám kolem M.Lázní, scenerka je fantastická.
Mohl by sem někdo hodit jaké používá nastavení? Vím že každé PC zvládne něco jiného ( má sestava má procesor
Intel Core i5, grafika 1,5 GB. Tak zde problém nevidím). Jedná se mi o možnost porovnat co kdo používá.

Grafika:
1.)Nastavení grafických karet:
a.) Mezní FPS
b.) Filtrování
2.)Nastav světa:
Rozlišení všech textur

Krajina:
1.)Teren,voda:
a.)Okruh detailní krajiny
b.)Složitost mřížky
c.)Jemnost mřižky
d.)Rozlišení textur
e.)Vodní efekty
f.)Detailní texture země

2.)Krajinné objekty:
a.)Množství krajiny
b.)Hustata autogenu
c.)Stíny pozemní krajiny
d.)Detaily special.efektu

Sestava: FS9+Global+UTXE+VFR CR

Stejná sestava pro FS2004 chodí perfektně. Až naberu nový dech začnu stahovat VFR SR. Dík
Uživatelský avatar
By Pavel
#79204
Proč na takovymto PC FS9? Dej tam FSX, má mnohem lepší texturovací thread. Slovensko pro FS9 ani nestahuj, stáhni to rovnou do FSX.
By Anton
#79208
Pavle to bylo tak. Začínal jsem VFR CR na FS9, když jsem viděl co to umí, tak jsem ihned koupil FSX a teď to krmím addony. Na Slovensko dojde taky. Ale spíš by mě zajímalo nastavení grafiky a krajiny v FSX. Dnes mám odzkoušané že je nutno vypnout UTXE (blbě to načítá) a ponechat zapnuté pouze silnice, vypadá to hezčí když po silnicích jedou auta.
Uživatelský avatar
By bumper
#79213
[quote="Anton"]...Mohl by sem někdo hodit jaké používá nastavení? Vím že každé PC zvládne něco jiného ( má sestava má procesor
Intel Core i5, grafika 1,5 GB. Tak zde problém nevidím). Jedná se mi o možnost porovnat co kdo používá.[/quote]

Tenhle dotaz jsme asi nepochopil :) Dotaz bych chapal, kdyby jses zeptal, jak mas na svem PC nastavit FSX, tam je to totiz dulezity i na tech nejnovejsich PC, ale na staricke FS9, nechapu... Ale teda za sebe ti klidne nstaveni FS9 napisu, mam Intel core i5 750, nvidia 460 1GB, 4GB ram, Win7 64bit ( nastaveni mam vsechny soupatka uplne na max doprava ) v ovladacich grafarny pak jeste Aniso 16x a AA 8x, snad to takto podrobne staci. :)
Kdyz uz jsem u toho nastaveni FSX, tak jsem nasel uplne paradni navod ( v podstate nahodou ) kdyz jsem si stahl Pacific Northwest demo od ORBX http://fullterrain.com/product_demos.html Maji tam v pdfku detailne popsany doporucene nastaveni na jejich scenerky a fakt to funguje. FSXko se pak krasne hejbe a pritom i pekne vypada.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16