Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By ADIO man
#85522
Zdravím piloti :)

Dneska jsem narazil na 2 videa o NGX.

První (hodinové) zobrazuje propracovaný kokpit.
http://www.flyaoamedia.com/aoa/nicks-73 ... -thoughts/

Druhé pak \"sedmtřisedmičku\" zvenku.
http://www.flyaoamedia.com/aoa/nicks-73 ... lk-around/

Jestli se jim to povede dotáhnout do konce, tak asi virtuální nebe zaplaví právě tohle éro, protože to vypadá naprosto úchvatně. :)

ENJOY ! :)
Uživatelský avatar
By Vasek Machan
#85525
luxusní, takový detaily, včetně opatlanejch displayů :O, klobouk dolů, palec hore :)
By Tommy
#85527
Po tom videu jsem sednul do Wilca a PMDG...zděsil jsem se :D
Uživatelský avatar
By Čondra
#85551
Normálně zvažuju FSX..
Uživatelský avatar
By amalka
#85555
Hm, vypadá to fakt ultimátně. A letadla správně udělaný pro FSX mají obvykle stejně FPS jako defaultní srágorky.

Takže pokud to bude mít FPS na úrovni defaultu, updatovatelný airac a nebude to mít žádný fatální bug, pak asi investuju. Pořádné a použitelné letadlo bez větších bugů, s airacem a s dostatečnými FPS pro FSX stále nemám.
Uživatelský avatar
By Pavel
#85556
Hmm, to vypadá na první opravdovou konkurenci pro MDčko.
By Kuba5
#85564
Vypadá to fakt parádně a jak už tu amalka řekl, tak by to s FPS mohlo být stejný jako u FS9. Teda doufám.. třeba s NG PMDG jsem v kokpitu neměl žádný problém s FPS. Asi letadlo s nejvíc FPS. Akorát, teď poslední dobou to nějak záhadně u toho letadla kleslo.
Uživatelský avatar
By Pavel
#85566
[quote="Kuba5"]Vypadá to fakt parádně a jak už tu amalka řekl, tak by to s FPS mohlo být stejný jako u FS9. Teda doufám.. třeba s NG PMDG jsem v kokpitu neměl žádný problém s FPS. Asi letadlo s nejvíc FPS. Akorát, teď poslední dobou to nějak záhadně u toho letadla kleslo.[/quote]
Ještě abys měl, s addonem pro FS2002 :P
Uživatelský avatar
By amalka
#85573
Nicméně jak koukám na to video, je reálný aby 737 pri 250kias ve FL100 vytáhnul po zapnuti LVL CHNG 8000 ft/min v/s ?

P.S. Doufám, že se tu po vydání objeví nějaký pěkně obsáhlý konkrétní report!
Uživatelský avatar
By Filipos
#85581
Všimni si, že má nastavený GA N1 limit. A pokud je lehký, tak bych tomu i docela věřil...
Uživatelský avatar
By amalka
#85592
A pří 250kias plachtit s 900 ft / min ? Jen se ptám, ve srovnání s jinými addony to jsou poměrně fantastické hodnoty...
Uživatelský avatar
By Filipos
#85597
FCTM k NGčku uvádí 1700 ft/min (resp. 2300 ft/min se speebraky) při 250 KIAS a 1100 ft/min (resp. 1400 ft/min) v čisté konfiguraci. Na fóru PMDG konkrétně rozebírali, že většina addonů v tomhle svým předlohám moc neodpovídá a že zrovna reálná 737 plachtí velice, velice dobře (už jsme se o tom bavili i tady, ten poměr byl 1:20+).

Ale 900 ft/min je podle mě hovadina. Tak uvidíme, no, věřím, že to mají pošéfované.

EDIT: Záhada asi odhalena, koukni, on neklesá na idle, ale na cca 42% N1.
Uživatelský avatar
By Pavel
#86161
Tak mám za sebou maiden flight - hezký to je... co se postupů týče, neměl jsem problém, podle základních znalostí \"staré\" 737NG jsem to nahodil a naloadoval v pohodě (čímž netvrdím, že to bylo bůhvíjak správně). Vzlet normálka, jen vzhledem k tomu, že jsem letěl \"empty\" tak to vystřelilo jako raketa. Zvuk CFM za zády luxusní. Autopilota nutno zapínat s vytrimovanou mašinou, jinak se prostě nezapne. Nemám co vytknout, zbytek letu normálka.

Jen je to trošku nuda, je to moc dokonalé a blbuvzdorné letadlo - celá ta 737NG - dám přípusti na doraz dopředu, motory se roztočej na 107% N1 a držej, teploty v normě a funguje to - narozdíl od MD, kde okamžitě začne blikat půl letadla a životnost motorů je v řádu desítek sekund. A když jeden motor spadne, tak přes cross tie žije celé letadlo, nic se nevypne a dá se s tím letět, člověk nic nepozná :-)

Obrázek

U mě s detaily téměř na minimum (kromě letadla, to na ultra high) na zemi cca 12FPS, ve vzduchu 15-20 (Athlon X2 3800+, 2GB RAM, Radeon X1600) - tedy zas tak nenažrané to není.

PB
By Dagger
#86331
A funguje perfektně FMC (včetně třeba vyčkávacích obrazců, step climb)?
Uživatelský avatar
By mipeba
#86332
[quote="Filipos"]FCTM k NGčku uvádí 1700 ft/min (resp. 2300 ft/min se speebraky) při 250 KIAS a 1100 ft/min (resp. 1400 ft/min) v čisté konfiguraci. Na fóru PMDG konkrétně rozebírali, že většina addonů v tomhle svým předlohám moc neodpovídá a že zrovna reálná 737 plachtí velice, velice dobře (už jsme se o tom bavili i tady, ten poměr byl 1:20+).

Ale 900 ft/min je podle mě hovadina. Tak uvidíme, no, věřím, že to mají pošéfované.

EDIT: Záhada asi odhalena, koukni, on neklesá na idle, ale na cca 42% N1.[/quote]
A není to "plachtění" trochu na závadu? ATC s tím nepočítá a potom to nelze při přiblížení vyklesat a ubrzdit...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19