Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#116618
Ahoj all  8)
znáte to. Na něco člověk má a na něco prostě ne.

Proto bych se rád zeptal, zda by se tu nenašel mezi Vámi znalý človíček (nejlépe z Prahy), který by mi byl ochoten

[glow=red,2,300]Realizovat na mém PC následující :[/glow]
  1. Odinstalovat FS i FSX včetně příslušenství
  2. Opět vše nainstalovat včetně addonů
  3. Naiństalovat doplňky, Šemíka a veškeré potřebné věci
  4. Doporučil nové věci, aktualizace apod.
  5. Nastavil celkové ovládání Saitek X52
  6. Vše aktualizoval, optimalizoval a nastavil
  7. Nastavil program Xtreme FSX
  8. a další věci kolem ...
Instalaci mám několik let a sám to prostě nedám. Je spousta nových věcí a já se na to prostě neodvážím. Nechci prostě riskovat a tak raději přijmu brigádníka, který to udělá profesionálně. Mám spustu zakoupených věcí od Aerosoftu a další a sám nevím zda mi k něčemu jsou :-)

Pokud se najde někdo opravdu dobrý a zkušený, kdo se na to cítí, vyzná se v tom a zvládne všechno jak má být - napište mi prosím SZ nebo email.
Vše se musí udělat u mne s ohledem na možnost přístupu k externím datům a další. Rád přijmu a hned realizuji Vaše doporučení na nákup dalších věcí apod.
Jediné co chci je aby vše běželo jak má a já mohl nerušeně létat na VATSIMu s oblíbeným AIRBUSem :-)

[glow=red,2,300]Nabízím :[/glow]
- Po Praze přivezu i odvezu
- Pěknou odměnu (ocením dobrou práci)
- Občerstvení k dispozici
- Možnost dlouhodobější spolupráce

[glow=red,2,300]Základní info o PC :[/glow]
Operační systém Microsoft Windows 7 Home Premium
Verze 6.1.7601 Service Pack 1 Sestavení 7601
Další popis systému Není k dispozici
Výrobce systému Microsoft Corporation
Název systému GEN-MAN
Výrobce systému Gigabyte Technology Co., Ltd.
Model systému Z68XP-UD3P
Typ systému x64-based PC
Procesor Intel(R) Core(TM) i7-2700K CPU @ 3.50GHz, 3801 Mhz, jádra: 4, logické procesory: 8
Verze systému BIOS/Datum Award Software International, Inc. F2, 25.5.2011
Verze SMBIOS 2.4
Adresář systému Windows C:\Windows
Systémový adresář C:\Windows\system32
Spouštěcí zařízení \Device\HarddiskVolume2
Národní prostředí Česká republika
Vrstva HAL (Hardware Abstraction Layer) Verze = "6.1.7601.17514"
Uživatelské jméno GEN-MAN/genman
Časové pásmo Střední Evropa (letní čas)
Nainstalovaná fyzická paměť (RAM) 8,00 GB
Celková fyzická paměť 7,92 GB
Volná fyzická paměť 1,59 GB
Celková virtuální paměť 15,8 GB
Volná virtuální paměť 10,2 GB
Prostor stránkovacího souboru 7,92 GB

Veškeré informace které potřebujete rád sdělím, nebo umožním nahlédnutí přes TeamViewer nebo Skype.

Díky za Váš čas  :)
#116624
Vojto a Petře, nerad rýpu ve Vašich odpovědích, to co píše Tomáš úplně a zcela chápu. Pokud bych se pohyboval někde kolem Prahy a nestyděl se, určitě takovou výzvu napíšu taky. Jen s VrInsight panely jsem byl nas... asi týden, než přijel klučina z Prahy a během chvilky to měl. Jsou lidi, kteří jsou schopni sledovat instalační pokyny (jsem mezi nimi) ale nejsou schopni nebo ochotni řešit vzájemné vazby jednotlivých prvků. Od toho vznikly před tisíci lety služby - taky se sám nestříhám, neservisuji auto atd atd. Jsem člověk, který chce (nejen) virtuálně lítat, ale chci se věnovat letu a procedurám a ne tomu proč zase nějaký čuplík nefunguje. Takže Tome držím palce a pokud někoho najdeš, dej vědět, zaplatím mu i Pendolino 1. třídu tam a v případě úspěšně provedené činnosti i zpět :) :) :) :)
#116625
Lépe bych to nenapsal Martine!
Naprosto přesně to vystihuje to, o co mi jde, co potřebuji a chci. V každém případě díky moc za nabídku úhrady Pendolína pro technika. Moc si toho cením ale zvládnu to sám. Až pojedeš do Prahy tak mi prosím pískni a na oplátku máš u mne hodinu na trenažéru Airbus A320 :-) 
Určitě sem dám vědět až bude hotovo :-)  ;)
Uživatelský avatar
By Macek
#116628
Možná by stálo (pro ostatní ) za úvahu, jestli by se nenašli kluci, kteří rozumí FSX, X plane atd, kteří třeba šetří rok na jeden addon a přitom tady je možná i více lidí, kteří bojují s nastavením, jsou z toho otrávení a kromě ladění FSX ještě musí chodit do práce, poslouchat doma a jezdit na rodinné výlety :) :) :). Možná by takoví starší jedinci uvítali možnost nechat si zprovoznit za nějaký peníz zprovoznit simulátor a energii napřít směrem lítání, ne ladění.
Jestli je to blbost, prosím pány moderátory o smazání.... Problém asi více lidí mimo Prahu a blízké okolí (můj případ )
#119590
[quote="Ivo Hrdlička"]
Hele Dane, nechceš do Prahy přijet o týden dříve a nainstalovat to i mě? Spojíme příjemné s užitečným. Plzeň se chladí na balkóně + výhled na 4nm rwy 24. :-)
[/quote]

To zvládneš Ivoši, ne? FSX, FSUIPC, scenerky,  popř. nějaký addon na počasí a letadlo a zbytek můžeme zkusit vyladit 23.1. na místě. Ani já teď nemám čas, že bych to udělal dálkově ... I když ta Plzeň zní velmi přátelsky :)
#119592
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Ivo Hrdlička"]
Hele Dane, nechceš do Prahy přijet o týden dříve a nainstalovat to i mě? Spojíme příjemné s užitečným. Plzeň se chladí na balkóně + výhled na 4nm rwy 24. :-)
[/quote]
Že bych se stavil o víkendu? :)
[/quote]

:D :D :D

njn Machalinek jak slysi slovo "Plzen" tak mu to neodola :D