Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By jari.r
#130536
Ahoj, po instalaci Windows 10 Fall Creators Update mi nefunguje v Microsoft Flight Simulátor X addony od PMDG (737NGX, 777 a 747) vždy to při vyvolání pod okna spadne a napíše viz screen. Jiná letadla fungují Vrátit před update jak radí článek podpory win nejde. Nevím co s tím. Díky za rady.
Přílohy
bandicam 2017-11-30 23-59-00-645.jpg
bandicam 2017-11-30 23-59-00-645.jpg (61.59 KiB) Zobrazeno 5206 x
bandicam 2017-11-30 23-58-39-047.jpg
bandicam 2017-11-30 23-58-39-047.jpg (418.46 KiB) Zobrazeno 5205 x
By jari.r
#130550
Sice to radí i na podpoře Microsoft, ale sranda je že win10 je proti roll back, píše že návrat nelze provést. A v případě problému kontaktujte podporu, po půl hodině čekání a 15 minutovém rozhovoru, jsem zjistil že vím víc než oni. Takže asi budu muset FSX a vše k němu zahodit (to je ale peněz) a jít dál (na P3D v4) Díky za rady.
By mafak
#130552
Mám také Win10 v nejnovější verzi, PMDG 737 a FSX:SE a funguje zatím bez problémů. Zkoušel jsi přeinstalovat DirectX a ovladač graf. karty? Tím bych asi začal...
By jari.r
#130553
Uvidím tento týden dorazí gtx 1070ti tak zkusím nejdřív vše přeinstalovat a pak se rozhodnu díky.
A máš taky Verzi 1709 a sestavení 16299.64 ?

edit:
:-) to 1809 byl překlep
Naposledy upravil(a) jari.r dne 05 pro 2017, 14:21, celkem upraveno 1 x.
By mafak
#130554
Verzi mam 1709 (1809 bude az pristi rok  ;)). Na sestaveni se podivam vecer.
Tak sem koukal sestaveni taky stejny.
Naposledy upravil(a) mafak dne 05 pro 2017, 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By skautik
#130565
Ahoj,
tak jsem se včera těšil, že po dvouměsíční pauze konečně nakopu stroj a když jsem konečně přišel na to, proč se mi Active Sky z nějakého důvodu prostě najednou nespustí při běžícím antiviru a načetl hru...ejhle. Problém s vytvořením child windows a můžu se jít koupat. :) Pravdou je, že za to může aktualizace woken. Na netu jsem se dočetl, že to shodilo milion tísíc pět věcí a Mrkvosoft tak možná bude muset přistoupit k nějaké nápravě. PMDG prý s nimi údajně také jednají, čeká se momentálně na výsledky. Jestli to nedají dokupy, tak tady budu mít krámů za pár tisíc k ničemu, což můj studentský plat vcelku bude mrzet. :D
Rollback je možný, ale výhledově to nevidím jako možnost dlouhodobého řešení. Buď to fixnou anebo se bude muset hledat jiná cesta.
By jari.r
#130567
[quote="Vojtěch Lelek"]
Ahoj,
tak jsem se včera těšil, že po dvouměsíční pauze konečně nakopu stroj a když jsem konečně přišel na to, proč se mi Active Sky z nějakého důvodu prostě najednou nespustí při běžícím antiviru a načetl hru...ejhle. Problém s vytvořením child windows a můžu se jít koupat. :) Pravdou je, že za to může aktualizace woken. Na netu jsem se dočetl, že to shodilo milion tísíc pět věcí a Mrkvosoft tak možná bude muset přistoupit k nějaké nápravě. PMDG prý s nimi údajně také jednají, čeká se momentálně na výsledky. Jestli to nedají dokupy, tak tady budu mít krámů za pár tisíc k ničemu, což můj studentský plat vcelku bude mrzet. :D
Rollback je možný, ale výhledově to nevidím jako možnost dlouhodobého řešení. Buď to fixnou anebo se bude muset hledat jiná cesta.
[/quote]

Vítej v klubu :-) je to smutný, ale třeba mě to nakopne k přechodu na P3D v4.
Uživatelský avatar
By skautik
#130572
V mém případě by to znamenalo nejspíš po moooc dlouhé době, co jsem to všechno studoval a učil se s tím lítat shutdown checklist na dobu neurčitou  ;D Tak se modlím, že to vydrží. Přinejhorším ještě přesedlám na Phenom od Carenada. Zkusím to trošku pohlídat a kdybych ještě náhodou něco zjistil, určitě sem dám vědět. ;)