Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By Jakub Jiřička
#129819
A za kolik s kým to je z ty VIE? Pokud je pro tebe odlet z VIE lepší, časy letů, čas na přestup a společnost ti vyhovuje a myslíš že je to dobrá cena tak to ber. Jinak bych ještě počkal, z PRG čekám ještě akci TK, QR a z BUD by se mohla objevit hezká cena s EK. Z PRg by potom ještě občas něco vytasí Finnair.  Pokud by si šel vyloženě jen po ceně, Ukrajinci bývají nejlevnější a mívají nejkratší celkovou dobu letu ( krátký přestup v KBP ), zbytek však podprůměr.
Takže já osobně bych čekal, ale nenapsal si co za kolik to z ty VIE je, takže se to těžko soudí.
Uživatelský avatar
By mipeba
#129820
Vídeň mám 130, Praha 200 km a navíc zakletá D1, parkování vychází na stejno - takže Vídeň je jasná volba.
Emirates 14390 nebo přímo s EvaAir 14280
Finové se v lastu objevují kolem 11500. O cenu primárně nejde, spíš mě zajímá předpokládaný vývoj ceny. Půjde to dolů nebo nahoru.
Uživatelský avatar
By Jakub Jiřička
#129821
Nemyslím, že ten Eva air či Emirates ještě půjdou dolů a když, tak max třeba o 1000. Tak teď asi záleží na tobě, jestli chceš komfort přímého letu a mít to už vyřešený, a nebo do toho ještě půl roku čumět a čekat třeba na ten Finnair nebo TK za úsporu +- 2000-2500/osoba. Takže nepočítal bych s tím, že tyhle dva ještě půjdou dolů, ale na 90% se objeví trochu lepší cena s jinou aerolinkou. Potom je to však potřeba sledovat. Když už kupovat teď, tak podle mě mnohem lepší poměr cena/výkon nabídne Eva air. ( Pro normálního člověka, pokud si jako já a čím víc přestupů tím líp, tak je to jiná ) :D
Uživatelský avatar
By mipeba
#129939
Potřeboval bych prosím ještě radu ohledně letenek po Asii
Sháním hodně levnou letenku z Bali do Bangkoku.
Poradíte někdo prosím
Uživatelský avatar
By prolam
#129940
Nejsem odborníkem na letenky v Asii, ale nelítá tam náhodou x low-costů se zápisem na blacklistu EU? Předpokládal bych, že letenky s těmito společnostmi nebudou zrovna nedostupné.
By mrcouchette
#129971
Ahoj Michale,

skyscanner.com, možná to půjde i přes azair.com, zkus sledovat flightor.com, tam jsou akce a obecně tam létá AirAsia, Tiger, Firefly, Lion atd.