Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By amalka
#58685
Zdar,

Nějak nemůžu najít ten původní thread s tipy na levné letecké výlety. Potřebuju se dostat do Bergáma (Miláno) a zpět, co vás napadá kromě Germanwings a Wizze? Neexistuje nějaký vyhledávací web který z více nabídek poskládá něco optimálního?
Uživatelský avatar
By amalka
#58693
To mě poserte, takovejch halasnejch low costů a já skončím u Swissu s výletem do Zurichu...

Jako tohle nevymyslíte.:

LKPR LSZH cca 8k
LKPR LSZH LIMC 6k (I am aware that the routes stated on the flight ticket must be flown completely and in the reserved order (clause 3.0, para. 3.3 of the general conditions of carriage). Otherwise the ticket will become void, and I will be unable to use it for the remaining flight routes. )
Uživatelský avatar
By Engin
#58735
[quote="amalka"]Zdar,

Nějak nemůžu najít ten původní thread s tipy na levné letecké výlety. Potřebuju se dostat do Bergáma (Miláno) a zpět, co vás napadá kromě Germanwings a Wizze? Neexistuje nějaký vyhledávací web který z více nabídek poskládá něco optimálního?[/quote]

Do Milána Ryanem, ale nesmíš bejt pražák ;)
Uživatelský avatar
By amalka
#58755
[quote="CSA222"]To chce pracovat u čsa a mít zaměstnanecký letenky :)[/quote]

Jo, to je asi jediný způsob jak může někdo s ČSA, díky jejich konstrukci cen, dobrovolně letět.

SWISS přes LSZH 13k, ČSA napřímo 22k ...

Lowcosty s výletem do EDDK, Frankfurt Hahn a podobně vůbec nezmiňuji. Nebo Ryanair každý druhý den z Brna přes Stansted, absolutně nepochopitelná linka, kterou když spočítám i se všemi potencionálními dalšími poplatky tak jsem téměř na té ceně Swissu. Ale v poměru na uletěnou vzdálenost rozhodně dobrý!
By DngrsKuzle
#58836
Kamarádka se chystá 6.12.2009 do Ankary, a 12.12.2009 zpět. Napadá vás něco? Do Ankary moc lowcostů asi nelétá, co?
By mrcouchette
#58837
dost pozde na kupovani letenek

zkus pelikan.cz, studentagency.cz, letusku...

Mozna lepsi letet do IST a pak vlakem.

Do Ankary s THY za cca 9000 přes IST, LH 9500 přes MUC.
By A319CJ
#58875
zkusil bych flypgs.com z Vídně nebo z Německa - aneb, kde je početná turecká komunita, jsou i low costy :-)
By DngrsKuzle
#58876
Diky. Nakonec se ale z Ankary vyklubala Antalya :D
Uživatelský avatar
By Vanilla
#58885
Každopádně si zkus hlídat německo. AB či TU mají dost často opravdu zajímavé tarify na Turecko. Cca 2 měsíce zpět byla zpátečka s AB za 30 EUR. Za zmínku stojí i prošlá akce LH, kde byl IST za 1800,-

Pro AYT bych zkoušel stejný trh. AYT je koupácká destinace, takže bych se zkusil podívat i na airstop.cz, popřípadě lastminute.de kde se nechají koupit jen samotné letenky na chartrových letech s koupákama, ale cena je podstatně levnější než kdybys to v tomto případě kupoval u samotného dopravce..

Najít se nechá všechno. Ale 9000,- bych za IST nikdy v životě nedal :-)
Uživatelský avatar
By Vanilla
#59450
Kdo má zájem, tak v momentální akci Niki se nechají koupit 2 zpáteční letenky za cenu 1 VIE - NCE za 58 EUR all inc.
A i v letních měsících, takže kdo chce, tak at bookuje prázdniny na francouzké riviéře :-)
Uživatelský avatar
By Vanilla
#60001
Kdyby se chtěl někdo proletět levně v B777 s United, tak je to možné na trase BRU-LHR za nějakých 1400,-

Na tomto letu nás v 350 místném letadle letělo 26 a všichni jsme dostali free upgrade do business class :-)
Uživatelský avatar
By CSA222
#60002
[quote="Vanilla"]...všichni jsme dostali free upgrade do business class :-)[/quote]

To vás přesunuli asi kvůli vyvážení.. :)
By mrcouchette
#68306
Kdo by měl chuť se podívat na východ, od 18:00 začína na airasia.com akce letenky zadarmo. Platí se jen poplatky, tzn STN-KUL zpáteční 210 USD.
By rc_czech
#74850
[quote="planes.cz"] Z Prahy do Londýna v zimě už od 289 korun
Letecká společnost easyJet nabízí od dnešního dne šestidenní letenkovou akci v podobě až 38% slevy na každé sedadlo, destinaci a den na lety v období od 01.01. do 26.03.2011. Rychlí zájemci mohou nalézt nejlevnější tarify (letenka bez přepravy zapsaného zavazadla, při platbě kartou Visa Electron) z Prahy do Londýna za 289 korun, potažmo 456 zpět (leden, únor). Zajímavé jsou ale i běžně dostupné ceny jednosměrných letenek, kolísající okolo 500 korun. Úplně nejlevnější jsou lety z Prahy na milánskou Malpensu, kde je i letenku ve směru do Prahy možno pořídit za částku 289,- Kč. I zbylé destinace (Amsterdam, Bristol, Lyon, Paříž) jsou v daném období při momentálně běžící nabídce z velké části tím nejlevnějším dostupným na trhu[/quote]
Uživatelský avatar
By anhista
#109067
Chystáme se někdy v létě do Irska, tak mě jako první napadl ryan air, ale létají tam vůbec? Mě se teda nepodařilo najít v jejich bookovacím systému ani Cork ani Shannon ani Dublin.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#109077
[quote="anhista"]Chystáme se někdy v létě do Irska, tak mě jako první napadl ryan air, ale létají tam vůbec? Mě se teda nepodařilo najít v jejich bookovacím systému ani Cork ani Shannon ani Dublin.[/quote]

Zkus Aer Lingus, je to irská společnost a do Dublinu létá i z Prahy myslím. www.aerlingus.com
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#109079
Zkus Smartwings.com Taky primo z PRG do DUB. Nelita se tam sice tak casto, ale cena dobra. Na cerven to jde najit i za 2000kc zpatecni.
Uživatelský avatar
By mipeba
#129818
Potřeboval bych poradit. Na duben 2018 plánuji BKK a už nyní se mi líbí nějaké lety z VIE, ale přijde mi ještě hodně brzo to kupovat.
Kdo máte zkušenosti s vývojem cen letenek?
Mám ještě čekat, půjde to ještě dolů nebo začne ubývat místa v letadle a ceny půjdou nahorů?