Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#103265
Teď jsem na to taky koukal :) Víme důvod?...APP se ptal, jestli mají s sebou \"tow bar for your type of aircraft\", tak jsem si řikal, že to nebude ta standardní dubajská linka s B773

a teď dostal taxující TVS: ..\"stop at category II/III h/p, just to be sure\" :D
Uživatelský avatar
By Čondra
#103269
[quote="bulik4lg"]Infarkt na palubě.. Nebylo to nic platný.. bohužel..[/quote]
:(
Uživatelský avatar
By Čondra
#103273
[quote="bulik4lg"]Žena, 32 let ??? wtf..[/quote]
To jako fakt?
Uživatelský avatar
By JKol
#103279
To je jedna z mála věcí, který mě na letectví štvou, že tam umíraj lidi :(
Uživatelský avatar
By Schindler
#103285
Sakra, to si budu muset přehrát na LiveATC. V Praze museli asi dost čumět :) Doufám, že má někdo z vás video.
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#103292
[quote="JKol"]To je jedna z mála věcí, který mě na letectví štvou, že tam umíraj lidi :([/quote]
A kde lidi neumírají ?
Uživatelský avatar
By Lapak
#103294
[quote="JKol"]To je jedna z mála věcí, který mě na letectví štvou, že tam umíraj lidi :([/quote]

Jedna z věcí, co se mi na letectví líbí, že tam lidi moc neumírají :)
By Jakub Ninger
#103295
Na LiveATC je to archiv 10:00-10:30 a časy následující:
LKPR_APP od 11:45
LKPR_TWR od 19:15
Volací znak Emirates 147.
Uživatelský avatar
By JKol
#103302
[quote="mrcouchette"]Má prosím někdo záznam komunikace nějak rozumně sestříhaný?[/quote]
Teď bohužel nemam čas, ale zejtra to sem nějak hodim
Uživatelský avatar
By George_L
#103322
[quote="JKol"]Tak tady to máte
http://uloz.to/xbCUUyJ/emerates-emergency-landing-wma[/quote]

Sice se trochu zkomolil název, ale díky, jdu si poslechnout výsledek.

EDIT: Až na ten priority landing docela normální komunikace. Škoda, že není záznam i z oblasti, kdy se zdravotní problém objevil a bylo žádáno o odklonění z trasy.

Samozřejmě, škoda mladého života.
Uživatelský avatar
By Slon
#103325
[quote="George_L"][quote="JKol"]Tak tady to máte
http://uloz.to/xbCUUyJ/emerates-emergency-landing-wma[/quote]

Sice se trochu zkomolil název, ale díky, jdu si poslechnout výsledek.

EDIT: Až na ten priority landing docela normální komunikace. Škoda, že není záznam i z oblasti, kdy se zdravotní problém objevil a bylo žádáno o odklonění z trasy.

Samozřejmě, škoda mladého života.[/quote]


Z te oblasti by mě to taky hodně zajímalo, škoda, že to asi není možnost nikde sehnat, co ? :(
Uživatelský avatar
By Pavel
#103329
Mě mrzí, že tam není GND, no... Ale i tak, dobrá práce, dík!

PB
Uživatelský avatar
By Slon
#105066
Ahoj.

Nevíte prosím vás někdo, kolik se cca litru kapaliny na de-ice spotřebuje na antonov 26 ?
By Deivoos
#106019
Hoši od kdy má být rwy 24/06 na LKPR uzavřená ? Doufám že se to přenese i na VATSIM a bude ze vzlítávat taky z něčeho jiného :D (i když včera byl super den, skoro celou dobu rwy 30, silnej vítr :)) )
By OK976
#106040
[quote="Deivoos"]Hoši od kdy má být rwy 24/06 na LKPR uzavřená ? Doufám že se to přenese i na VATSIM a bude ze vzlítávat taky z něčeho jiného :D (i když včera byl super den, skoro celou dobu rwy 30, silnej vítr :)) )[/quote]

když se předělávala první část 06, tak to řídící taky dělali jako v reálu - startovalo se z 24 - zkrácenej take off run a přistávalo se na 30...

scenérka taky na to je připravená, když jí updatuješ - měl jsem tam bagry apod...
By PBily
#106049
[quote="anhista"]Uzavřená bude podle E15.cz od 15.května do konce září.[/quote]

Ahoj Matyáši, mám jednu prosbu (spíše soukromou). Nemůžeš si Tvůj text "Já vím, že...." u podpisu hodit až pod ten obrázek? Pokaždé, když napíšeš si myslím, že je to součást článku :-)

Díky předem ;-)

Petr
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7