Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By Schindler
#126693
Něco k odreagování? Tak si nalaďte LKPR_APP právě teď :) Otázka za zlatého bludišťáka, kdopak to tam sedí? :D
Naposledy upravil(a) Schindler dne 04 dub 2016, 17:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By prolam
#126695
Naladil a pustil do sluchátek při hodině matematiky. Pavlova mluva je 100x zajímavější, než výklad našeho matikáře  ;D
Uživatelský avatar
By Schindler
#126809
Oceňuji vedení školy, že mě chtějí při maturitě narvat do Airbusu A319, ale já bych raději nějaký Boeing :( :D
Přílohy
mat.PNG
mat.PNG (80.29 KiB) Zobrazeno 6921 x
Uživatelský avatar
By Pavel
#126810
Pojď na FD, nejnudnější přednášky na ústavu letecké dopravy bývaly obvykle v učebně A320 (ale aspoň tam byly zásuvky na notesy).

PB
Uživatelský avatar
By vojav
#126897
Že bychom se složili a zasponzorovali ČEZ? :D Akorát se obávám, že český VATSIM nemá dostatek slečen. Bude to potřebovat nějaký nábor. :DDDD
Uživatelský avatar
By Schindler
#126898
[quote="Vojtěch Javorský"]
Že bychom se složili a zasponzorovali ČEZ? :D Akorát se obávám, že český VATSIM nemá dostatek slečen. Bude to potřebovat nějaký nábor. :DDDD
[/quote]

Myslím si, že bychom ten nábor slečen měli zařadit na program další oficiální hospody!
Uživatelský avatar
By Pavel
#126900
Ona není součástí toho motoru?
Jinak souhlas s BS - píšu si. PB zajistí odbornou hodnotící komisi, BS zajistí dotyčné slečny. Termín splnění: hospoda 21. května po F4P.

PB
Uživatelský avatar
By aldamat1
#127301
Jak to s tim jejich příletem vlastně je? Ze začátku jsem četl že letěj jen na koncerty ve městech co maj napsaný na trupu, a Praha tam neni. No pak začali na facebooku exkurzí plašit a čím dál tim víc lidí říkalo že přiletěj, ačkoliv jsem to nikde oficiálně potvrzený neviděl.
Uživatelský avatar
By CSA075
#127904
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jakub Kolář"]
https://youtu.be/whvXcv-1VHo

vACC-CZ IT mi chlastá becherovku na Strahově :-D

PS: pokud toto čtete ještě mě dvojče nezabanovalo a nezabilo :-D
[/quote]

Nedávám to
[/quote]

:D Bejt to pátek, sobota, ok, ale ve středu? :D
[/quote]

(Vysoko)skolaci  :D
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66