Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
By xcv12
#84428
Pilates is supposed to strengthen core muscles, and health experts agree that the more muscle you have, the more fat you\'ll burn. Toning and stretching muscles may help burn fat during and between workouts. After all, as Pilates teaches you to become more aware of your body, you may find yourself using those key muscles often throughout the day. This should boost fat burning.



http://www.medexpressrx.com/
Uživatelský avatar
By Čondra
#84430
Panebože, jak tomuhle mohl dát někdo \'\'Palec nahoru\'\'?
______________________________________________

Jo už vím! Někdo to potřeboval, a zachránilo ho to...
Uživatelský avatar
By marenadl3
#84431
[quote="Čondra87"]Panebože, jak tomuhle mohl dát někdo \'\'Palec nahoru\'\'?[/quote]
Nechápu to. Kvůli tomuto zakládat novou rubriku. Vždyť to je stále v TV a prostě všude, tady to snad být nemusí a my se bez toho obejdeme. My, co to nepotřebujeme máme toho až po krk (těch reklam na prostředky na spalování tuků a zhubnutí atd.), takže toto bych považoval jako spam a tato stránka by se měla uzavřít. Toť můj názor. :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#84432
[quote="marenadl3"]takže toto bych považoval jako spam[/quote]
Uvažuje Ti to správně. Toto je spam(robot)
Uživatelský avatar
By marenadl3
#84440
[quote="radarada"]Jo, ono to bylo puvodne v sekci Oznameni. Presunul jsem to sem. Asi jsem to mel rovnou smazat...[/quote]
Ano, podle mě měl, poněvadž kvůli tomuto není třeba zakládat další sekci a zabírat místo tímto. :)
Uživatelský avatar
By amalka
#84441
Proč by nemohl dát někdo palec nahoru kvalitně napsanýmu botovi. Není to tak dávno co tu adminové psali, jak je jejich captcha na registraci perfektní a jak funguje...