Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#95638
Za co ho chcete nahlásit? Nedaří se mi z té nabídky nic vybrat. Když to tak vezmu, tak to možná udělali s naším videem, protože obsahuje -spam - matoucí text. To mají v pořádku, u našeho Biebra to moc v pořádku není.
U nás je nějaký text, ale key words jsou zmatečný, mají je daleko lépe uspořádané, pravidelné mezery, je jich víc... No nevím, asi bych to ještě upravil
Uživatelský avatar
By Pavel
#95639
Jo, ok, vykašlal jsem se na to spamování u videa a upravil jsem tam popis + tagy. Asi máte pravdu, stejně to nijak lepší výsledky nepřinášelo. S kámoškou teď spamujeme facebooky, tak uvidíme, jestli to bude k něčemu. Díky moc, kamarádi :)

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#95640
Jo, ok, vykašlal jsem se na to spamování u videa a upravil jsem tam popis + tagy. Asi máte pravdu, stejně to nijak lepší výsledky nepřinášelo. S kámoškou teď spamujeme facebooky, tak uvidíme, jestli to bude k něčemu. Díky moc, kamarádi :)

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#95706
Jo, stabilizováno, možná i pomalu klesá. Já + ona od včera spamujeme seznamku, to se zdá jako velmi fungujích technika (a navíc je to zábavné, viz můj facebook :-)). Díky všem za pomoc a hlavně PM za duševní podporu!

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#95709
[quote="Pavel"]...Já + ona...[/quote]

Prozradíš nám křestní jméno, abychom té šťastlivkyni neříkali "ona"? :)
Uživatelský avatar
By Radizz
#95764
[quote="Pavel Muroň"]...Lenka, přeci... to ví každej...[/quote]

...já jsem vůl! To je přece jasný. ...takhle blbě se zeptat. :/ (Lenky jsou stejně vůbec nejhodnější ženský! ;))

[quote="Pavel"]Jo, woe :-) Ale musíme tady slušně, netakticky jsem jí poslal odkaz, takže to tady čte.[/quote]

...velká chyba! :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95766
Nojo, jenže nás zase předhonilo druhé video, které má náskok 2000 na nás - ale nevzdáváme se!

PB
By kifap
#95807
Zdravím všechny :) no tak na začátek jenom asi tolik, že stále prohráváme :/ bohužel víc a víc ...třeba by nám pomohlo kdyby jste odepisovali na inzeráty do seznamky jako to děláme my :) (stačí si vytvořit falešný mail a kopírovat podobný text jako je tento: Ahoj chtěl jsem být originální tak jsem o sobě natočil video http://www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFk ... e=youtu.be doufám, že budeš spokojená
Tak co chtělo by se někomu do toho ? prosííím :) PS: Pánové slibuji vám, že určitě zajdeme na pivo :D tak nám pomozte...
By CSA068
#95823
Ještě teda poslední hint, který mě napadá: při shlédnutí videa jim tam klikejte na ty jejich kontextové reklamy (ty co běží přímo v průběhu videí). Mám takový pocit, že v tom může být taky nějaká spojitost s counterem.
(hodně kliků na reklamy z určitého videa =? counter zvyšující se rychleji)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95830
Čéče já to zkoušel v cracklé verzi (válí se to na uloz.to) a nic to nedělá, imho proti tomu už jsou zabezpečeni. Přes ten jejich proxy list to stejně neudělá ani 1 bod.

PB
#95832
Nebo tenhle tip:

Tip 6 – You Can Increase YouTube Views by embedding them with AUTOPLAY.

When you put embed your videos into your website be sure to set them to Autoplay. It just involves adding a line of code to your embed code to make them automatically play. Every time someone visits a page on your site where the code is embedded to auotplay you will automatically get one view.

Když to dáš na svoje stránky, a mi ti to naklikáme přes hromadu záložek v prohlížeči a F5, neobejde se tím ta informace, odkud ten hlas pochází a nebude to pokaždé započteno?
Uživatelský avatar
By Pavel
#95834
Od jisté fáze se to počítadlo aktualizuje jednou za několik hodin, né real-time. Ten autoplay zkusím nastudovat. Nebo mě napadlo udělat youtube playlist, dát do něj dvě videa, nastavit přehrávání ve smyčce a nechat to na nějakém PC běžet. To zítra zkusím, tady doma stejně stojí 3 další nevyužité počítače celej den.

PB
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8