Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Schindler
#131410
VACC-CZ hospoda - Jaro 2018

Zdravím všechny,

je tu další rok, další roční období, a proto bych ve spolupráci s Prokopem rád uspořádal oficiální VACC-CZ hospodu, která se bude konat jistojistě v Praze. Jarní termín je trochu netradiční a netradičně ho vyhlašuji já, ale v souvislosti s oživováním naší komunity mi to přišlo jako skvělý nápad. Netradičně bych provedl hlasování o termínu na portálu Doodle, který je jedním z nejpoužívanějších portálů při pořádání podobných akcí a je dostupný i pro lidi bez sociálních sítí. V hlasování na Doodle prosím uveďte termíny, kdy určitě můžete, pokud spíše můžete, tak zvolte "if needed" (75%), a pokud nevíte nebo se účastnit nebudete, tak nechte pole prázdné a jen odešlete s vaším jménem, ať víme, že se nemůžete nebo nechcete akce účastnit :) Pokud máte preferenci nebo návrh na nějaký podnik, tak to uveďte do poznámky. Obecně se budeme snažit uspořádat akci někde ve středu Prahy, aby to měli blízko na metro/vlak lidi, kteří nebydlí v Praze a aby to bylo stejně daleko i pro lidi z Prahy. Uzávěrku hlasování stanovuji na krásný pátek 13. dubna :) Informace o místě konání a termínu zveřejníme po tomto termínu.

Hlasujte zde: https://doodle.com/poll/b2vs8a74tidyqny3

Rádi vás uvidíme! Jak je poznat z bookingu a diskuzích na fóru, tak se řídící VACC-CZ snaží zvýšit svoji aktivitu, přilákat nové i staré piloty a zastavit pomalu umírající komunitu. Pojďme se tedy sejít a společnými silami vymyslet, co by se pro to dalo udělat :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#131482
Hlasováním bylo poměrně jednoznačně rozhodnuto o 4. květnu, se začátkem v 19:00. Pro mě to byl jediný termín, kdy nemůžu, protože tou dobou budu na 90% na Salze v Rakousku, ale Prokop Váši bude včas informovat o místě konání.
Uživatelský avatar
By prolam
#131498
Jak již BS předeslal, jarní Simbeer se bude konat 4. května. O místě konání ještě proběhne hlasování a proto bych Vás všechny rád požádal o Vaše tipy na slušný podnik vhodný pro naše setkání.

Do hlasování ze své funkce nominuji hned dva podniky (ne že by počet vašich nominací byl jakkoli omezen) a to Restauraci U Šumavy ve Štěpánské a brzy znovuotevřenou Restauraci Haštalský dědek v Haštalské.

Vtipálci navrhující podniky mimo území Hlavního města Prahy, či dokonce na území města Brna, budou disciplinárně potrestáni  :)
Uživatelský avatar
By marenadl3
#131553
No, já jsem vůbec nevěděl, jak to bude vypadat, takže jsem nechtěl dát ani fajfku, ani otazník...
Nicméně 4. května - uvidím, to by se tam možná nějaká ta Praha vloupat mohla. :)
Uživatelský avatar
By prolam
#131566
Na vědomost se dává, že na pátek 4. května léta páně 2018, rezervace v Restauraci U Šumavy na jméno ACCCZ2 učiněna byla. Začínáme v 19 hodin.  :)