Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By George_L
#91489
[quote="Radizz"][quote="Pavel"][quote="George_L"]přílet z EBBR[/quote]

Vidím správně, že kromě holdu na ERASU jsi nedostal go arround a ani tě s ničím nesrazili?!? :)[/quote]

Von tam totiž nebyl Krasoň a my jsme na Jirku s Machalem hodní. :)[/quote]

Přesně tak, vždy před odletem zjištuji obsazení (book) pozic a figuruje-li na TWR LK, automaticky žádám pozemní personál o dotankování tzv. "LK reserve"

EDIT: To mi připomíná, že má LK u mého zaměstnavatele stále nesplacený dluh.
Uživatelský avatar
By Radizz
#91491
Upozorňuju, že pohledávky za vŘLP jsou do nového roku nepřenosné... :) Naše účetní (bývalá mluvčí Air Pragu) Karla by byla nevrlá. :)
Uživatelský avatar
By George_L
#91493
No, jedná se o účet za asi osm podobných cisteren...

Obrázek

a minimálně jedno poškození letadla (přesnější záznamy jsou uloženy na centrále v Langenhagenu)

Obrázek

Obratem tam píšu upozornění na (údajně) nedoručenou fakturu. Vzhledem k dlužné částce se vyplatí do Prahy vypravit zvláštní let, který se o doručení do konce roku postará. Snad ho ATC nechají v LKPR přistát.
By mrcouchette
#91495
Myslíš ty cisterny na kolech, nebo s tím žebříkem po obvodu?

Kolegům obratem dodám plácačky, aby odháněli dotěrný žlutý hmyz přilétající z Hannoveru.

2 Admin vacc-cz: prosím vydat notam, že provoz na všech tratích EDDV-LKPR byl do 31.12.2011 zakázán z technických důvodů na straně ŘLP.
Uživatelský avatar
By George_L
#91498
[quote="mrcouchette"]Myslíš ty cisterny na kolech, nebo s tím žebříkem po obvodu?[/quote]

:D Zas tak moc mi to nežere, takže se jedná o ty pohyblivé.

[quote="mrcouchette"]Kolegům obratem dodám plácačky, aby odháněli dotěrný žlutý hmyz přilétající z Hannoveru.[/quote]

Naštěstí se umíme maskovat - viz. má B744

[quote="mrcouchette"]2 Admin vacc-cz: prosím vydat notam, že provoz na všech tratích EDDV-LKPR byl do 31.12.2011 zakázán z technických důvodů na straně ŘLP.[/quote]

Že by Tvé lajdáctví (nechci napsat neschopnost ;) ) kryli i ostatní řídící? :O
Uživatelský avatar
By Čondra
#91504
Myslím, že komentáře pod Kubovým videem hovoří za vše...

OK
Uživatelský avatar
By kopcimek
#91514
pánové, vy mě bavíte :) Už jsem se bál, že se o svátcích nezasměju :D

RR, já tě mam taky za slušňáka, toho \"drzouna\" beru zcela a pouze výchovně. ;) Holt někdo umí rozlišit, jak se chovat a prezentovat v kruhu lidí, kteří provozují takto vysoko postavenou simulaci reality.

PP
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#91620
[quote="SWR2831"][quote="George_L"][quote="Pavel"]Já jsem si zase dovolil udělat jedno radarový video z našeho FIRu: http://www.facebook.com/photo.php?v=2366934496636
PB[/quote]

Ze kterého dne to je? Já jen, jestli se tam mám hledat ;)[/quote]
no to jsem zrovna pristal bez povoleni :)[/quote]


Jo, tam je na začátku ta situace, co se tady na fóru rozebírala, kdy SWR musel dávat GA kvůli NAXu na odletu a pak přistál bez povolení.
Uživatelský avatar
By Radizz
#91621
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"]

Jo, tam je na začátku ta situace, co se tady na fóru rozebírala, kdy SWR musel dávat GA kvůli NAXu na odletu a pak přistál bez povolení.[/quote]

Ano, to je přesně ten večer. Z didaktických účelů jsme to nahrávali a mezi řídícími jsme některé situace následně detailně rozebírali. No a PB z toho udělal tohle hezké video.
Uživatelský avatar
By Pavel
#91680
Včerejší poslední COD v roce 2011 + CSAv flyin do LZTT zde.Popřípadě na našem firemním facebooku zde Pustit v HD a na fullscreen ;-)

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#91691
Tak už máme i na facebooku. Na youtube upload za 10 minut, na facebook za 3 hodiny - stejný soubor, cca 500MB. Zajímavost - obě videa maj 2:28, nebylo to záměrem, vyšlo to náhodou :-)

PB
By Nipik
#91705
hezké video :)) sám se tam viděl.. omlouvám se ale za ty psí kusy u slovensého FIRu ,ale příjmat rozkazy od Vás a když do mě jedou jěště spolubydlíci :D.. snad chápete :).. ale super video
Uživatelský avatar
By Slon
#94625
V dnešní době už to není jen tak lehke udělat video a dát si do něho jakýkoliv song od někoho. Pěkně povolení od autora, nebo prostě něco jiného :-).

EMI - hudební nakladatelství.
By Tommy
#94636
Ukládat na FB, nebo na Vimeo...tam ti to nikdo nekontroluje!