Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#130126
Po vzoru zdařilých simbírů z cajzlova tentokrát pořádáme akci ve Štadtlu.

Termín byl stanoven na 4.11. s ohledem na směny a plány brněnské většiny, proto doufám, že si v tomto termínu najdou čas i přespolní a pražáci a dorazíte v hojném počtu.

Lokalita není vybraná náhodou. Jedná se o pivní bar kde mají každý den na čepu okolo 12 pivních speciálů od malých pivovarů - testováno na lidech, za kvalitu ručím. Bar leží u zastávky MHD Náměstí Karla IV., kde by měla být dobrá dostupnost z centra i okolí.

Dejte co nejdříve vědět zda dorazíte, abych mohl zařídit odpovídající rezervace. Počítám pro nás se salonkem. Pozvěte prosím další Vatsimáky, které nemám v přátelích.

Odkaz na facebookovou akci zde:
https://www.facebook.com/events/1237323 ... 32/?ti=icl
#130130
Škoda, spoléhal jsem že vypijem!! :D tak snad někdy až pojedu do Prahy mně vytáhnete ven... Třeba 6.11. :D

[quote="Jakub Kolář"]
Za mě, jakožto Prahu, negativ, neb na Moravě budu o týden dřív a játra mi ještě chvilku musí vydržet :D
[/quote]
#130253
[quote="Bedřich Schindler"]
Edo, socializuj se, pořiď si Facebook, klidně bez profiloveho obrázku a dalších údajů a tvůj život bude jednodušší :D
[/quote]
Nasrat :D

Kdybys mi to radsi nasal, udelal bys lepsi sluzbu ;)
#130265
[quote="Tomáš Gurecký"]
Koukám, že tradice se udržují stále  ;D

To je dobře.

Pro pamětníky. Kdo uhádne co to bylo za akci??  ;D
[/quote]

Tak to vypada, ze mnoho pametniku tady uz nejni ;) To musi byt nejake Beskydy... bohuzel jsem nebyl na vsech.

...je fajn Te videt po letech zpatky! :)