Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#130614
Víš Jindro, minule hlasování o místě obsahovalo pouze jeden podnik. To se pak hlasuje docela složitě. Zároveň jsem dostal stížnost od mimostrahovských, že dopravní obslužnost Břevnova není ideální a s tím se nedá, než souhlasit. Proto jsem letos vybral podnik, který je v širším centru, leží v blízkosti metra B a C a odkud se do Břevnova dostaneš za 20 minut tramvají 22, která staví za rohem od hospody.

Restaurace U Šumavy U Staré Pošty je ověřené místo, dobré pivo, dobrá kuchyně, dobrá dopravní obslužnost. Hodinu upřesním, ale viděl bych to na nějakou šestou hodinu večerní.
Naposledy upravil(a) prolam dne 15 pro 2017, 09:27, celkem upraveno 1 x.
#130615
[quote="Prokop Lamser"]
Víš Jindro, minule hlasování o místě obsahovalo pouze jeden podnik. To se pak hlasuje docela složitě. Zároveň jsem dostal stížnost od mimostrahovských, že dopravní obslužnost Břevnova není ideální a s tím se nedá, než souhlasit. Proto jsem letos vybral podnik, který je v širším centru, leží v blízkosti metra B a C a odkud se do Břevnova dostaneš za 20 minut tramvají 22, která staví za rohem od hospody.

Restaurace U Šumavy je ověřené místo, dobré pivo, dobrá kuchyně, dobrá dopravní obslužnost. Hodinu upřesním, ale viděl bych to na nějakou šestou hodinu večerní.
[/quote]
+1
#130618
Nemůžu s Prokopem nesouhlasit. Většina lidi odjíždí až na PB, JK a PK (toť asi vše) směr centrum a mně to třeba trvá domu téměř hodinu, v nočních hodinách ještě déle. A dokážu si představit, že někdo jezdí i déle. Druha věc je, že si stěžujeme, ale nikdo nikdy v podstatě nehlasuje. Za mě +1.  I když uvidím, jak na tom budu, sedím u doktorky a čekám na verdikt. Do Prahy dorazit kvůli zapoctovemu testu musím, takže bych se nejhůře stavil na chvíli na Kofolu, a pak pokračoval směr Liberec. 
#130643
ORGANIZAČNÍ ZMĚNA!!!!!

Protože jsem jetel, a U Šumavy mají teď před Vánoci větší šrumec, než obvykle, zarezervoval jsem místa U Staré Pošty v Opletalově ulici v docházkové vzdálenosti od všech linek metra a Hlavního nádraží.