Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By Vanilla
#49904
Plánované a možné termíny zkoušek budou uváděny v tomto vlákně:

Březen:

18.3 - 19.3
25.3 - 26.3

O zkoušky se můžete hlásit i v tomto vlákně.
By A319CJ
#49914
Mel bych zajem o zkousku z FO na SFO. Termin asi az ten druhy. Dik

PS: bylo by možné přihlásit se na první termín a pokud by mi to časově nevyšlo, tak to \"zopakovat\" o týden později?
By A319CJ
#50223
Mám dotaz k organizaci zkoušek. Má se naplánovat nějaký let od někud někam, nebo si stoupnout na stojánku a pak podle instrukcí zkoušejícího podat plán a zaletět jej. Mimochodem, co se bude zkoušet na SFO? Dík
By Mimikra=>CSA128
#50286
[quote="Čondra-CSA356"][quote="ADIO man"]Takže asi ne. Dostal někdo nějaký e-mail nebo tak něco že se zkoušky nekonají ??? Protože mě vůbec nic nepřišlo[/quote]
Nenene..... Nechci vedení něják osočovat, čí požkozovat, ale myslím, že se na to tradičně vyfláklo :);)[/quote]
Čondro - chlapče, nechci tě nijak osočovat, či poškozovat, ale myslím, že bys měl tradičně ctít to že ti lidé mají své důvody... Také jsou možnosti A) mají i soukromý život B)dobrou vůli dělat to grátis C) třeba nedošlo k domluvě (z časových důvodů) mezi VACC-CZ a ČSAv... Která varianta je podle tebe možná???

Jsou možné všechny, a tudíž se od tebe jako od řadového pilota ČSAv (jenž se ani neobtěžuje na meeting - byť je v pátek) více než nemístné kritizovat práci těchto lidí... A ticho už.
Uživatelský avatar
By Vanilla
#50290
Ahoj všem, přiznávám že jsem se na to vyflákl z pracovních důvodu.
Bohužel jsem se z DUB nedostal domu v pondělí jak bylo v plánu ale až včera.

Poznámky typu, že se na to vedení vyfláklo beru, ale ne od někoho kdo se stále dožaduje toho, aby dělal zkoušky v utajení, protože nechce, aby se na něj díval Jindra, Amalka a další.. ;)

Nový termín navrhuji 26.3.
Uživatelský avatar
By Čondra
#50301
[quote="Vanilla"]Ahoj všem, přiznávám že jsem se na to vyflákl z pracovních důvodu.[/quote]
Takhle jsem to nemyslel.... :P Byl to rejp příště to zataguju [rejp][/rejp] - OK.. :)
By Mimikra=>CSA128
#50359
[quote="Vanilla"]

Nový termín navrhuji 26.3.[/quote]

Ty navrhuješ já přijímám :) v případě změny budu informovat ;) thnx
Uživatelský avatar
By Vanilla
#50554
Ahoj všem, dnešní zkoušky snad budou (zatím není jisté obsazení oblasti a bohužel bez ní to nepujde..)
Pokud oblast nebyla, tak se zkoušky, bohužel, budou muset opět odložit.

Mám napsané 4 piloty výše:
Kurc, Pěch, Mastík, A319CJ

Pokud bude oblast, tak kolem 13:00 bych Vám zaslal informace ohledně zkoušky.
By A319CJ
#50580
Buď jsem včera něco zaspal a nebo se nic nekonalo. Bylo by možné zkusit vymyslet nový termín? Ideálně začátek příštího týdne. Dík
By Mimikra=>CSA128
#50595
[quote="Vanilla"]Zatím nikdo na oblast není uveden..[/quote]
A na oblast na čtvrtek nikoho nedostanem, proč se to neudělá ve středu při online dni?
Uživatelský avatar
By Čondra
#50674
Mě si smaž. Až dosáhnu toho domění, že ČSAv jde do jinýho směru, než do kytek, tak za ni klidně zase začnu lítat. Poslední dobou u nich nic nemá cenu. Protože to je stereotyp. A je to o ničem.
By A319CJ
#50681
[quote="Čondra-CSA356"]Mě si smaž. Až dosáhnu toho domění, že ČSAv jde do jinýho směru, než do kytek, tak za ni klidně zase začnu lítat. Poslední dobou u nich nic nemá cenu. Protože to je stereotyp. A je to o ničem.[/quote]
Ač se mi to taky zdá a souhlasím s tebou, tak si říkám, jestli není lepší se nějakým způsobem zapojit a vyzdvihnout ji z kytek... :-)
Uživatelský avatar
By Vanilla
#50682
Ahoj všem, tuto středu budou zkoušky v rámci CITE.

Mám zapsané:
Pěch, Mastík, A319CJ, Milos Kral

Prosim o potvrzení.
By A319CJ
#50696
[quote="Vanilla"]Ahoj všem, tuto středu budou zkoušky v rámci CITE.
Prosim o potvrzení.[/quote]

Se mnou se asi na 90% dá počítat
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9