Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#100577
[quote="dan542"]..kde mě spíš zkritizoval za nedodržování SOPů k letadlu...[/quote]

Ty se mírni ve výrazech a v tónu, kterým s instruktory a ATC jednáš..

Od SFO tohle nepotřebujeme.
By ThomassoCZ
#100578
Jo, asi jo :-) Já taky letěl 2x, jednou to bylo zaměřené na holding a pak na approaches... Myslím, že pohoda :-)
By dan542
#101403
[quote="kopcimek"][quote="dan542"]..kde mě spíš zkritizoval za nedodržování SOPů k letadlu...[/quote]

Ty se mírni ve výrazech a v tónu, kterým s instruktory a ATC jednáš..

Od SFO tohle nepotřebujeme.[/quote]
Co jsem komu řekl? O ničem nevím... Jestli jsem někoho urazil, tak se mu tímto omlouvám.

Jinak SOPy jsem už dostudoval, zaletěl poslední let a už jen čekám na zkoušku. (nakonec jsem letěl lety tři... tedy vlastě čtyři, ale ten první byl jednoduchý, asi tak jako let na FO)
Uživatelský avatar
By vojav
#116835
SFO Zkušební let

Nenašel by se nějaký instruktor, který by měl někdy čas se mnou zaletět SFO zkoušku? Díky ;)
By martintlolka
#117621
Ahoj,

trenuju na stredecni non-rnav event a napadlo me, ze by to byla dobra prilezitost na jeden z kontrolnich letu sfo.
Test uz mam nejaky ten patek splneny, ale me prideleny instruktor se neozyva.

Nemeli byste na me nekdo ve stredu cas? Pripadne i nekdy jindy?

Predem dekuju.
Uživatelský avatar
By CSA075
#117713
[quote="Martin Tlolka"]
Opravdu se nenajde nikdo, kdo by kritickým okem zhodnotil dosavadní úsilí a poradil co a jak mám dál zlepšovat?
[/quote]

Ahoj, bohuzel v teto chvili dozoruje pouze JK, ja a obcas PP, ja jsem momentalne zaneprazdnen , nejvice se pohybuje JK, ale nevim, jak na tom je a zda by mel cas. Podle mne ma momentalne rozlitanych vice studentu, ale zkus mu napsat na email.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9