Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
#57464
No, jejich web je down, takže něco se tam asi děje. Bohužel je to systém, nad kterým na rozdíl od našeho nemáme kontrolu, takže těžko k němu poskytneme jakoukoli podporu. FČ myslím komunikoval s organizátory, tak třeba zjistí, co a jak.
#58159
Jenom taková technická... Když už jsem po \'\'x\'\' měsících zase letěl.. Hrozně mi na tej online mapě se*e to, že když se dole v zenamu najede na let, tak to na něj přejede na mapě.... Zazoomuju se na mapě a ono mi to přejede na jinýho pilota, když pak hejbnu myší dolů... :(
By kubino83
#58284
Chtěl bych se zeptat, kolik lidí od 27.8.2009, tedy od změny test centra udělalo teoretické testy na SFO nebo CPT??? A ještě jeden dotaz, pokud udělám teorii, je možné se na praktické zkoušce domluvit i v jiný den, než je ten avizovaný? Jsem totiž od středy do soboty 18-22 vždy v práci a nemohu se účastnit ani eventů ani zkoušky, protože jsou většinou od 20:00. Díky za odpověď, Jakub (ČSA411)
#58286
[quote="kubino83"]Chtěl bych se zeptat, kolik lidí od 27.8.2009, tedy od změny test centra udělalo teoretické testy na SFO nebo CPT??? A ještě jeden dotaz, pokud udělám teorii, je možné se na praktické zkoušce domluvit i v jiný den, než je ten avizovaný? Jsem totiž od středy do soboty 18-22 vždy v práci a nemohu se účastnit ani eventů ani zkoušky, protože jsou většinou od 20:00. Díky za odpověď, Jakub (ČSA411)[/quote]

Na SFO čeká jeden kandidát, stejně tak na CPT čekám jeden kandidát :). Zkoušky není problém domluvit na jiný den, i když COD jsou ideální kvůli domluvě s ATCs. Ale pochopitelně až budeš mít teorii, což ti dneska těsně nevyšlo :(
#58309
[quote="kubino83"]Pokud udělám teorii, je možné se na praktické zkoušce domluvit i v jiný den, než je ten avizovaný? Jsem totiž od středy do soboty 18-22 vždy v práci a nemohu se účastnit ani eventů ani zkoušky, protože jsou většinou od 20:00[/quote]
Ano, není zde problém se domluvit na termínu vyhovující jak ATC tak i tobě.
#58314
[quote="oupa"]...stejně tak na CPT čekám jeden kandidát :) ...[/quote]
Pokud předpokládám správně a ty tímto myslíš mě, vynasnažím se teď po restrikci (13.11 - měl jsem se líp připravit, navíc otravující malé dítě v okolí počítače taky zrovna nepomohlo... :) ) testy konečně udělat... Takže pokud se zadaří, na praktickou zkoušku bych rád.
#58315
[quote="Filipos"][quote="oupa"]...stejně tak na CPT čekám jeden kandidát :) ...[/quote]
Pokud předpokládám správně a ty tímto myslíš mě, vynasnažím se teď po restrikci (13.11 - měl jsem se líp připravit, navíc otravující malé dítě v okolí počítače taky zrovna nepomohlo... :) ) testy konečně udělat... Takže pokud se zadaří, na praktickou zkoušku bych rád.[/quote]
Ne, myslel jsem tím při své vrozené skromnosti sebe :). Jsem pro abychom se zkouškama počkali až bude víc lidí, protože pak se moje neschopnost líp schová. Pár nadějných, kterým chybělo pár bodů tam je.
By kubino83
#58317
Všem děkuji za informace. Chybělo pár bodů, přesně 2 a to ze SOP. Aby ne, když už jsem to zkoušel potřetí. Musím to udělat příští týden. Ani nevíte chlapy, jak rád bych si zaletěl někam dál než po Čechách a na Slovensko. Nechci totiž lítat pro jiné VA, kde to lze hned od začátku a hodnosti se dávaj jen za odlétané hodiny. Líbí se mi systém ČSAV, protože člověk už musí něco znát. Tak snad to příští týden dám a pak \"jen\" ta praktická. Ještě dotaz: Když budu mít teorii a neudělám praktickou, tak pak musim dělat teorii znova nebo můžu opakovat jen praktickou??? Za odpověď děkuji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37