Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
#58917
Protože jsem to dočasně všem zakázal.

Ukázalo se, že za týden se smaže více příspěvků, než za celou dobu trvání minulého fora (~6let).

Zatím si rozmyslím, co s tím.

Požadavky na mazání posílejte ke mně, budou obratem uspokojeni.

PS: byl jsem upozorněn, že pokud se napíše \"nežádoucí\" příspěvek, který je uživatelem následně smazán, tak stejně je velké množství vláken sledováno maily, které se odešlou v okamžiku napsání příspevku a jeho následné smzání na tom už nic nezmění, čili podobné příspěvky jsou stejně doručeny.
#58925
[quote="Kučera J."]Jen skromný dotaz,
proč na vebu ČSAV není k dispozici náhled na výpisy letů dle měsíců, nebo je to jen můj problém ? Dříve to normálka fungovalo.
Dík[/quote]

Jak píše Tmx, jsou tam ty karty, což je příprava na více funkcí na stránce pilota a větší přehlednost. Pokud ti to nefunguje, zkus třeba jiný prohlížeč.
#58928
Chtěl bych ocenit práci na novém webu naší aerolinky. Je vidět, že se tomu věnuje mnoho času úsilí, nápadů. Stále jsou vidět změny a musím říci k lepšímu. Děkuji za to. V této souvislosti bych se chtěl zeptat co znamená v \"Detail pilota a lokace \" tam mám LKTB - , nemám nic proti Brnu, ale také nic společného.
#58929
[quote="CSA021"]co znamená v "Detail pilota a lokace " tam mám LKTB - , nemám nic proti Brnu, ale také nic společného.[/quote]

Přepokládám, že jako pilot jsi poslední let letěl do LKTB. Jedná se opět o přípravu na novinky ohledně návaznosti letů a tohle prostě slouží k připomenutí toho, kde se jako pilot vyskytuješ z pohledu systému.
#58943
Zobrazení seznamu letů nechodilo v IE7, po aktualizaci na IE8 funguje.
Dva nápady, spíš prosby:
- ve zmíněném seznamu letů bych chtěl nějak vybírat lety, třeba se podívat kolikrát jsem byl v dané destinaci a projít si tyto jednotlivé lety a udělat si svou statistiku (doba letu, palivo.....) tu statiustiku si spočítám sám, jen nejsem schopen tyto lety za celou karieru vyhledat
Tento požadavek ber jako okrajový, moc lidí ho asi nepoužije.
- toto se týká FBooku. Chápu problém s tratěmi versus AIRAC. Jde mi o FPCard. Aby mi to vytisklo aspon něco. Tu hlavičku, metary, TRASU (tu hlavně) a kolonky pro ruční dopisování instrukcí ATC. Ta pravá část tam být nemusí (tabulka s body trasy). Šlo by to nějak?
#58967
Bod 2 (FB) jsem udělal.
Bod 1 - nějakou statistiku lze udělat v rámci toho, co je tam teď (přes tlačítko Statistiky pilota). Podrobnější komponentu mám v plánu, ale mezi prioritami spíš vzadu.
#58970
[quote="oupa"]
Bod 1 - nějakou statistiku lze udělat v rámci toho, co je tam teď (přes tlačítko Statistiky pilota). Podrobnější komponentu mám v plánu, ale mezi prioritami spíš vzadu.[/quote]
Mozna by slo udelat export letu do *.xls s vice parametry letu. A s tim se pak kazdej muze vyblbnout...
#58972
[quote="rc_czech"][quote="oupa"]
Bod 1 - nějakou statistiku lze udělat v rámci toho, co je tam teď (přes tlačítko Statistiky pilota). Podrobnější komponentu mám v plánu, ale mezi prioritami spíš vzadu.[/quote]
Mozna by slo udelat export letu do *.xls s vice parametry letu. A s tim se pak kazdej muze vyblbnout...[/quote]
No to by určitě šlo a celkem i rychle. Stačil by asi jen filtr od - do.
#59004
Předpokládám, že ta aktualizace Flight Booku nesla tu vychytávku s tiskem.
Nechci štourat (možná je chyba u mě), ale někdy to jde a někdy ne. Konkrétně EDDM tam i zpět jsem si přidal svou vlastní trasu a směr tam to vytisknout šlo a zpátky to tlačítko stisknout šlo (\"promáčklo se\" jako že reagovalo na klik - nebylo šedé - nepřístupné) ale absolutně nic se dál nedělo.
Dělám něco blbě?
#59130
Bylo rozhodnuto, že předměty se přestanou prodávat a budou už sloužit jen jako odměny pro piloty a motivační materiál.
Kdo by jsi chtěl ještě něco koupit může kontaktovat Pavla A. na padame@lekis.cz -je poslední příležitost.
Ikdyž to nevydělávalo a nemělo záměr mít zisk (vzhledem k tomu, že Pavel musel od každýho předmětu nechat vyrobit celou serii předmětů a prodával to alespoň tak aby se to trošku vrátilo což se zdaleka nepodařilo) tak jsme se dohodli, že prostředí VATSIMU a virtuálního létání obecně není vhodné na to, aby zde probíhaly finanční transakce.
#59133
Škoda, e-shop byl nejvtipnější částí našeho webu. A zrovna když jsem si chtěl k Vánocům pořídit hrneček československo-sovětského přátelství, abych měl z čeho při dlouhých zimních letech srkat životabudič...
Jak moc se bude muset pilot snažit, aby dostal odměnu? :)
#59141
Jelikož jsi zde déle, tak jistě víš, že když někomu z nás napíšeš, tak hrneček určitě seženeš (nejlépe PA). Odměny budem řešit až ty věci budeme mít k dispozici. Jen tak nastíním, že to bude za aktivitu a eventy.
#59892
No, to je dost komplexní problematika na to, aby ti to bez jakékoli interaktivity vyhodilo množství paliva. Plánování paliva je v kompetenci kapitána a pracovníci odbavení pasažérů do něj nemohou zasahovat :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37