Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
#121565
[quote="Michal Nemec"]
A teď nemáme žádný  :o
Zkusil jsem let bez toho a nejde to vůbec... šemík nic nenačte -> nic neuloží a ani natáhnout z VATAWARE to nejde
[/quote]

"Bez toho" by to melo jit v Semikovi vyplnit rucne, akorat by se ti to stejne nezvalidovalo po pristani. Linky v letovem radu jsem prodlouzil, alespon nez se to nejak vyresi.
Ale ty mas pokud vim pristup do administrace letoveho radu, takze sis tam tu linku, kterou jsi chtel letet, mohl prodlouzit sam, ne?  ;D
#122176
Ahoj, chtěl jsem se zeptat a požádat, zda-li do doby než budou přidány nové linky do flight planneru, můžou být nové destinace létány bez nutnosti kupovat je v ČSAV OnDemand.
Pokud to je technicky možné tedy.
Čísla linek a info o destinacích:
http://www.csa.cz/cs/portal/CSA_EXTRA/n ... ations.htm

Dále našel informaci, že by se mělo létat do Kyjeva s mezipřistáním v Košicích.
http://technet.idnes.cz/letecke-novinky ... chnika_sit

A ještě mě napadlo, zda-li nemotivovat piloty tak, že pokud by zaletěli linku co nejreálněji, tj. co nejpřesněji co se letového řádu týče, tak by mohli dostat nějaké ocenění/body navíc.
Na konci roku vyhodnocení ze statistik (nejvíc hodin/letů/reálný letový řád) a případná odměna (forma nějaké exkurze s leteckou tématikou apod.)

Díky moc

Vaší práci budiž čest  :)
#122311
[quote="Libor Janda"]
A ještě mě napadlo, zda-li nemotivovat piloty tak, že pokud by zaletěli linku co nejreálněji, tj. co nejpřesněji co se letového řádu týče, tak by mohli dostat nějaké ocenění/body navíc.
[/quote]

Mno, to bych se měl pomalu krotit, co? :D
#122465
[quote="Marek Sobaniec"]
Nešlo by do letových řádů zapracovat nové destinace? Klidně nechat "bez omezení" co se týče dnů v týdnu, ale jenom nahodit lety do Šemíka, aby se potom reálná linka nevykreslovala červeně. :)
[/quote]

Zapracuji zitra behem dne, mam trochu oddechu....
#122505
Jelikoz se mi bohuzel nikdo z CSA neoval, co se tyka LR, vcera byly pridany nejake linky do LR CSAv z novinek, ktere CSA melo na svem webu. Pokud tedy prijdete na to, co Vam v letovem radu chybi, muzete napsat i codeshare, ale CSA tuto linku musi znat na webu a dat se na ni zakoupit letenku, napiste mi na: pavel.kubac@csavirtual.cz  ,s tim ze potrebuji znat:

1) Letiste odletu
2) Letiste priletu
3) Typ letadla, ktery tuto linku leta
4) Cas odletu ( Local time )
5) Cas priletu ( Local time )
#122601
Ahoj Pavle,

poprosím Tě ještě o přidání těchto destinací, do kterých se (zatím) dá zakoupit letenka na stránkách ČSA:
Praha (PRG) – Benátky (VCE)
ATR
12:20 14:00  OK 734
14:40 16:20  OK 735

Praha (PRG) – Stuttgart (STR)
ATR
07:30 08:45  OK 600
10:05 11:20  OK 604

Praha (PRG) – Atény (ATH)
A319
22:55 02:30    OK 420
04:40 06:15    OK 421

Praha (PRG) – Bilbao (BIO)
A319       
19:25 21:55  OK 708
07:45 10:15  OK 709

Praha (PRG) – Liverpool (LPL)
A319       
11:40 12:55    OK 668
13:40 16:35    OK 669

Díky moc, budeme moc rádi za přidání linek..i kdyby je nakrásně zrušily..alespoň budou barvy ČSA létat do těchto destinací na nebi virtuálním...

Libor
#123248
Vyměnit AIRAC by neměl být problém, to lze zvládnout celkem rychle. Hodně tratí ale zřejmě nebude po úpravě validních a teď je otázka, zda víc vadí nevalidní company tratě, nebo starý AIRAC v Route Planneru. Případně lze vyměnit a pak by si nějaká zodpovědná osoba (pochybuju, že staff na to má kapacitu) vzala na starost úpravu tratí a postupně to zkontrolovala a opravila. (zájemci hlašte se)
#123261
Myslíte, že byste mohli z databáze vytáhnout seznam všech destinací typu "odlet - přílet".
Zkusil bych pomocí vroute doplnit validní tratě. Můžeme to udělat třeba jako sdílený dokument a postupně doplnit.
A když k tomu přidáš i info jak často se lítá, tak se můžeme věnovat nejdřív těm "populárním".

Sice to není a nebude tak řpesné, jako kdyby nám tratě poskytly samotné ČSA, ale alespoň něco. Tratě by měl do systému nahrával někdo zkušený, kdo je případně i zkontroluje.

Co vy na to?
#123402
Jakožto občasný pilot, který u CSAv má zásluhy spíš za dobu služby než za nálet hodin, bych měl návrh na odstranění sekce Novinky z homepage. Pokud tam nebude nic, nebude to na nového návštěvníka dělat takový dojem mrtvých stránek jako teď, kdy tam jsou nejžhavější aktuality z podzima 2014  ;)

PB
#123406
Kompletní upoutávka na akci bude na fóru k dispozici v průběhu příštího týdne, protože zatím dáváme dohromady rozpis letů a bookovací systém. Nemůžu vypustit promo dřív, než bude hotový booking. Pro ČSAV budu mít k dispozici pouze lety z tohoto týdne (neděle 26.7). Pokud by tedy ČSAV měla chuť se akce oficiálně zúčastnit, tak doporučuju zvážit, jestli se spokojíte s těmito lety nebo jestli si raději dodáte nějaký vlastní rozpis pro lety za ČSAV (třeba lépe odpovídající provozu dne 16.8.). Pak by bylo potřeba tento rozpis dodat ASAP.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37