Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By JKol
#125267
Zdravím, v nedávné historii bylo odsouhlaseno několik změn týkajících se ČSAv a ty bych tímto rád prezentoval. Berte to ale jako takové spíše neoficiální oznámení, to oficiální přijde na facebook ČSAv zanedlouho.

Začnu asi změnami ve staffu. Zhruba před měsícem jsem vystřídal Romana Šilinka na pozici séf pilota, ve své podstatě se jedná o pozici, ze které budu zajišťovat aby jste měli kam lítat a aby to lítání bylo na úrovni. K tomu aby jste měli kam lítat mi pomůže Marek Sobaniec, který se ujal práce navigačního oddělení a zajišťuje, že letový řád bude aktuální. Dále bych chtěl do řad instruktorů ČSAv přivítat Michala Němce, který se sám nabídl.

Co se letového řádu týče, jak už jsem napsal, tak Marek zajišťuje jeho aktuálnost, dále jsme se ale rozhodli ho trošku oživit a na každý měsíc v roce otevřít tři zajímavé, staronové linky a aspoň jednou měsíčně na nějakou z nich udělat group flight.

Dále jsme se usnesli že upravíme kariérní řád do následující podoby:
- Trainee (TRN) mohou létat bez omezení (se zápočtem hodin) po České Republice
- First Officer (FO) bude moci létat bez omezení po sousedních státech ČR
- další hodnosti a požadavky na ně jsou beze změny.

No tak jsem snad na nic nezapomněl, kolegové mě když tak jistě doplní

Jo no vidíte, datum. Tak tedy všechny změny jsou platné od 1. 1. 2016

Ať to lítá!
Uživatelský avatar
By JAV
#125268
Jazyková hlídka: "aby jste" není správně. Správně je ", abyste"

Tato zpráva je generována automaticky, neodpovídejte na ni.
By martintlolka
#125278
Gratuluji k povýšení a děkuji Michalovi, za rozšíření řad instruktorů.
Bude nějaká ochutnávka na jaké nové destinace se můžeme těšit? :-)
Uživatelský avatar
By JKol
#125781
V změnách ČSAv se mimo jiné můžete dočíst, že chystáme spolupráci s FlyBoys. No a zde je první nabídka:
Jakýkoli pilot ČSAv s min. hodností FO má tuto sobotu (16.1.) hodinu na simu B738 za 700 Kč. Zájemci pište na info@flyboys.cz pro dohodnutí času.
Pilotstvo z Plzně a přilehlého okolí můžu vzít autem.
Uživatelský avatar
By JKol
#126653
Naši piloti budou postupně nahrazovat současné piloty u ČSA. Důvodem jsou nižší náklady na výcvik i fakt, že naši piloti si v kokpitu si vystačí sami, tudíž se o polovinu sníží náklady na mzdy a stravné.

Změna se týká zatím pilotů s hodností SFO a vyšší.
Uživatelský avatar
By JKol
#127016
Před pár dny jsme trošku upravili kód ČSAV+, přesněji řečeno, když máte aktivovaný účet ČSAV+ (v detailu pilota)a zaletíte nelítanou destinaci (aktuální seznam nelítaných destinací naleznete v středisku letových operací / Flight planner / Budu originální...), dostanete dvojnásobnou výplatu. Za tyto peníze si pak můžete koupit lety mimo letový řád.
Uživatelský avatar
By JKol
#127638
Dovolte mi v našem týmu přivítat nového EC Vojtu Černého, který v této funkci nahradil Radomíra, kterému tímto děkujeme za veškerou odvedenou práci. Pokud by jste měli nápady na nějaké zajímavé eventy, můžete je Vojtovi napsat na vojtech.cerny@csavirtual.cz

Ať se daří :)
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#128097
Vážení piloti, vážené pilotky
Kvůli probíhajícím jednáním s právníky ČSA o legálnosti používat jejich obchodní značky byl náš web předělán jako neveřejný a tudíž je pro přístup na něj nutné zadat VATIM ID/IVAO ID/ User name. Můžou nastat i další opatření z naší strany kvůli právní ochraně.
Děkujeme za pochopení

Team ČSAv
Uživatelský avatar
By kuba
#128339
web csav.cz - viz přiložený obrázek..
tohle je nějká přeháňka, nebo se spor nějak prohlubuje?
Přílohy
2016-12-04 ScreenHunter_01.jpg
2016-12-04 ScreenHunter_01.jpg (22.18 KiB) Zobrazeno 7928 x
By oupa
#128366
Vážení piloti,
rád bych Vás informoval tom, že před několika dny proběhlo jednání se zástupci ČSA.

Stručně několik závěrů - jsou to víceméně samé dobré zprávy:
- ČSAV budou dále existovat a fungovat cca tak jako dosud, s vědomím a oficiálním povolením od ČSA
- ČSAV nebude používat na webu a materiálech logo ČSA (byť upravené), ale budeme mít nějaké jiné a více odlišné
- v jednání je tvar domény, máme k dispozici i doménu csav.cz jako alternativu
- s ČSA jsme se dohodli oboustranném zájmu spolupracovat, za staff budeme v krátké době posílat návrhy na možné oblasti

Toť zatím vše, další změny (logo apod) budou probíhat v následujících týdnech.
By martintlolka
#128372
Děkuji, že se tomuto problému věnujete.
Dokáži si představit, že to není nic moc příjemného, zvlášť, když taháme za kratší provaz.
Přeji pevné nervy.
By oupa
#130198
Vážení piloti, v nejbližších dnech budu pracovat na přepnutí webu a souvisejících služeb na SSL. Budu to dělat na živém webu.
Vzhledem ke stáří a komplexnosti systému je možné, že vám občas nebude delší dobu něco fungovat - budu se ale maximálně snažit, aby to provoz omezovalo co nejméně.
Díky za pochopení
By oupa
#130213
Prosím aktivní piloty ČSAV o součinnost při testování SSL.
To je nyní aktivní, nicméně není zatím vyžadováno. Web tedy funguje nadále i na nezabezpečeném protokolu.
Prošel jsem všechny skripty a upravil vše, co jsem našel, ale je možné, že jsem něco přehlédl. Aktualizujte si tedy prosím své bookmarky na variantu s https:// a používejte web jako doposud - pokud narazíte na chybu, napište mi.
Dále aktuální Šemík obsahuje v nastavení volbu URL pro API - zde tedy prosím rovněž změňte adresu na https://www.csavirtual.cz a zkuste funkčnost Šemíka. Kdyby cokoliv nefungovalo, použijte variantu s http://
Díky!
Uživatelský avatar
By JKol
#130708
Od 9. 12. 2017 jsme se v Rostově na Donu přesunuli ze stávajícího starého letiště na nové Mezinárodní letiště Platov. To znamená, že linky OK-0914 a OK-0915 mezi Prahou a Rostovem na Donu přistávají a odlétají z nového letiště.
Nezapomeňte, že je potřeba mít airac aspoň 1317 a scenerku, jinak nové letiště nenajdete ;)

https://urrv.ru/en/rostov-fir/platov/
Uživatelský avatar
By JKol
#130748
Příští rok nás čeká pár menších i větších změn, tou první která bude hned zítra 1.1. je mé převzetí funkce ředitele ČSAv od Filipa Červeného, kterému tímto děkuji za veškerou práci kterou pro naši aerolinku udělal a přeji mu mnoho šťastných přistání.

Příští rok nás ještě pár změn čeká a samozřejmě Vás o nich budeme informovat. Pokud byste měl kdokoliv jakoukoliv připomínku, nebo žádost, nebojte se na mě obrátit ideálně na emailu jakub.kolar@csavirtual.cz

Šťastný nový rok 2018!  ;)
Uživatelský avatar
By Schindler
#130770
[quote="Jindřich Machalínek"]
[rejp]
To vypadá jako stylem:

"Na vlastní žádost byl jsem právě přijat,
do funkce ředitele firmy Fiat,
Madonna Mia" :D

https://www.youtube.com/watch?v=tt9FgBwa9hM&t=97
[/rejp]
[/quote]

Dvojče je jako politik, vecpe se všude :D VACC-CZ staff - nebavilo ho to, tak odešel. ČSAV staff, začal stagnoval. VATSIM board od supervisors - tak dlouho nás s tím štval, až ho na hodinu vyrazili a teď ho napadlo ČSAV ředitelování. Jsem zvědavý, co bude za rok ;D A to nevím o jeho bokovkách. Ten bude ve VATGOV dříve než já :D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15