Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Tomáš Svoboda
#99887
Zdravim, ma tu menší problém s repaintem, nevím jestli sem první, ale. Když chci dát repaint (např.čsa) tak normálně stáhnu rozbalim, dam vše kam se má a pak du dát ještě vložit text o aircraft.cfg. Když to tam vložím a chci uložit, tak mi to uložit nejde a píše to (viz obrázek)
Docela mě to vadí, protože nemužu lítat s repaintem čsa a to znamená, že ani v čsav. Kdyby to šlo nějak spravit, tak mi dejte vědět, díky moc :)
By Tomáš Svoboda
#99888
aha pardon, tak obrázek se nějak nenahrál. No píše to že nelze vytvořit. Ujistěte se že cesta i názeev souboru jsou správné, tak nevim co mam dělat :/
Uživatelský avatar
By Lapak
#99893
Tipuju, že máš FS v Program Files a máš Win Vista a výš? Zkus otevřít notepad jako správce (najdeš si ho třeba ve startu, klikneš pravým - spustit jako správce). Pak si v tom najdi a edituj aircraft.cfg.
By Miquel
#99923
Ahoj. Chci jen nahlásit, že jsem stáhnul repaint Aerosoft X A320 a při rozbalování to hodí chybu ! F:\\STAŽENÉ\\aerosoft airbus x a320 cfm.zip: CRC failed in Texture.CSA\\AIRBUS_EX320_ELEVATOR_C.dds. The file is corrupt Ale i tak jsem to zkusil nahodit a mám černé ocasní plochy.
By oupa
#99924
Bohužel, soubor je takto již na serveru, doporučuji kontaktovat autora repaintu.
By Miquel
#99951
Tak už jsem napsal tak jsem odpověď pak dám, kdyby měl někdo stejný problém.
A ještě se zeptám, celkem dost čtu o A320 od firmy PSS a je tu i na ni repaint, ale nikde firmu nemůžu najít, abych se mohl podívat co prodává atd. Máte někdo od nich Ačko na FSX a jaký je jestli se můžu zeptat. Nebo jaký Ačko je pro vás tu nejlepší? A hlavně mne celkem zajímají možnost nastavení na FMC tras SID a STAR. Protože u Aerosoftu to nějak nejde. Rád bych zakoipil tedy jiné ještě, ale nechci zajce v pytli. Děkuji za názory.
By oupa
#99979
Pokud se jedná pouze o to černé výškové kormidlo, tak to by snad mělo jít zkopírovat z defaultní liverky, případně si tam dopsat fallback, ne?
By Miquel
#99980
[quote="oupa"]Pokud se jedná pouze o to černé výškové kormidlo, tak to by snad mělo jít zkopírovat z defaultní liverky, případně si tam dopsat fallback, ne?[/quote]

No to bych mohl zkusit to zkopírování. Ale dopsání fallback neznám. To neumím.
By oupa
#99982
Stačí se podívat, jak to mají udělané třeba defaultní letadla. Liverky pak obsahují pouze změněné textury a co chybí, použije se z výchozího adresáře, který je specifikován v souboru texture.cfg
By ruzemi
#101601
Dobrý večer.
Měl bych prosbu. Není repaint Prague Love You, nebo Holidays na Wilco A320, prosím?

Děkuji moc.
By Deivoos
#102066
Zdravim, můžu se zeptat jak nainstalovat repaint PMDG 737-600 ze stránek ČSAV do FSX ??
By oupa
#102067
- stáhneš repaint
- spustíš pmdg livery manager
- vybereš letadlo
- nainstaluješ rapaint
By Deivoos
#102068
Kdyby to šlo tak se tu neptám, jenomže v tý složce chybí soubor který slouží livery manageru k nainstalování ;)
By oupa
#102071
Večer na to mrknu. Ale je mi divné, že by si to tolik lidí stáhlo a tys byl první, kdo se ozval, že to nejde...
Uživatelský avatar
By dan21
#102073
Mam pocit, ze mi to taky neslo. Tak jsem natvrdo nahradil textury originalni PMDG livery za ty CSA.

d.
By oupa
#102084
[quote="oupa"]
- stáhneš repaint
- spustíš pmdg livery manager
- vybereš letadlo
- nainstaluješ rapaint[/quote]

Liverku jsem u sebe odstranil a tímto postupem znovu nainstaloval, předpokládám tedy, že na našem přijímači chyba není.
Bavíme se o repaintu pro NGX dole na stránce druhém odspodu?
By Deivoos
#102876
Zdravim, bylo by možné aby někdo udělal repaint ČSA na Wilco 737-400/500 EVOLUTION ?? :))
Uživatelský avatar
By JKol
#102878
Jednou jsem to zkoušel, ale maj tak příšernej paint kid, že sem to po dvou hodinách vzdal
By Kuba5
#103037
Sháním HCC repaint na A320 wilco FS9. Nemá někdo? Díky.
Uživatelský avatar
By BrandonSk
#106000
Ahojte,

netusim, kolko ludi tu lieta na MD11 od PMDG, ale pre tych zdatnych pripajam link na repait CSA (PW aj GE motory). Kludne to mozete supnut aj do virtualnej flotily.
Link funguje len do 31.3.2013
PMDG MD11 CSA

A 2 screenshoty:
Screenshot 1
Screenshot 2

Ak by niekto vedel vyrobit aj low-res model pre knihovnu, tak mi urcite dajte vediet :)

Cheers,
B.

PS: Uzasne lietadlo.
Uživatelský avatar
By Pavel
#107653
Co to hodit na něco menšího? Původní retrojet bylo pětikilo bez wingletů, to je na dlouhou osmistovku s ušima trochu nepoměr :) Ale jinak dobrá práce!

PB
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9