Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Deivoos
#108143
Zdravím hoši :)) Rozhodl sem se že udělám svůj první repaint ČSAv (mělo by to být pro RJ100), ale vůbec nevím jak na to :/ Poradil by někdo prosím ? Na netu nemůžu najít žádný návod :)) Díky ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#108145
Stáhneš paintkit, nainstaluješ gimp, najdeš si návody a naučíš se jak se v gimpu vektorově kreslí ve vrstvách, uděláš repaint, uložíš, pošleš na fórum.

PB
By Deivoos
#108361
Ahoj, pokouším se o repaint Holidays Czech airlines na PMDG 737-700NGX. Zatím je hotová přední a střední část, zadní potřebuje trochu poupravit a udělat celý noční textury.....
Tady jsou obrázky:
Obrázek
Obrázek
By oupa
#108364
Vážně tam jsou kusy písma přelepené přes okna? :p
By Deivoos
#108378
Repaint už je skoro hotový, ale potřeboval bych poradit kde najdu noční texturu ocasní plochy a motoru.... -> tak abych to mohl upravit a ocasní plocha nebyla tak světlá a motory z vnítřní strany bílé ;)
Obrázek
By oupa
#108382
Je tam vrstva s \"tmou\" úplně nahoře v PSD, kterou zapneš a uložíš zvlášť zmenšené na 50% jako \"...tailnight\". Přibližně.
Btw. neměl by mít holidays oranžové motory?
By Kuba5
#108667
Ahoj, tvořím OK-HCB pro Aerosoft Airbus X Extented. V podstatě jsem začal dneska, takže zatím mám jen směrovku, která se ještě bude dolaďovat, ale jen kdyby tenhle repaint někomu chyběl, tak ať ví, že snad brzy bude.
Uživatelský avatar
By Čondra
#108669
Asi špatná sekce :).

OK
By Kuba5
#108672
Jak se to vezme... :)
Ne, taky jsem si toho teď všiml.
By kubasan007
#108830
Zdravím, nemáte někdo repaint na IFLY 737-700 FS2004 CSA? Na webu je jen -600 a -800. Díky moc.. :) Letu zdar

Obrázek
By pavelkoudy
#109006
Ahoj, všem přeji dobré ráno a chtěl bych vám nabídnout mojí livery ČSA (nové logo) na Avro RJ100. Doufám že se najde pár lidí kteří mají toto letadlo v oblibě jako já a ocení moji práci. Je vytvořena jako instalační soubor pro QW Dispatcher, ale to se dočtete v Read Me, které je u livery v archivu obsaženo. Pro představu pár fotek.

Odkaz na stažení je zde: http://uloz.to/xZesiJYt/qw-rj100-fsx-csa-repaint-zip
Uživatelský avatar
By Pavel
#109042
Můj dnešní repaint Coolsky DC9 do fiktivních barev CSA. Registraci OK-DOG asi všichni pochopí...

Obrázek


PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#109071
Moje nová OK-YBB :-) ála PMDG 744X.

Obrázek

Spolu s výše uvedenou DC9 zasláno na support, takže se snad brzo objeví v downloadcentru na webu csav.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#109095
Dnešní akcička... OK-YBA hotová jednak s klasickým logem jak přiletěla ze Soulu, tak i s výročním, které teď vozí. Oboje posílám na support, takže _snad, možná_ brzo na webu ke stažení. Velký dík za pomoc patří Pavlovi Kubáčovi.

Obrázek

Obrázek


PB
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9