Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By Kučera
#86931
Ahojky, dovolil bych si pozvat pár zájemců na sraz v Klášterci nad Ohří za účelem společného polétání na simulátrou B737NG třeba na jedno sobotní odpoledne a to nejméně na tři hodinky. Předpokládaný počet je tak 6 pilotů. K účasti se pokusím zajistit i pilota Travel Servisu, který by nám mohl dělat odborného instruktora. podmínkou by byla ovšem finanční spoluúčast a to za předpokladu šesti lidí pro každého 500 Kč. startovné.Pokud bude zájemců vice cena se sníží.
V případě zájmu dejte vědět na můj e-mail. Termín bych dohodl hned po přihlášení odpovídajícího počtu zájemců.
kuceraj2@seznam.cz
By oupa
#87014
Vyčlenil jsem Honzovu pozvánku sem, hlašte se, kdo by měl zájem. Já za sebe říkám, že ano, a případně jsem schopen z Prahy pár lidí (3) nabrat.
Uživatelský avatar
By Kučera
#87018
Termín upřesním, budeme vycházet z možnosti účasti pilota TS. V případě že by mu to pak nevyšlo, budeme si muset vystačit sami.
O dalším budu informovat dle zájmu o tuto akci.
Uživatelský avatar
By Kučera
#87061
Jen informativně k akci :
zatím je dohodnuto využít v rámci této akce další simulátor a to vrtulníku a cesny. To znamená že dva piloti by mohli střídavě letět na simu B737NG a další dva zatím využít zkušebně vrtulník a cesnu. Pokud by jel někdo s řídících, mohl by eventuelně převzat tuto zodpovědnou funkci na odlétávajícím letišti. Vše oznámím po dohodě termínu a uzavření počtu účastníků.
Uživatelský avatar
By Gelba
#87209
Tak páni piloti, nebojme se toho! Myslim že je to skvělá příležitost na nějaký komorní sraz a určitě výbroná zkušenost (teda aspoň pro mě byla)..navíc cena bude oproti sólo hodinám asi taky úplně někde jinde. A v Klášterci opravdu nikdo nemusím mít strach že by tam jen čučel a ani si nezalétal. Techniky je tam dost a pro případnho řícího i LKKV věž. A co se týká vzdálenosti tak pro pražské to zase až taková dálka není, oproti nám příhraničním nebo moravským :)
Uživatelský avatar
By Lapak
#87211
Pokud berete i nováčky, tak bych se asi taky rád přidal, asi by mě to mohlo mnohé naučit :) Jenom samozřejmě nic neslibuju, jelikož ještě není termín...
By Nipik
#87398
Ahoj,

Jelikoz mam klasterec asi 50 km daleko neni pro me problem autem dojet.. 500 sem urcite schopen ozelit za tuto zkusenost :)
semnou muzete pocitat tak na 90%.. zalezi pouze podle toho kolik se nas sejde a nebo jestli se mi to nebude krejt se skolou

regard DN
Uživatelský avatar
By Kučera
#87449
TERMÍ NA SIMULÁTOR 17.9. od 14.00 hod.
Evidujeme následující: Kučera,Oupický,Gelbič,Nipauer
k doplnění minimálně potřebujeme dva piloty, zálohou je Pěch a Vobořil, Klapka ,kteří čekají na termín. Pokud se nedáme dohromady navrhuji termín 1.10. čas stejný. Prosím o osobní potvrzení přihlášek na výše uvedený e-mail. Bohužel zatím bez účasti pilota, situaci asi znáte prac.povinnosti a pod.
Uživatelský avatar
By Kučera
#87504
Vážení páni piloti,
jelikož se velmi krátí čas uskutečnění našeho srazu na simu, je nutné řešit organizační zajištění. Z tohoto důvodu nutně potřebuji spojení na každého jednotlivě. Ti co se nepřihlásili na e-mail tak musí učiniti. Dohoda o zaplacení zálohy,rozdělení posádek,a podobně. Jistě chápete, že nelze vše řešit na webu.
e-mail: kuceraj2@seznam.cz
skype : kuceraj2
Děkuji Vám za pochopení a rychlé potvrzení.
Uživatelský avatar
By Kučera
#87577
Ahojky,
k výše uvedené akci zatím nam chybí šestý abonent do počtu, jakmile se mi někdo přihlásí, eventuelné doplní odešlu informace na e-mail. Jinak pro září je vyhlášena sleva pro let na simu za 950 Kč. Kdo chce pohledá.
By Nipik
#87618
hezky den

Ja se budu muset omluvit dneska vcera se mi v metru stal neprijemny incident a nemam momentalne prostredky se dostat do klasterce a zaplatit sim. doufam ze vam tim nezpusobim vetsi komplikace , Diky za pochopeni

DN