Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By Kučera
#87626
No snad pokud jde o tu zálohu pro Davida dá se to řešit, zaplatíš později (chci říc že počkám) a jak jsem pochopil do auta se vejdeš. Případně prachy na autobus nebo vlak si opatři v metru. Pošli ten e-mail, nebo se ozvi na skype ať ti nemusím psát přez web.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#87791
Pánové, pokud to ještě jde, hlásím se jako účastník/náhradník/... :) Vzal bych s sebou i tátu, jakožto leteckého nadšence...poznamenaného mým zapálením pro věc :D
Uživatelský avatar
By kopcimek
#87793
:) Vem si naučit se všechno co umíme my, ale v 50 letech. V 50ti začni od nuly a všechno kolem sebe vnímej, odděluj nepodstatný, rozlišuj atd.. Je to dost těžký takhle, v pozdějším věku. Souvislosti musí začít splývat do sebe...

Ale zajímá se i o ATC ;) Nalítam s nim 50 hodin a můžem začít GND výcvik :D
By oupa
#87795
Můj děda (85) létá sice jako širón Cessnu Carenado 182, ale na VATSIM se mi ho přemluvit nepodařilo. Ale kdybyste viděli, jakou si dělá přípravu, jak lítá v Alpách podle autoatlasu, prostě mazec.

Anyway, zatím to vypadá, že jsme čtyři, takže místo na simu by mělo být, Honza kdyžtak doplní víc info.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#87796
[quote="Kučera"]Koukej ho vzít mně je 60 a taky lítám aspoň si pokecáme, budeme mít stejné otázky. Poplatek si vyrovnáme na místě. Těšíme se na Vás.[/quote]

Díky pane, budem se těšit :)

Ještě kdyby něco, dal bys mi na sebe telefon? Já: 732 962 781; Dík.

However, potvrzuji, že táta lítat nebude, due to knowledge...takže bude přítomen jako supervizor :)
Uživatelský avatar
By Kučera
#87797
Je to jak píše Vláďa,
zatím jsme čtyři. Umyslem bylo přijet polétat a pokecat.K dispozici navíc bude simulátor vrtulníku a cesny, nudit se určitě nebudete.Já osobně jdu hlavně proto, abych od těch zkušenějších něco pochytil a hlavně kde se sejde v simulátoru za tu cenu pár pilotů.Pokud chceš navíc vzít tátu jen jako pozorovatele, nemusíš za něj platit, to snad nikdo z účastníkú nebude požadovat.Jde jako cestující a ostatní se dohodne.Cestující mohou být tři, ale na vlastní nebezpečí, pojištění neuzavíráme a padáky nejsou k dispozici.
Kdo se ještě rozhodne má pořád možnost přistoupit.Navíc nepůjde-li nikdo po nás, dá se to ještě o nějaký čas protáhnout!!!
Uživatelský avatar
By Gelba
#87831
[quote="PBily"]Dodává někdo takový simulátor na klíč nebo je to postavené?[/quote]

Nevim jestli to někdo dodává na klíč, každopádně tady v tom případě je to kombinace několika firem, ale také kombinace nějakých dílů z origo bulíka, ale i softwarové vybavení se v tomto směru liší. Takže myslím si že to není rozhodně o tom že z jednoho shopu objednáš, postavíš a letíš.
By oupa
#88016
Simulátor byl jedním slovem parádní. Má sice ještě svoje drobné mouchy, ale které letadlo je nemá, že ano. (Ok, některé mouchy jsou větší, ale zážitek to nijak zásadně nekazí) Navíc přístup obsluhy toto všechno vynahradí, jelikož jsme v pěti lidech létali celé odpoledne až do noci, a to se ještě hlavní organizátor skoro pořád jen vozil :) Nakonec jsme úspěšně otestovali i Šemíka, napříště snad budou moci naši piloti svoje lety normálně logovat do systému ČSAV.
Rýsuje se model nějaké užší spolupráce, takže pevně věřím, že jsme v Klášterci nebyli naposledy.
Uživatelský avatar
By Kučera
#88019
Jsem upřímně rád, že se akce vydařila a že všichni zůčastnění i personál byli spokojeni.
Kája Kadlec psal, cituji: (za mě to bylo super).
O to víc mne těší že se podařilo zapůsobit na personál flyboys a otevřela se tím cesta ke spolupráci.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#88027
Teda klucí vy neztrácíte čas...to jste jim tam nainstalovali propojovač k VATSIMu? :P

Jinak i za mě supr polítání. Jsem mimo jiné rád, že jsem mohl personál trochu hlouběji zasvětit do tajů B737 :D
Uživatelský avatar
By Gelba
#88028
Jako paráda pánové. Ani v nejmenším jsem neočekával že tam pobudeme takhle dlouho :) Díky za parádní akci a doufám že se sejdeme v podobném, né-li větším počtu zase někdy příště.

P.S. S videama ještě chvilku vydržte, ve škole nás honí jak psi tak jsem se k tomu ani pořádně nedostal.
By oupa
#88032
[quote="kopcimek"]Teda klucí vy neztrácíte čas...to jste jim tam nainstalovali propojovač k VATSIMu? :P [/quote]

To ne, ale Šemíka. Po odparkování se ozvalo "...jmenuji se Ivo a jsem vedoucí stevard tohoto letu" a normálně se zalogoval pěkně celý let na ČSAV.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#88189
[quote="oupa"][quote="kopcimek"]Teda klucí vy neztrácíte čas...to jste jim tam nainstalovali propojovač k VATSIMu? :P [/quote]

To ne, ale Šemíka. Po odparkování se ozvalo "...jmenuji se Ivo a jsem vedoucí stevard tohoto letu" a normálně se zalogoval pěkně celý let na ČSAV.[/quote]
Koukám můj Ivo je slavná osoba :-) Škoda, že jsem ho nevyfotil. Pro představu to byl takový blonďatý cca model :)